Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Przebierz się za szefa. Wydrukuj sobie maskę z jego twarzą i strasz zwolnieniami.
0
@gontex To są dwa niezależne foteliki i dwie bazy. Ten pierwszy można podpiąć zamiast gondoli do wózka jak się dokupi adaptery.
0
@norbi77"? Aha...no tak, hejt dalej w modzie.
Ocena dla Kunde 3?
Za taką ocenę, to już "pan" Peciak powinien zająć się bierkami, a nie piłką nożną." - same zabójcze argumenty.
"Przykład?
Fati (5) i Torres (2) (odsyłam też do ocen z meczu z Interem)...kpina." tutaj też.. Spoko. Ja rozumiem Twój przekaz, ale jest to opinia bez konkretnych informacji jakie niby mają być i dlaczego.
0
@pt9 Ja oglądam obserwator. Póki co dwa odcinki i spoko. Bez fajerwerków, ale na wieczór dla zabicia nudy jest ok.
0
@GeneralXavi Co to za różnica? Na zwycięstwo nie zasługiwał, a kolejne miejsca poza 3 nie mają znaczenia. Nikt tego nie będzie pamiętał za kilka lat. Pamięta się zwycięzców. Leo ma najwięcej statuetek.
0
@GeneralXavi W sumie ciągle mówi to samo. Mimo to lubię jego kanał. Szczególnie odcinki nie związane z Realem i Barceloną.
1
@FCBparasiempre W półfinale łysy uszok strzelił karnego dającego awans.
5
@FC1899Barca Nie spodziewałem się po Ansu.
0
@!34RC3!_0N4 O co chodzi?
1
@norbi77 Może napisz czemu ktoś ma mieć wyższą. Uzasadnij bo napisać, że oceny są źle i autorzy odkelejni - każdy może zawsze napisać.
0
@DaPidejpi Wszystko mają, a Ligi mistrzów wciąż nie zdobyli. To pokazuje, jak trudno zdobyć to trofeum.
0
@Derean Teraz wierzysz w trofeum i też możesz się przeliczyć;)
0
@gontex Ja mam cybexa Antona dla noworodka, a jak wyrósł to GB vaya
3
@Bocheno1 I tak nie ma szans - W Champions League już praktycznie za burtą, o mistrza z Realem będzie ciężko walczyć.
0
@Xavifcb6 Ok, zgadzam się. Nie ma co dyskutować. Tylko ty "czaisz bazę" xD. Pozdro
2
Hej, jeśli ktoś ma jakiś wolny grosik to zachęcam do przeznaczenie go na https://www.siepomaga.pl/oliwier-sma Z góry dzięki ;)
0
@Rust_Cohle erekcja elekcyjna
0
@Kamiloza91 Fajnie fajnie, pytanie jak będzie to wyglądało na koniec sezonu.
1
@Comentateiro Ja niby nie mam entuzjazmu, a znając życie będę oglądał. Presji już nie ma, liczę na powrót punktowania. Chce widzieć powolny powrót do formy naszych graczy. Szczególnie chciałbym zobaczyć to u Ansu i Ferrana. Mam nadzieję, że teraz jeden z nich będzie grywał z Dembele/Raphinha w składzie. Mam nadzieję, że niedługo wróci Memphis i Christensen.
1
@DaPidejpi Z jednej strony się zgodzę. Z drugiej - to jest lambabmba w pigułce. Ludzie udają znawców od wojen i polityki międzynarodowej, przez medycynę aż do mieszanek opon w formule 1.
0
@FC1899Barca Małzonka bardziej do zdjęć pozuje niż Robert :D
1
@Kamilos84 Niektórzy jak widzę czują się już tak kompetentni, że mogą wskazywać czym i co bombardować. No nieźle.
0
@cules100pro Generalnie od kilku miesięcy opowiada to samo. W ogóle nie zmienił retoryki. To z czym się nie zgadzales że teraz się zgadzasz?
0
@taris Tak i mimo to Xavi wystawił najmocniejszy skład. Chciał go wygrać ;)
0
@Kondziubarca Zobacz kiedy Rivaldo przyszedł do Europy - chyba z 24-25 lat miał. Zobacz kiedy wypłynął Van Dijk.
0
@sokot Tak jak my Benzemy i Valverde :)
0
Strata punktów z Villarealem byłaby już ciężka do przyjęcia.. Mam nadzieję, że znów zaczniemy punktować. Martwi mnie, że w zeszłym sezonie Xavi przegrał z Emerym na Camp Nou 0:2.
1
@Bobo25 Kiedyś w filmie był taki tekst o Garcii, ale Andym. "Kiedyś był z niego niezły jeb@ka" ;) Tak mi się skojarzyło.
0
@abram3k Ktoś się nim podnieca? Miał dobre spotkania z średniakami, dobrze wyprowadza piłkę. Polepszył się w pod kątem fizyczności.. Niestety wielbłądy indywidualne wciąż się zdarzają w każdym meczu.
0
@Xavifcb6 Ansu to papierowy zawodnik? Po pierwsze jak można porównywać kontuzje Xaviego do Ansu? Xavi to był rozgrywający - nie wykonywał sprintów tylko raczej ciągle był w ruchu o średniej intensywności (Ansu skrzydłowy, z dużą ilością sprintów- zupełnie inny przypadek). Doznał kontuzji jako w pełni ukształtowany 25 letni zawodnik. Ansu - doznał kontuzji w wyniku brutalnego wycięcia przez Mandiego w wieku 18 lat, jako rozwijający się talent. Kolano dostało w wyniku faulu nienaturalnej rotacji. Każdy tak by skończył. Odnosnie jego mentalu - gość wraca po ciągłej walce. W niższych kategoriach wiekowych złamali mu nogę w derbach - wrócił i strzelał. Po faulu Mandiego - zabieg, źle poprowadzona rehabilitacja i ponowny zabieg. Mimo wielkich przeciwności - wraca i od razu strzela. Niestety klub nie dba o niego i od razu gra za dużo. Doznaje kontuzji bo ciało nie było przygotowane po takiej przerwie. Wraca znów strzela i klub nie trzyma się własnych wytycznych odnosnie rozegranych minut. Efekt ? Kolejna kontuzja. Znów wraca i znów strzela. Teraz natomiast klub w końcu zmądrzał i bardzo powoli dozuje mu minuty, aby nadrobić zaległości. Gość jest przykładem mentalu. Kim Ty jesteś ze czujesz się kompetentny do takich osadów? Xavi po rekonstrukcji ma ACL, a Ansu brakuje części łąkotki. Totalnie beznadziejne porównanie. Poza tym odpwoedz sobie na pytanie jak wyglądał Xavi w wieku Ansu.