0

Oby zaczął otrzymywać więcej szans, to że mu nie wyszło w PK to jeszcze nie koniec świata, każdemu się może zdarzyć. Musi po prostu grać..

4

Skład fajny, szkoda że nie ma Vidala, ale pewnie wejdzie w drugiej połowie. Cieszy za to obecność Dembele od pierwszej minuty. Vamooss Barca!!

4

Chciałbym Dembele za Rafinhe i Vidala za Arthura.

2

Oby tylko El Pistolero utrzymał formę strzelecką, czas na przełamanie również w LM.

1

Ciekawe jak to wszystko się wyjaśni, oby tylko Malcom nie odszedł z Barcy, tylko jak ma grać skoro Valverde nie daje mu praktycznie żadnych szans.

0

I dobrze, nie jest on piłkarzem na miarę Barcy, dawniej w niego wierzyłem, ale wyszło jak wyszło.

0

To sobie Malcom pograł, ale w ostatnim meczu to nic szczególnego nie pokazał.

5

Był zdecydowanie za szybko wprowadzony do pierwszej drużyny Barcy, dodatkowo to "nowy Messi" zrobiło swoje.

0

Dokładnie, taka kasa za grę w piłkę, masakra.

5

Mimo tej skromnej wygranej, jestem bardzo rozczarowany, spodziewałem się czegoś więcej po tych zawodnikach którzy zagrali..

0

W końcu gol....

2

Malcom bardzo słabiutko... Liczyłem że więcej pokaże na co go stać, tym bardziej że miał ku temu dziś szansę.

0

Oby tylko nie odszedł, wierzę że jego kariera może się dobrze rozwinąć w FCB.

3

Można za nim nie przepadać, ale prawdą jest że przez te ostatnie lata to oni byli we dwóch ciągle na szczycie. Oczywiście Leo lepszy.

1

Ciekawe co na to sam Dembele, czy jest w ogóle zainteresowany zmianą klubu, czy też to wymysły pismaków.

15

To są chyba jakieś żarty? Bo jeśli serio tak rozważają to są nieudacznikami.

13

Manita - jak ja to lubię, szczególnie z Realem :)

0

El Pistolero świetnie zastąpił naszego mistrza Leo :)

0

Real upokorzony, to lubię! :D VeB!!!!!!!

0

Manita!!!!!!!!!!!!!! Pogrom!!!!!!!!!

0

El Pistoloerooooo hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!

0

El Pistoloeroooooooooooooooooo!!!!!!!!!!

0

Dembele aż na 15 minut? Jestem w szoku.

3

Bardzo dobrze, oby Tebas dostał za swoje.

0

Ciekawe to wszystko jest, czyżby nie chciał dalszej kariery w FCB?

7

I wychodzi na to że sytuacja wyjaśniona, ale komentarze widzę poszły :d

5

Siedzi ciągle na ławie, to zamiast go sprzedać i dać mu szansę gry w innym zespole to nie, lepiej ustawić taką chorą cenę.

0

Ale Malcoma to mógł wpuścić na końcówkę meczu, ale nie lepiej Munira..

35

Z Arthura to będzie niesamowita pociecha na przyszłość, oby tylko tak nadal się rozwijał.

1

Rafinhaaaaa!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?