Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 Ile Ty poświęciłeś, że tak łatwo Ci wymagać tego od innych? W Polsce bardzo dużo ludzi się poświęcilo, żeby nie było komuny, ale często o poświęceniu krzyczą osoby, których to nie dotyczyło.
0
@ShawnC Wygrali 4:0 na Bernabeu a tu ludzie piszą, że Xavi zmascil xD
0
@Cochise Z czego to fragment?
1
@Kitek1640 To zostaw telefon w innym pokoju. Będziesz musiał po niego iść, żeby podzielić się tym faktem z La Bamba:)
3
@maroon Teraz większość wrzuca tylko ukraińskie źródła. Na co dzień ludzie narzekają na propagandę w Polsce, a teraz serwują się ukraińską.
1
@AlwaysBlaugrana Nie no, Valverde fajny grajek, Cavaminga też pewnie do podstawy pójdzie. Jeden transfer i już jakoś to wygląda.
1
Gdyby ktoś się zastanawiał nad tematem powołań rezerwistów to polecam artykuł - https://samorzad.infor.pl/wiadomosci/5423795,Czy-po-wybuchu-wojny-na-Ukrainie-rezerwisci-zostana-powolani-do-armii-vademecum-rezerwisty.html Wszystko fajnie wyjaśnione.
1
@VegetaPolska Wołałbys kumpli? Czyli sam nie potrafisz ogranac tematu xD
0
@DaPidejpi Coś o neonazizmie na Ukrainie? Czy coś innego?
0
@kiper09 Nauczcie się wklejać linki do tt xD
0
@masq To w koszulce Barcy pracujesz? xD
1
@QuaReL Xavi na pewno ma pomysł. Jak cos to najwyższej się go sprzeda np za 10mln i będzie na plus.
0
@Archie Ja mieniem branże na IT. Przezmpoerwsze 3-4 miesiące mało co rozumiałem nawet na planowaniach xD Nie rozróżniałem spotkań scrumowych - po prostu nie miałem z tym nigdy do czynienia. Byłem bardzo zestresowany i czasami przerażony. Dziś bardzo się cieszę, że nie zrezygnowałem tylko przetrwałem najtrudniejszy okres. Zmiana pracy zawsze się z tym wiąże.
2
@Benek1899x1910 Co było w tym dokumencie takiego, że sobie z tym nie radzi?
0
@DamianBarcaCule A gdzie był Lewy w wieku 21 lat?
4
@Colon "Przymusowa szkoła to niewolnictwo XXI wieku, a uważamy, że niewolnictwo jest niewydolne ekonomicznie oraz niemoralne." No i zlikwidować przymusową i co dalej? Wg mnie jak się pisze o zmianach oświatowych, to warto opisać jakie ma się pomysły, żeby zmienić na lepsze. Zlikwidowanie przymusu niewiele zmieni. "Jeśli podczas strajku szkoła zacznie zmuszać Cię do uczestnictwa w nieinteresujących Cię zajęciach wyślij do nas maila z opisem sytuacji na kontakt@sussen.pl, a wykorzystamy cały nasz aparat przeciwko Twojej szkole." Co to znaczy nieinteresujące kogoś? Jak uczeń nie interesuje się matematyką to też nie można kogoś uczyć bo kogoś to nie interesuje?
0
@ShawnC Wiele osób pisało, że on, Busi czy Alba to Amigosi i się nadają tylko na ławkę.
1
@Kwasiak98 No to jak my przez ostatnie lata - gdyby nie Messi to pewnie nawet top4 by nie było.
2
@Kgorecki2500 No teraz Real musiałby mieć jakąś katastrofę żeby przewalić. Zakładając że my wszystko wygramy ;)
0
@Kgorecki2500 No i dowieźli xD
0
@Objectivo Nie wyprostowaną bo cofał na końcu nogę. Argument o początku spotkania rzeczywiście z pupy to fakt.
0
@Objectivo Chodzi mi o to, że dla niego to absolutnie czerwona karta. Może źle to ubrałem w słowa.
0
@Janiama Nie on ma problem. Tylko osoby, które posądzają go o stronniczość. Jak można być stronniczym w dwie strony w jedynym spotkaniu? ;)
0
@Azar_Javed Co jest na Twoim nicku? Jeśli można wiedzieć :)
0
@Vebrol Ćwiakała też mówił o czerwie.
0
Zdaniem Ćwiakały, brak czerwa dla Auby miał wpływ na mecz xD
0
@Janiama Nie oglądałem bo m eleven, ale Ćwiakała wiele razy o tym wspominał. Często po meczach Realu z Barca jest posądzany o stronniczość z obu stron, często w tym samym spotkaniu. Tak podobno się u niego dzieje na TT. Nie wiem ile w tym prawdy. Zobaczymy jaki filmik o tym meczy wrzuci na YT.
0
@Worny Najważniejsze, że nie ustał.
0
@adamt1996 Pokaż mi napastnika, co czasem nie spartoli. Nie ma takich.
1
@Lionel_Messi10 Niech lepiej wrzuca nowy odcinek o wczorajszym meczu :)