Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby zaczął otrzymywać więcej szans, to że mu nie wyszło w PK to jeszcze nie koniec świata, każdemu się może zdarzyć. Musi po prostu grać..
4
Skład fajny, szkoda że nie ma Vidala, ale pewnie wejdzie w drugiej połowie. Cieszy za to obecność Dembele od pierwszej minuty. Vamooss Barca!!
4
Chciałbym Dembele za Rafinhe i Vidala za Arthura.
2
Oby tylko El Pistolero utrzymał formę strzelecką, czas na przełamanie również w LM.
1
Ciekawe jak to wszystko się wyjaśni, oby tylko Malcom nie odszedł z Barcy, tylko jak ma grać skoro Valverde nie daje mu praktycznie żadnych szans.
0
I dobrze, nie jest on piłkarzem na miarę Barcy, dawniej w niego wierzyłem, ale wyszło jak wyszło.
0
To sobie Malcom pograł, ale w ostatnim meczu to nic szczególnego nie pokazał.
5
Był zdecydowanie za szybko wprowadzony do pierwszej drużyny Barcy, dodatkowo to "nowy Messi" zrobiło swoje.
0
Dokładnie, taka kasa za grę w piłkę, masakra.
5
Mimo tej skromnej wygranej, jestem bardzo rozczarowany, spodziewałem się czegoś więcej po tych zawodnikach którzy zagrali..
0
W końcu gol....
2
Malcom bardzo słabiutko... Liczyłem że więcej pokaże na co go stać, tym bardziej że miał ku temu dziś szansę.
0
Oby tylko nie odszedł, wierzę że jego kariera może się dobrze rozwinąć w FCB.
3
Można za nim nie przepadać, ale prawdą jest że przez te ostatnie lata to oni byli we dwóch ciągle na szczycie. Oczywiście Leo lepszy.
1
Ciekawe co na to sam Dembele, czy jest w ogóle zainteresowany zmianą klubu, czy też to wymysły pismaków.
15
To są chyba jakieś żarty? Bo jeśli serio tak rozważają to są nieudacznikami.
13
Manita - jak ja to lubię, szczególnie z Realem :)
0
El Pistolero świetnie zastąpił naszego mistrza Leo :)
0
Real upokorzony, to lubię! :D VeB!!!!!!!
0
Manita!!!!!!!!!!!!!! Pogrom!!!!!!!!!
0
El Pistoloerooooo hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!
0
El Pistoloeroooooooooooooooooo!!!!!!!!!!
0
Dembele aż na 15 minut? Jestem w szoku.
3
Bardzo dobrze, oby Tebas dostał za swoje.
0
Ciekawe to wszystko jest, czyżby nie chciał dalszej kariery w FCB?
7
I wychodzi na to że sytuacja wyjaśniona, ale komentarze widzę poszły :d
5
Siedzi ciągle na ławie, to zamiast go sprzedać i dać mu szansę gry w innym zespole to nie, lepiej ustawić taką chorą cenę.
0
Ale Malcoma to mógł wpuścić na końcówkę meczu, ale nie lepiej Munira..
35
Z Arthura to będzie niesamowita pociecha na przyszłość, oby tylko tak nadal się rozwijał.
1
Rafinhaaaaa!!!!