Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub08 Messi też już niczego sam nie ciągnie.
0
@Viajero Yaya Toure? Gość wygrał wszystko jako podstawowy gracz. Dopiero awans do pierwszego składu Busquetsa odmieniło jego sytuację.
2
@LioMessi10 Z Tomaszem Rożkiem, z Bartosiakiem i Zychowiczem,
2
@Kondziubarca Jak ogłosił odejście z Borussii do Bayernu, spora część kibiców wieszczyła nieudaną przygodę w Monachium. Przyczyną miało być to, że Borussia gra na niego, a w Bayernie nie będzie już taka gwiazdą. Kane strzela w Anglii, ale może nie strzelałby we Włoszech czy Hiszpanii. Nie dowiemy się bez transferu. Wszystko inne niż fakty to wróżenie z fusów. Taki Immobile ładuje we Włoszech jak szalony, a od Bundesligi się odbił. Warto też dodać, ze w LM nie grają wyłącznie niemieckie drużyny, a Lewy strzela tam jak szalony. Według mnie obaj napastnicy są świetni, ale takie porównania piłkarzy z różnych lig są bez sensu.
0
@Gavinho Z wszystkich artykułów był tylko jeden konkretny news - bez operacji ryzyko jest 30% większe. Tylko nie było jakie jest ryzyko bazowe.
0
@takisobiektos Kurde faktycznie xD całkiem mi się te mundiale pomieszały :D lata lecą, ale wstyd z mojej strony
0
@bartekvisca Właśnie nie wiedziałem o czym pisze La Bamba odnośnie tych Pasutow itp.
0
@Faun Zależy co chciał osiągnąć. mMoze specjalnie grał na bycie pod progiem - brak odpowiedzialności, a subwencje zgarnął. Poza tym on zarabia na swoich kretynizmach - pisał artykuły, robił płatne wykłady itp.
1
@tobiasson92 Jak ostatnim razem pojechali to wygrali Mundial. Ostatnio wygrali Euro. Chyba jednak nie ma takiej tragedii ;) Tak to w sporcie bywa. Mu ostatnio częściej bywamy na mundialach i jedziemy zbierać oklep.
0
@ViscaelBarca2007 Warto choćby po to, żeby spowodować konieczność podbicia oferty przez Real.
0
@JarekS Tak sobie myślałem po ostatnim El Classico, że Francuz mógł mieć ciekawe przemyślenia na temat tych projektów. Barca zaczyna się budować, a pod wodzą Xaviego gra bardzo efektownie i ofensywnie. Kilian świetnie by się wkomponował.
3
@Kondziubarca Żebyśmy się sami nie zesrali za chwilę.
4
@macio_944 Bóg stworzył, a szatan opętał. Jestem jaka jestem i nie próbuj tego zmieniać. Czy jakoś tak
1
@JarekS Chyba, że tak. Przydałoby się wrzucać ten kontekst do wiadomości bo zupełnie zmieniają percepcję odbioru.
4
@Emhyr Spokojnie, nie przyjdzie tu.
1
@Zoker Lepiej zapytać w lokalnych gabinetach stomatologicznych niż na La bambie :D
1
@AlexDark00 Oczywiście. Choć po fakcie to każdy mądry.
0
@Wilczeq No szczególnie świadczą o tym reklamy szamponów, telefonów czy maszynek do golenia. Robi to dla zabawy.
4
@ShawnC Rasizm to nie, ale faktycznie, UE ma gdzieś konflikt Izrael - Palestyna.
1
@AlexDark00 To się zmieniło zdanie Ćwiakały. Po transferze nie mógł się nadziwić i powiedział, że to typ, którego nie powinno być w Barcy. Mówił, że pewnie strzeli kilka bramek głowa, ale w.Barcy nie powinien się znaleźć.
4
@IronSanHybrid Zależy jakim stylem płynie;)
0
@msmsms Dodałbym też wiek do listy.
0
@Comentateiro Jeśli Polacy nie będą miec dzieci to i tak bez znaczenia. Od tego trzeba zacząć.
0
@Rajek99 Ok, fakt. Chodzi o rewanż, a do Kadyksu też sporo czasu. Dzięki za czujność :)
0
@masq Dobrze, miałem na myśli UK. Interes swoje państwa nad interesami innych. Dzięki za czujność i za fakty.
6
@Introwertyk Skąd ten hyle na Antonyego?
1
Mam wrażenie, że spora część użytkowników nie potrafi wkleić linka do tweetów, które wrzuca. Oprócz samego tweeta jest jeszcze link na pół La bamby. Także tego - wchodzicie na tweeta, dajecie udostępnij - kopiuj link. Wklejanie i tyle.
8
@masq Generalnie strategia kierowania państwem opiera się na interesach, nie na romantyzmie. My byliśmy romantyczni w 39 i szybko nas pozamiatali. Do tego straciliśmy elity narodu, co odbija się na czkawką do dziś. Churchill też kupił UK czas dając Polsce się wykrwawić przed przystąpieniem do konfliktu. Yo się nazywa realpolitik. Poza tym zobacz sobie ile to jest 3% dla Niemiec i ile to jest dla Polski xD
1
Od razu na 90 minut? No to grubo.
0
@lukaszbarca15 Może kwestia genów. Są piłkarze nie dbający o siebie i nie mają kontuzji.