Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kluivert_P To grubo poleciał. Nie mogę znaleźć nic na ten temat. Znalazłem tylko wypowiedzi, że na pewno zostanie. Chyba, że znajdą dobre zastępstwo, ale takiego on nie widzi na rynku. Jest też przekonany, że profesjonalnie wypełni kontrakt jak w Borussii.
0
@Rust_Cohle Miałem, kiedy chodziłem do stresującej pracy.
0
@Medium Na przykład 4:0 z Milanem po 1:4 w pierwszym spotkaniu. To był szok.
0
@Xxxbarca4ever A to na pewno nie. Calem była liga mistrzów - moim zdaniem jej nie zdobędą.
0
@Fabik87 Tak, Valencia z Claudio Lopezem, Mendieta, Canizaresem, Barają, Albelda i wieloma innymi wielkimi nazwiskami. Doszli nawet dwa razy do finału LM w niedługim okresie. Szczególnie szkoda porażki z Bayernem - karny na wagę dogrywki był po faulu Janckera.
0
@Dembouz1899 Dembele nie zostanie, Lewy nie przyjdzie. Tak obstawiam.
0
@gumaz Ja nie jestem z Krakowa - byłem tam przez 5 lat na studiach. Za czasów mojej nauki w Krakowie było bardzo spokojnie. Jedynie zdarzały się porachunki między pseudokibicami (zorganizowanymi grupami przestępczymi). Zmasakrowany maczetą został Tomasz C. - głośna sprawa była. Zginął na Kurdwanowie. Nawet w Furioze był podobny motyw ;) Natomiast te maczety na osiedlach nie dotyczą zwykłych kibiców.
1
@Khajio A co teraz powiedział?
0
@Xxxbarca4ever Niby nie gwaranet sukcesu, ale mistrzostwo Francji zdobywają regularnie i nie mają konkurencji. Wcześniej nawet o tym mogli pomarzyć.
6
Wisła Kraków spada z Ekstraklasy. Jakby mi to ktoś powiedział kilka sezonów temu, to bym nie uwierzył. Chodziłem czasem na mecze Cracovii, więc Biała Gwiazda to rywal zza miedzy. Spadek powinien cieszyć, ale jakoś mi smutno. Za małolata oglądałem z wypiekami drużynę Kasperczaka. Żurawski, Frankowski, Kosowski czy Kalu Uche to byli zawodnicy, których oglądało się z przyjemnością. Pamietam zacięte spotkanie z Barceloną w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. 3:4 w Krakowie i świetne spotkanie. Mam nadzieję, że ten klub wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej.
3
@Gwyn Wszystko zależy od tego, w jakim kontekście używasz tego zwrotu. Jeśli nie widzisz różnicy w urazeniu kogoś od nazwy np planety, która nie poczuje się dotknięta to już nic nie poradzę.
1
@Khajio Wniosek może być jeden - część ludzi czuje się tym dotknięta. Jeśli niewidomy nie ma problemu z tym, że nazywają go ślepak albo ślepy to znaczy, że można tak nazywać innych? Jeśli wg Ciebie karzeł w odniesieniu do takiej osoby nie jest określeniem pejoratywnym to inna kwestia.
4
@Kinol A kogo chcesz określić takim mianem? Prawidłowo chyba powinno być osoba niskorosla. Widziałem wywiad z taką osobą i bardzo ubolewała, że niestety ludzie wyrażają się w inny sposób.
0
@Fan2005 Nie oszukujmy się, my również bardzo psuliśmy rynek. Transfery Neymara, Suareza, Zlatana, Dembele, Coutinho czy Griezmanna to ogromne kwoty. Tylko dwóch pierwszych zdecydowanie było warte tych kwot. Różnica jest jednak taka, że Barcelona zawdzięcza sobie poziom, który osiągnęła. Jedyna niesprawiedliwością są udziały z praw telewizyjnych, ale ludzie wolą oglądać mocne ekipy nie słabe. Barcelony nie stać obecnie też ze względu na beznadziejne rządy poprzednika.
0
@Uukasz_93 No to już mi się mniej podoba. Wykupowanie klubów przez szejków i fundusze moim zdaniem psuje piłkę. Takie City, PSG czy Chelsea nie doszłoby do takiego poziomu bez takich pieniędzy. Gdyby wszystkie kluby miały takie możliwości to walka byłaby równa. W obecnej sytuacji kilka klubów jest na pole position w stosunku do reszty stawki. Już nawet nie chodzi mi o to, że pieniądze są czymś złym, nie wnikam skąd mają je właściciele. Chodzi mi wyłącznie o zaburzenie rywalizacji. Wiele osobow jara się City - zastanówmy się gdzie byli przed obecnymi właścicielami. Nie wypracowali tego poziomu wyłącznie dzięki dobremu zarządzaniu czy świetnym wynikom sportowym.
3
Obejrzałem powtórki z wczorajszego meczu Milanu. Leao piękne wykończenie przy pierwszym trafieniu, no i fenomenalny rajd Theo przy drugim. Trzymam kciuki, żeby w ostatniej kolejce też były 3 pkt. Milan to wielka marka - oby się odbudowała. Tęsknię za silnymi włoskimi zespołami w Champions League. Do tego chciałbym też w niej zobaczyć Arsenal - ale to już niestety będzie ciężej.
0
@czlek Niby czemu ten mecz to był finał?
1
@Kapitan hawk To ostatnie cieszy najbardziej.
0
@Lionel_Messi10 W zasadzie poza odpadnięciem z LM gdzie z Xavim od początku seoznu pewnie by się udało to niewiele się ten sezon różni od poprzedniego. W meczach z mocnymi zespołami w tym sezonie zagraliśmy dużo lepiej niż w zeszłym sezonie z Leo w składzie. Jeden piłkarz nie ma szans uciągnąć Barcy. Z resztą - ligę mistrzów wygrywaliśmy ostatnio mając genialne tridente z przodu. Nie tylko Leo nas ciągnął.
0
@RosjaninBut Według mnie poza klimatem i pięknym miastem nie ma tu co przyciągać Lewego. Bardzo dopiero zaczyna ogarniać burdel, jest na początku drogi. O LM na pewno się nie będzie bić, a o ligę też będzie mega ciężko. Kasy też tutaj nie zarobi tyle ile mógłby gdzieś indziej. Nie spina mi się ten transfer i tyle. Choć jakby doszło do skutku to pewnie byłbym podekscytowany :)
2
@don'T.R.I.P.e Zabójcze kombo. Fatality.
0
@HypeR Ja nie lubię tych klubów właśnie z tego powodu. Przed wielkimi inwestycjami to tylko Liverpool coś znaczył. PSG było w pupie, City dostawało od Groclinu w pucharze UEFA, a Chelsea też wiele nie znaczyła.
0
@taris Czyli brakuje tylko najważniejszego. Wiesz co pisał Romano o zostaniu Messiego w Barcy? 100% ;) Bayern jak go sprzeda to tam, gdzie jest duży pieniądz. Im się nawet opłaca bardziej go trzymać do końca kontraktu.
2
@Emhyr Prawie jak FIFA 2002 World Cup.
0
Ciekawe jak się u nas rozwijał na lewym stoperze. Lenglet i Umtiti i tak w ogóle nie grają.
1
@BART97 Oby tak to się zakończyło.
2
Męcząca i przytłaczająca jest ilość newsów z 4 liter na temat Lewego w Barcy. Póki co nie ma żadnych konkretów. Ja obstawiam, że Barcy i tak nie stać więc znów jest gra Laporty. Gra polega na tym, że udajemy wielkiego gracza. Gracza, którego stać na najlepszych. Grzejemy się w gazetach, później nagle mówimy, że to niebezpieczne dla klubu kontraktować kogoś takiego. Z Haalandem też było setki newsów, a prawie każdy wiedział jak się to potoczy. Tutaj jest większa szansa, ale nadal nikoma. Jeśli Lewy odejdzie to pewnie do jakiegoś PSG. Po co miałby przychodzić do Barcy? To się kupy nie trzyma. Tutaj będzie miał ciężko o mistrzostwo Hiszpanii, a co dopiero pokazanie w LM.
0
@Pablit Na wartość ma długość kontraktu. Memphis ma do 2023 więc nikt tyle nie da.
1
@arsenallondyn0 Tak też ich pamiętam. Później mieli takich snajperów jak Walter Pandiani czy Roy Makaay (gość ma podobną facjatę do Suareza).
1
@football123 Radził bym wziąć mała poprawkę. Spora część w ogóle nie ogląda tego konkursu, nawet nie zna zasad. Także nie ma co uogólniać.