6

Szkoda nawet komentować tego składu, Valverde już jest nie do wytrzymania.

0

Chciałbym aby tak było, ale coś czuję że Valverde nie postawi na niego.

0

Nie mam nic do Roberto, ale na PO Semedo i będzie super.

1

Mats pozamiatał, zasłużenie!

0

Szkoda że tak się to potoczyło, mielibyśmy teraz świetnego młodego napastnika.

0

W sumie dobrze, niech tam sobie zostanie.

0

Valverde i tak zapewne postanowi inaczej względem niego.

2

Obyśmy sobie poradzili w tych trudnych spotkaniach bez naszego mistrza.

0

Ja wiem że Xavi i Iniesta to też legendy klubu, ale dla mnie Leo to inna półka.

5

Zobaczymy jak sobie teraz poradzimy bez naszego mistrza, swoją drogą dziwne będzie Gran Derbi bez Leo i Ronaldo.

7

Mats - klasa, jak to dobrze że odszedł Bravo a nie on, mamy zajebistego bramkarza na długie lata.

1

W końcu są 3 pkt, szkoda tylko kontuzji Leo :/ VeB!!

0

Kurde...

0

Rakieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mats co on robi!! Co za kocurrrrrr!!!!!!!!!!

0

Szkoda, brak czystego konta...

0

Ciekawe co sobie Vidal myśli.

1

El Pistolerooooooooo!

0

Karniak! :D

3

Ter Stegen kot!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Oby tylko to nie było nic poważnego.

0

Niestety, Leo zmiana :/

0

Ałaaaaaaaaaaa...

1

Leooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

0

To mamy teraz szczęście..

0

Co za akcja gooooooooooool!!!!!!!!!!!!!

0

Odważny trener - no na pewno.

11

Znowu Valverde boi się postawić od pierwszej minuty Vidala za Rakiete, nic nowego.

0

Semedeo na PO a Vidal za Rakiticia. Tak chciałbym.

0

Mam nadzieję, że dziś nasi nie nawalą i w końcu zdobędą pewne 3 pkt. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?