Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Co tym razem ten klaun głosi?
3
@bartas97 Przeprosił za to, że nie to wywołało takie emocje, a nie za to że zrobił coś głupiego. Czy w zasadzie nie przeprosił tylko zwalił winę na innych.
1
@MRSCHRONIC FB ma zapisana pełna historię Twojej aktywności od utworzenia konta. W internecie znajdziemy info, jak pobrać taka paczkę z danymi. Jeśli masz samego messengera to nie wiem.
3
@FCMichalo Był bardzo ważnym ogniwem Realu. Przekonali się, jak go zabrakło.
0
@GucioH Przy ostatniej kontuzji Fati zagrał więcej niż miał grać - dogrywki w pucharze Hiszpanii. Czy to była przyczyna - nie wiem, ale był arytuk na stronie ile czasu może grać i później się tego nie trzymali. Skończyło się jak skończyło. Oby teraz już było z górki, a Ansu cieszył się zdrowiem i grą.
1
@Luccas Coutinho grał świetnie w Liverpoolu. Przeciętnie w Bayernie. Słabo w Interze, Espanyolu czy Barcelonie. Także stwierdzenie, że wszędzie grał dobrze średnio trafione.
1
@Przemek2323 Ja byłem na meczu Burza Rocznyny vs Znicz Bolecina. Są też Huragan Inwałd i takie tam. Także w B klasie też są piękne nazwy.
4
@Jakchcesz Jakby jeszcze Ansu był zdrowy to w ogóle nie potrzebuję Haalandow do szczęścia. W sumie teraz tak przyjemnie mi się ogląda, że niczego mi nie brakuje w grze Barcy.
0
@Transu96 No i ważne, że wsparcie też pełne.
1
@MesQueUnClub96 Rozumiem, teraz ma to jakiś sens.
0
@BorzyKrzys Mam wrażenie, że powstała jakaś sekta, a Stanowski to ich guru.
0
@gumaz Tak, nawet kanał "zbrodnia ikara" ma wyłapane nawiązania do prawdziwych zdarzeń, jakie były inspiracją do pewnych fragmentów w filmie.
0
@MesQueUnClub96 To Pep i Lucho to stajnia Barcelony? Bo licencji trenerskiej się chyba nie zdobywa w klubie. Stąd moje pytanie skąd się wzięła ta dziwna definicja.
6
@IronSanHybrid "poza tym do rozjechania" Stanie już się ma za jakiegoś niszczyciela xD Ego widzę odlatuje na inną planetę bo na naszej się już nie ma tyle miejsca.
4
Oglądałem wczoraj Furioze na netflixie. Nie miałem żadnych oczekiwań. Obejrzałem cały i nawet się nie nudziłem. Nie jakieś arcydzieło, ale mam wrażenie że dość realistycznie obsadzone w świecie pseudokibiców/zorganizowanych grup przestępczych sprzed lat.
0
@Homeopata8989 Co to jest ta niemiecka stajnia Red Bulla?
0
@Shear007 Oj trzeba poszukać w internecie. Tutaj jakiś pierwszy link https://download.komputerswiat.pl/gry-i-rozrywka/gry-zrecznosciowe/liero
1
@michal26 Pewnie odslucham. Kiedyś wierzyłem w tę jej łatkę bycia słodką idiotką bez klasy. Widziałem jednak kilka wywiadów i odniosłem wręcz przeciwnie wrażenie.
0
@tobiasson92 plus zagranie w klipie gromady, a potem kretyńskie tłumaczenie się i rezygnacja z projektu pod naciskiem krytyki.
2
@marcin62 Zależy komu. Bardzo uogolniles. Mam wrażenie, że bardzo się zmienia "kultura picia" w naszym kraju. Na weselach już coraz więcej osób w ogóle nie pije,.na wesele sporo gości potrafi przyjechać samochodem. Spada spożycie trunków wysokoprocentowych - rodacy idą w słabsze %. Z wiekiem też się to zmienia. Jak miało się 18-20 lat to się było głupim i chciało zaimponować ilością wypitego trunku. Teraz czasem spotykając się ze znajomymi pijemy piwko bezalkoholowe. Choć oczywiście sporo jest takich lubiących się pochwalić, jaka to mają "mocna głowę".
0
@Nazio87 Kurczę, fajna gierka. Jak lubisz tego typu gry to ta jest bestsellerem.
0
@El dominatore Współczuję. Mi się super pracuje z kobietami. Jak już wchodzą w konflikty to raczej z innymi kobietami z tego co widziałem przez parę lat.
1
To pierwsze wygląda jak mapa w Liero.
1
@Bykunn Dokładnie. Jakby się chciało wszystko bojkotować to nic nie zostanie. Warto podkreślić, że to nie wina zwykłych ludzi/przedsiębiorców, że ich włodarze robią takie rzeczy.
0
@P33ck Są plotki, że ten pierwszy ma ofertę z United.
0
@MesQueUnClub08 Messi też już niczego sam nie ciągnie.
0
@Viajero Yaya Toure? Gość wygrał wszystko jako podstawowy gracz. Dopiero awans do pierwszego składu Busquetsa odmieniło jego sytuację.
2
@LioMessi10 Z Tomaszem Rożkiem, z Bartosiakiem i Zychowiczem,
2
@Kondziubarca Jak ogłosił odejście z Borussii do Bayernu, spora część kibiców wieszczyła nieudaną przygodę w Monachium. Przyczyną miało być to, że Borussia gra na niego, a w Bayernie nie będzie już taka gwiazdą. Kane strzela w Anglii, ale może nie strzelałby we Włoszech czy Hiszpanii. Nie dowiemy się bez transferu. Wszystko inne niż fakty to wróżenie z fusów. Taki Immobile ładuje we Włoszech jak szalony, a od Bundesligi się odbił. Warto też dodać, ze w LM nie grają wyłącznie niemieckie drużyny, a Lewy strzela tam jak szalony. Według mnie obaj napastnicy są świetni, ale takie porównania piłkarzy z różnych lig są bez sensu.
0
@Gavinho Z wszystkich artykułów był tylko jeden konkretny news - bez operacji ryzyko jest 30% większe. Tylko nie było jakie jest ryzyko bazowe.