Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Jak wszyscy go oleją, to nie będzie miał po co wypisywać i wygadywać głupot. On dosłownie żyje z kontrowersji.
1
@prokofiew Z ciekawości, jak można już na 2025 rok obliczyć ile procent dzieci będzie miało coś zdiagnozowane? Rozumiem, że można przypuszczać, zakładać na podstawie statystyk, ale dziwnie to brzmi.
0
@arsenallondyn0 Tak, bramka padła po 10 sekundach od rozpoczęcia ;)
0
@Destroyer_of_Worlds Ten mecz był kompromitacją, mogło tam być wyżej niż 4:0 a mieliśmy Messiego, Suareza i Neymara w ataku ;) W drugim meczu skompromitowało się PSG więc odbiór nie był az tak tragiczny. Mam jednak wrażenie, że wtedy Europa zobaczyła, jak wysoko można nas ograć i jak bezradni potrafimy być.
0
@Gappeq Zgadzam się. Edukacja w tym temacie leży. Do tego koncerny farmaceutyczne czy spożywcze wpływają na wyniki badań. Taki producent coca - coli będzie Ci wmawiał, że możesz pić to dziadostwo codziennie litrami i jak spalisz to wszystko będzie ok. Generalnie wiele osób myśli, że może jest pełno cukru bo się dużo rusza, a niestety można być szczupłym i mieć poważne problemy zdrowotne. Od małego pakuje się dzieciom pełno "zdrowych przekąsek", wpaja ciągle jedzenie.
Co do mięsa - pewnie masz rację. Niestety nie da się samodzielnie badać jakości mięsa pod kątem antybiotyków przed spożyciem. Musiałbym mieć swoje laboratorium. Czemu kupujesz akurat w Marko jeśli można wiedzieć? Dzięki za linka, postaram się obejrzeć.
0
@Destroyer_of_Worlds Mimo wszystko dodalbym 0:4 z PSG w 16/17. Awansowaliśmy, ale wniosków nie wyciągnęliśmy. Przez to było 0:3 z Juve.
0
@Szreko Lepszy przeciętniak niż nikt jak w tym sezonie. Z takiego założenia wychodzę. W sumie dziwię się, że Alba gra na takim poziomie przy takim eksploatowaniu.
5
@Pawel13sz Zależy z kim i w jakim stylu :)
0
@Szreko Nie wiem jak gra nie śledzę. Jednak skoro troszkę pograł w Chelsea czy w reprezentacji to coś tam pewnie umie grać. Alba w ogóle nie ma zmiennika więc Alonso według mnie super sprawa. Czas pokaże czy w ogóle przyjdzie i podniesie się z ławki.
2
@hayek @Gappeq nie myślę o stałym zamawianiu, ale od święta można zaszaleć. Wolę wydać na dobre mięso niż na jakieś alkohole, chipsy, colę, ciastka, maki i inne trucizny. Nie sugeruję, że akurat Wy to kupujecie tylko smutek mnie czasem ogarnia jak widzę w sklepie co ludzie kupują ivczym karmią swoje dzieci.
12
@Kgorecki2500 PO upadło głównie przez ośmiorniczki? To najwyżej był gwóźdź do trumny, nie przyczyna upadku.
4
@Wittgenstein Wiesz, że on ma dłoń ma lewej bo stoi przodem do aparatu? xD
0
@FCB24 Był taki niezbyt szybki w porównaniu do Albu lewy obrońca w Barcy. Bronił dużo lepiej od Hiszpana - mowa o Abidalu.
1
@clyde Truskawki, borówki, śliwki.
0
Korzysta ktoś z mięsnej paczki i poleca? Szukam źródła, z którego mógłbym zamawiać lepszej jakości mięso. Na stronie producent deklaruje, że mięso jest bez dodatków, antybiotyków, hormonów i GMO od polskich rolników. Ciekaw jestem czy ktoś korzysta.
1
@doc Pamiętam, że byłem ciekaw gry Riquelme w Barcelonie. Przyszedł w złym okresie, nie mógł pokazać pełni swoich umiejętności. W Villareal pokazał na co go stać. Szkoda tego karnego w meczu z Arsenalem w półfinale LM. Jego współpraca z Forlanem w drużynie żółtej łodzi podwodnej też była godna uwagi.
4
@Corr Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia! U mnie w najbliższej rodzinie są osoby, którym lekarze nie dawali za dużych szans. Żyją do dziś, pokonali chorobę i cieszą się życiem. Choć łatwo powiedzieć - bądź silny i wierz w pozytywne zakończenie leczenia i to już bardzo duża podstawa sukcesu. Trzymaj się!
4
@AmigoBlancos Zdrówka! Ono jest najważniejsze.
0
@Vampir707 Lucho też z niego nowe korzystał szczególnie. Pamiętam, że miał coś w sobie. Jak dostawał szanse w podstawie to już kolorowo nie było. Podobało mi się w nim to, że potrafił grać nieszablonowo. Niestety nie rozwinął się na miarę Barcelony.
0
@DaPidejpi Pochettino to jest dobry trener. Wcześniej był Tuchel czy Emery. W PSG po prostu jest głupie zarządzanie. Niedawno był wywiad u Ćwiakały z ekspertem od ligi francuskiej. Jego zdaniem tam nie buduje się zespołu jaki chce trener tylko patrzy na nazwiska piłkarzy. Oni z kolei rządzą trenerem. Potrafią naciskami wpływać na jego zmianę. Jak coś im nie pasuje z trenerem to idą to załatwiać za jego placami w biurach klubowych.
1
@PJ1985 Kilian jest chyba najbardziej wartościowym piłkarzem na świecie w tym momencie. Haaland pewnie na drugim miejscu, ale zobaczymy czy kontuzje nie pokrzyżują mu wielkiej kariery. Mbappe sięgnie sufitu , a piłkarze jak Messi i Ronaldo schodzą ze sceny ze względu na wiek.
2
@Tomix_83 Suarez u nas? Oby nie. Po co ma psuć swoją legendę.
0
@Suzu Tylko napisałem, że jest artykuł na głównej. Jest tam tego troszkę więcej niż ten fragment z góry, który budzi większe emocje. Niech każdy sobie sam ocenia. Ja nie próbuję tutaj nikomu narzucać sposobu myślenia.
1
@don'T.R.I.P.e Wisła miała problemy od dłuższego czasu. Wuja to był tylko gwóźdź do trumny.
0
@MesQueUnClub_87 Porządne niemieckie manekiny z raichu. Nie jest trudno o pomyłkę.
0
@bartas97 "Jeśli odejdzie, chce, żeby jego rodzina miała się tutaj dobrze i to szanuję. Mówię mu jednak: jeśli odejdziesz za darmo w styczniu, zabiję cię przy użyciu całej prasy. Włożę w to 100 tysięcy euro. Musisz wnieść pieniądze. Dorastałeś w Akademii i klub zainwestował w ciebie pieniądze.". Artykuł o tym jest na głównej stronie.
1
@mrboom KęKę, Zychowicz i Bartosiak, Rożek, Makelele,
0
@Vebrol Ciekawe jak to się tam rozwinie. Atak Mbappe, Benzema, Vinicius. Kylian będzie musiał grać na prawej stronie - tak mi się wydaje. Rodrygo będzie miał ciężej o minuty.
0
@Messibestplayerintheworld Ciekawa opcja. Lewonozny, dobrze gra głową. Ograny w La Liga.
0
@Pasiak Nie no jak ktoś paraduje po kibicowskich osiedlu w barwach rywala to nie dziwne. Nie przypominam sobie jednak żadnych incydentów na rynku krakowskim, czy w komunikacji miejskiej. Było raczej spokojnie.