Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szkoda nawet komentować tego składu, Valverde już jest nie do wytrzymania.
0
Chciałbym aby tak było, ale coś czuję że Valverde nie postawi na niego.
0
Nie mam nic do Roberto, ale na PO Semedo i będzie super.
1
Mats pozamiatał, zasłużenie!
0
Szkoda że tak się to potoczyło, mielibyśmy teraz świetnego młodego napastnika.
0
W sumie dobrze, niech tam sobie zostanie.
0
Valverde i tak zapewne postanowi inaczej względem niego.
2
Obyśmy sobie poradzili w tych trudnych spotkaniach bez naszego mistrza.
0
Ja wiem że Xavi i Iniesta to też legendy klubu, ale dla mnie Leo to inna półka.
5
Zobaczymy jak sobie teraz poradzimy bez naszego mistrza, swoją drogą dziwne będzie Gran Derbi bez Leo i Ronaldo.
7
Mats - klasa, jak to dobrze że odszedł Bravo a nie on, mamy zajebistego bramkarza na długie lata.
1
W końcu są 3 pkt, szkoda tylko kontuzji Leo :/ VeB!!
0
Kurde...
0
Rakieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mats co on robi!! Co za kocurrrrrr!!!!!!!!!!
0
Szkoda, brak czystego konta...
0
Ciekawe co sobie Vidal myśli.
1
El Pistolerooooooooo!
0
Karniak! :D
3
Ter Stegen kot!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Oby tylko to nie było nic poważnego.
0
Niestety, Leo zmiana :/
0
Ałaaaaaaaaaaa...
1
Leooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!
0
To mamy teraz szczęście..
0
Co za akcja gooooooooooool!!!!!!!!!!!!!
0
Odważny trener - no na pewno.
11
Znowu Valverde boi się postawić od pierwszej minuty Vidala za Rakiete, nic nowego.
0
Semedeo na PO a Vidal za Rakiticia. Tak chciałbym.
0
Mam nadzieję, że dziś nasi nie nawalą i w końcu zdobędą pewne 3 pkt. Vamos!