2

Po co oni w ogóle go sprowadzali za te 40 baniek.

8

Nie wiem po co on został w ogóle sprowadzony skoro nie otrzymuje szans, wkurza mnie już Valverde.

5

Skoro stać klub na taki wydatek to niech działają.

1

Szkoda że nie otrzymuje szans. Liczyłem na to, że skoro go sprowadzili będzie grał częściej..

1

Zawiodłem się na jego odejściu, ale gdyby udało im się go ponownie sprowadzić, to źle na pewno by nie było. Znając życie pewnie z 250 mln.

0

Nieźle mu w bani odwaliło.

16

Dostał wolne? Dostał, więc to chyba normalne że może wykorzystać ten czas jak tylko sobie chce.

1

Mózg już wyżarty doszczętnie.

0

Nie dość, że nasza obrona jest w tym sezonie tragiczna, to jeszcze kontuzje.

5

Xavi i Iniesta - legendy, ale nie wyobrażam sobie, aby Messi miał nie zakończyć kariery w Barcelonie..

2

Jakoś w to nie wierzę, pewnie zobaczyli co się dzieje i usunęli, widać mają w tym swój interes.

2

Hmm Valverde i doskonałość? Nie wydaje mi się.

6

Dziwne że tak mało Valverde na niego stawia, taki walczak jak on zawsze wnosi wiele pozytywów w czasie meczu.

0

Szkoda go, tak to się marnuje piłkarza.

1

Messi bez ZP i tak jest najlepszy.

0

Zawsze czekał ze zmianami również.

41

Pod prąd to chyba jest podpięty sam Valverde, bo zmian boi się jak ognia. Nie wiem jaki sens był wprowadzać w ogóle Dembele i Rafinhe na 6 minut przed końcem spotkania, nie przypominam sobie byśmy pewnie prowadzili w tym meczu, mógł to uczynić koło 60 minuty już.

14

Najgorsze? Denerwujący Valverde ze swoimi zmianami, jakbym widział Enrique podczas meczu.

0

Cóż, najważniejsze są 3 punkty i wygrywanie, czego oczywiście nie ma.

1

Hmm 130 mln? Chyba ich poczesało i to zdrowo :)

6

Kolejny mecz bez wygranej, nie wykorzystane potknięcie Realu, to już nie jest fajne. Jak się zmiany robi w 84 minucie to o czym tu gadać.

0

6 min do końca a ten zmiana dopiero, masakra.

0

Valverde mi przypomina Enrique.

0

79 minuta, remis, a tu nadal bez zmian. No nieźle.

0

Taka sytuacja...

44

Dobrze że ma takie podejście, nie czytać gazet tylko skupić się na grze, takie coś potrafi zapewne zamącić w głowie.

2

Zajebiście, oby strzelał jak najwięcej.

2

Oby w przyszłości został trenerem Barcy, z niecierpliwością na to czekam :)

2

Wyniósł z Barcy sporo doświadczenia zapewne po tym jednym sezonie, kasa się przyda.

3

Nie wiem czym mu podpadł że go nie powołuje, jest przecież w dobrej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?