0

Strata punktów z Villarealem byłaby już ciężka do przyjęcia.. Mam nadzieję, że znów zaczniemy punktować. Martwi mnie, że w zeszłym sezonie Xavi przegrał z Emerym na Camp Nou 0:2.

1

@Bobo25 Kiedyś w filmie był taki tekst o Garcii, ale Andym. "Kiedyś był z niego niezły jeb@ka" ;) Tak mi się skojarzyło.

0

@abram3k Ktoś się nim podnieca? Miał dobre spotkania z średniakami, dobrze wyprowadza piłkę. Polepszył się w pod kątem fizyczności.. Niestety wielbłądy indywidualne wciąż się zdarzają w każdym meczu.

0

@Xavifcb6 Ansu to papierowy zawodnik? Po pierwsze jak można porównywać kontuzje Xaviego do Ansu? Xavi to był rozgrywający - nie wykonywał sprintów tylko raczej ciągle był w ruchu o średniej intensywności (Ansu skrzydłowy, z dużą ilością sprintów- zupełnie inny przypadek). Doznał kontuzji jako w pełni ukształtowany 25 letni zawodnik. Ansu - doznał kontuzji w wyniku brutalnego wycięcia przez Mandiego w wieku 18 lat, jako rozwijający się talent. Kolano dostało w wyniku faulu nienaturalnej rotacji. Każdy tak by skończył. Odnosnie jego mentalu - gość wraca po ciągłej walce. W niższych kategoriach wiekowych złamali mu nogę w derbach - wrócił i strzelał. Po faulu Mandiego - zabieg, źle poprowadzona rehabilitacja i ponowny zabieg. Mimo wielkich przeciwności - wraca i od razu strzela. Niestety klub nie dba o niego i od razu gra za dużo. Doznaje kontuzji bo ciało nie było przygotowane po takiej przerwie. Wraca znów strzela i klub nie trzyma się własnych wytycznych odnosnie rozegranych minut. Efekt ? Kolejna kontuzja. Znów wraca i znów strzela. Teraz natomiast klub w końcu zmądrzał i bardzo powoli dozuje mu minuty, aby nadrobić zaległości. Gość jest przykładem mentalu. Kim Ty jesteś ze czujesz się kompetentny do takich osadów? Xavi po rekonstrukcji ma ACL, a Ansu brakuje części łąkotki. Totalnie beznadziejne porównanie. Poza tym odpwoedz sobie na pytanie jak wyglądał Xavi w wieku Ansu.

0

@bartekvisca Real nie broni się taka liczba graczy jak np Inter. Ansu miał więcej miejsca i potrafił do wykorzystać. Udany drybling praktycznie umożliwił przeprowadzenie akcji bramkowej. Ansu jest dużo inteligentniejszym graczem niż taki Raphinha.

2

Jedyny plusik tych wyników z Interem i Realem to 3 stówki na otarcie łez. Człowiek niestety widział, że to jeszcze nie ten poziom.

3

@dAvi_2 Obiektywnie? Niezależny ekspert?

0

@Aragorn33 A z tym to racja. Wtedy Alonso też był widziany przez Xaviego na LO jako pierwszy wybór.

0

@Vulpin Nie pierwszy raz.

0

@olciak22 Ja się nie jaram, tylko w dwumeczach nie przegrywał różnica więcej niż 1 bramki.. Wygrywał grypy LM. Nie dało się tego oglądać, ale rezerwowym składem taki Inter pokonywał na San Siro.

0

@olciak22 Lucho potrafił przegrać 0:4 z PSG czy 0:3 z Juve.. Z Juve przegraliśmy 3 bramkami w dwumeczu. Valverde przegrywał max 1 golem w dwumeczu lub różnica bramek na wyjeździe. Skoro pojedyncze mecze tak ośmieszają to Real potrafił tak wygrywać LM. Dostając np od Juve 4:1 u siebie i strzelając karniaka w ostatniej minucie. Słabe mecze i deklaracje w LM były już wcześniej - za Lucho.. Nie wspominając 0:7 z Bayernem lata wcześniej.

0

@Aragorn33 Bo to był pierwszy kluczowy mecz, w którym wszyscy byli dostępni. Takie mecze pokazują,. kto jest.rezerwowym a kto zawodnikiem wyjściowego składu.

0

@Gaz Gdyby Babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Przegraliśmy 2:0 i się dowiaduje,.że mogliśmy wygrać 3:0. No spoko.

1

@Rafi211 Taki ktoś w ogóle nie istnieje, ale spoko.

20

"Myślę, że w pierwszej połowie nie graliśmy źle. Zamknęliśmy Real Madryt na własnej połowie i dominowaliśmy. " Jeśli Xavi serio tak myśli, to mamy ogromny problem.

1

@Derean Raphinha był lepszy? Dembele w sumie poza szarpaniem też mało wnosi. Wszyscy słabiutko na skrzydłach.

3

@olciak22 Valverde się tak nie ośmieszał w LM i pokonywał Real. Wygrywał grupę, z Roma odpadł przez bramkę Romy na Camp Nou.. z Liverpoolem też mimo wszystko 1 bramka w dwumeczu. Tragiczne rewazme, aleu siebie Barca wygrywała. Choć ciężko porównywać w sumie te składy. Inne lata, inny zespół i inny poziom rywali.

0

@caminero Frankiem? Chyba nie masz na myśli De Jonga?

0

@Kaamilos87 Patrząc na kontuzje to różnie może być.

0

@barteq dziś będzie więcej miejsca bo nie będą się bronić taka liczba graczy jak Inter

0

@JaCules1211 Balde grając na prawej był beznadziejny z Celtą. Nie dawał nic z porady, a w obronie też bez szału. Gdzie Celcie do Realu.

3

@koksik2700 Ronaldinho - kiedy był u szczytu formy był zawodnikiem, którego gra cieszyła mnie najbardziej ze wszystkich. Na murawie był czystym magikiem. Nie miał takich statystyk jak Leo, ale mimo wszystko moim zdaniem był indywidualnie najlepszy. Szkoda, że tak krótko. Na pewno na mój osąd wpływa to, że oglądałem go mając mniej lat na karku. Wtedy przeżywałem mecze dużo bardziej. Jeden z piłkarzy, do których mam ogromny sentyment.

1

@dariooo W zeszłym roku też dostawaliśmy w LM, a na Barenabeu 4:0 . Klasyki rządzą się swoimi prawami. Bardziej martwić może Pique ;)

0

@Pedri16Future 2:1 dla Realu.

1

@AbelKabel Czy ja wiem czy Inter odpalił na nas? Po prostu ich taktyka zniwelowała nasze atuty i uwypukliła wady.. Po raz kolejny w Europie.

0

@Rewolucja123 Ja póki co nikogo nie skreślam. Obawiam się jednak, że Xavi to jeszcze nie jest gotowy na posadę trenera Barcelony. Mam jednak ogromną nadzieję, że się mylę.

0

@Aragorn33 I wyszedł w podstawowie na Bayern? Z faktami będziesz dyskutował? Wtedy wszyscy byli dostępni i siedział na ławie.

0

@Runej No ja w ogóle się nie wpisuje w te przemyślenia to nie uogolniaj:)

0

@Aragorn33 Z ciekawości. Ja nie śledzę, a czytałem że wielki talent.

0

@Aragorn33 Z Bayernem gdy wszyscy byli dostępni Xavi posadził Garcię. Jednak wyżej ceni Christesena. Z resztą Duńczyk jest lepszym obrońca na ten moment. Choć Eric w tym sezonie wygląda nawet nieźle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?