2

Wyniósł z Barcy sporo doświadczenia zapewne po tym jednym sezonie, kasa się przyda.

3

Nie wiem czym mu podpadł że go nie powołuje, jest przecież w dobrej formie.

0

Oby jak najlepiej poprawili się w grze obronnej, będzie to wyglądać już znacznie lepiej.

0

W końcu wygrana, oby teraz było już lepiej. VeB!

2

Messi 5 bramek w dwóch spotkaniach :)

2

Leooooooooooooooooo goooooooooooool :)

0

Jakie szczęście teraz mamy..

0

Ale było blisko......

0

Kurde no....

2

Leoooooooooooo w końcu!!!!!!!!!!

1

Kurna, Kane gol.

0

Hahaha znowu!! :D

0

Znowu ten słupek ;P

0

Rakieta o ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Coutinhoooooo!!Kapitalny początek :)

1

Oby w końcu po wygraną... Vamos!

2

Takie rzeczy z Brazylią w finale, coś pięknego :) Polska!!!!

0

Mamy złoto!!!! Polska biało czerwoni!!!!! Piękny wieczór!!!!!

1

Zajebiście Polacy, oby w tym secie zakończyli :)

8

Faktycznie, na trzy mecze z nie oszukujmy się rywalami z niższej półki zdobyliśmy 2 punkty. Nie ma powodu do alarmu.

1

3 mecze, zdobyte 2 punkty, nie ma co narzekać.

1

Munirrrrrr gooooool!! Dawać!!!!!!!

3

3 mecze = póki co 1 punkt, co za kompromitacja z takimi rywalami.

1

I nasi chcą wygrać LM? Z taką grą to marzenia.

1

Ten który pracuje na boisku jak wół i stara się to schodzi, patologia.

0

Leoś ratuj...

1

Hahah brawo Barca

3

Ależ podanie Vidala...

17

Jest Vidal i Semedo, Messi na drugą połowę :) Vamos!!!

0

Co z tego jak jego forma jest tragiczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?