Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wyniósł z Barcy sporo doświadczenia zapewne po tym jednym sezonie, kasa się przyda.
3
Nie wiem czym mu podpadł że go nie powołuje, jest przecież w dobrej formie.
0
Oby jak najlepiej poprawili się w grze obronnej, będzie to wyglądać już znacznie lepiej.
0
W końcu wygrana, oby teraz było już lepiej. VeB!
2
Messi 5 bramek w dwóch spotkaniach :)
2
Leooooooooooooooooo goooooooooooool :)
0
Jakie szczęście teraz mamy..
0
Ale było blisko......
0
Kurde no....
2
Leoooooooooooo w końcu!!!!!!!!!!
1
Kurna, Kane gol.
0
Hahaha znowu!! :D
0
Znowu ten słupek ;P
0
Rakieta o ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Coutinhoooooo!!Kapitalny początek :)
1
Oby w końcu po wygraną... Vamos!
2
Takie rzeczy z Brazylią w finale, coś pięknego :) Polska!!!!
0
Mamy złoto!!!! Polska biało czerwoni!!!!! Piękny wieczór!!!!!
1
Zajebiście Polacy, oby w tym secie zakończyli :)
8
Faktycznie, na trzy mecze z nie oszukujmy się rywalami z niższej półki zdobyliśmy 2 punkty. Nie ma powodu do alarmu.
1
3 mecze, zdobyte 2 punkty, nie ma co narzekać.
1
Munirrrrrr gooooool!! Dawać!!!!!!!
3
3 mecze = póki co 1 punkt, co za kompromitacja z takimi rywalami.
1
I nasi chcą wygrać LM? Z taką grą to marzenia.
1
Ten który pracuje na boisku jak wół i stara się to schodzi, patologia.
0
Leoś ratuj...
1
Hahah brawo Barca
3
Ależ podanie Vidala...
17
Jest Vidal i Semedo, Messi na drugą połowę :) Vamos!!!
0
Co z tego jak jego forma jest tragiczna.