1

@Bobo25 Ja już wiem jak to działa dzię LR i nie będę biadolił :P obiecuję :D

3

@doc Z jednej strony człowiek się cieszy, a z drugiej się boi o jego zdrowie. Pewnie przy oglądaniu będzie stres przy każdym jego kontakcie z przeciwnikiem itp.

0

@anxted No, ale on i obniżył i odroczył. Więc gdzie to info, że jednak nie obniżył? Potrzebuję jakieś źródło do potwierdzenie, bo ciężko się doszukać.

0

@Antimadridista_WR Mam nadzieję, że w Barcelonie. Póki co z informacji nieoficjalnych wynika, że chce spędzić najbliższe lata w stolicy Katalonii. To samo stanowisko można usłyszeć od jego agentów więc mam nadzieję, że to prawda.

0

@anxted A można prosić o źródło tej inforamcji? Ja jedynie znalazłem to, że się zgodził na obniżkę. https://www.fcbarca.com/97545-mundo-deportivo-ronald-koeman-zgodzil-sie-na-obnizke-wynagrodzenia.html

0

@AmigoBlancos Real zawyża poziom ligowy w tym momencie. Zobacz jak wyglądają hiszpańskie kluby w lidze mistrzów. Z resztą były wyliczenia, że La Liga ma niski współczynnik rzeczywistej gry na 90 minut. Nawet Bundesliga i Liga francuska jest wyżej. Poza tym nawet Real później mierzy się z taką Chelsea i niewiele może pokazać. Barca zbiera baty regularnie od kilku sezonów, Atletico zawodzi, Sevilla odpada. Słabo to wygląda.

28

@Katalonbar Nie no z całym szacunkiem, ale Araujo skilla też ma dobrego. Świetne warunki plus umiejętności, a jeśli będzie dopisywać zdrowie i zbierze doświadczenie to będzie zawodnik na wiele sezonów. Poza tym charakter ma znaczenie - patrz jak grał Puyol mimo, że nie miał nadzwyczajnych warunków fizycznych i technicznie też nie był jakiś rewelacyjny.

4

Straszny zjazd zalicza liga hiszpańska. Jak się ogląda taką Barceloną z Granadą i widzi, jakie jest tempo, ile jest rzeczywistej gry bez tych przerw, symulek i grania na czas - to się człowiek zastanawia jak to 'widowisko' ma przyciągnąć neutralnego widza przed telewizor. Hiszpańskie drużyny poza Realem są tłem w lidze mistrzów. Inne ligi odjeżdżają, a w La Lidze największą gwiazdą jest Benzema (choć bardzo doceniam jego klasę piłkarską) i długo długo nic. Nie wygląda też na to, że sytuacja miałaby się odwrócić patrząc na problemy finansowe zespołów z tej ligi, kwestie podatkowe itp.

3

@AmigoBlancos No i w ekstraklasie są lepsze chłopaki od Desta, który nie potrafi dośrodkowywać. Nie wiem czy też dobrze zrozumiałem, ale sapali na Koemana, że nie zszedł z pensji, a był informacja, że zszedł.

5

To zdjęcia Koemana w czerni i bieli to gruba przesada.

2

@barca87f Ja mam nadzieję, że media społecznościowe kiedyś będą passe i znów wrócimy do korzeni :)

0

@barca87f Zgodzę się, że takie informacje to gniot. Aczkolwiek jestem w stanie zrozumieć po co piłkarze mają konta w mediach społecznościowych. Chcemy lub nie chcemy, ale młode pokolenie jest od niego uzależnione i w jakiś sposób zachęcają do oglądania meczy jeśli chcą śledzić swoich idoli z instów itp. Taki biznes. Kiedyś prawie kazdy jarał się piłką za małolata - teraz bardzo się to zmieniło. Młodzi wolą tiktoki i inne badziewia.

0

@barca87f Mają trenować 24h na dobę czy co? Poza tym pewnie są ludzie co im to prowadzą - oni nie musza nic klikać ;) Jak mają zbudowaną markę w mediach społecznościowych to później mogą sobie więcej zażyczyć za reklamę. Tak działa świat.

0

@barca87f Piłkarze pewnie budują tym wartość marketingową ;)

1

@Criss18Barca Masz na myśli Fonta. Skąd taka hipoteza o ego? Przecież to wielka niewiadoma, jak spisze się Xavi w Europie bo doświadczenie ma jedynie w lidze egzotycznej. To duże ryzyko. Może lepiej poczekać, aż potrenuje jakiś klub w Europie i wtedy już coś będzie wiadomo. Xavi to legenda - co jeśli przyjdzie, okaże się niewypałem i nadszarpnie mocno swój wizerunek legendy przez nieudaną przygodę trenerską? Od dopiero zaczyna, pewnie i tak dostanie szansę. Nie wiem, czy nie lepiej poczekać na lepsze warunki do pracy.

2

Jak wyglądałaby Wasza jedenastka Barcelony gdyby brać pod uwagę sympatie do piłkarzy Barcy? U mnie następująco. Bramka Valdes, obrona Alves, Puyol, Marquez, Abidal, pomoc Yaya Toure, Xavi, Iniesta, atak Ronaldinho, Kluivert, Rivaldo. Przeciwieństwo tej 11: bramka: Bonano, obrona Oleguer, Philippe Christanval, Lenglet, Alba, pomoc: Motta, Van Bommel, Andre Gomes, atak: Figo, Dembele, Suarez. Co do 2 jedenastki - Alba i Suarez są tam ze względu na swoje zachowania boiskowe, które strasznie mnie irytują. Wielkiej klasy piłkarskiej oczywiście im nie mogę odmówić.

1

@LatajacyHolender Luis Enrique i Roma to akurat nie była super udana przygoda ;)

0

@Criss18Barca Co ciekawe ostatni utwór nagrał ku pamięci tragicznie zmarłego Tomasza Chady.

1

@LionelM95 37 lat. Szkoda gościa.

3

@tomek8756 Doskonały przykład, jak politycy potrafią doprowadzić do takich skrajnych sytuacji. Szkoda słów, szkoda ludzi. Naparza się policja i obywatele, a politycy mają to gdzies.

4

@MesQueUnClub96 Taki trochę Lord Baelish

1

@Kamiloza91 W oczach Laporty nie dawał rady w rezerwach, to teraz da radę z 1 drużyną. Brzmi spoko.

0

@Rewolucja123 Jeszcze się chyba taki nie urodził i jest dostępny na rynku.

0

@chavez Pique lepszy, dwóch wysokich to podstawa, żeby mogli sobie podawać głową w polu karnym przeciwnika.

2

@Pawel13sz Jak gościa nie lubić :)

0

@bari_94 Mam na myśli to, że teraz w ostatnim dniu okienka mogą Ci oddać Griezmanna do przeciwników, albo mówić, że przedłużą na 100% kontrakt z Messim i tego nie zrobić. Jak tu coś zaplanować?

4

Ta radość i calowanie herbu. Zaimponował mi wczoraj swoim charakterem, ale i umiejętnościami.

0

@Worny Dobrej yerby.

5

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/politycy-na-urodzinach-roberta-mazurka-fakt-ich-przylapal-glupio-sie-tlumacza/zpv18kc.amp?__twitter_impression=true jakby się ktoś oszukiwał, że politycy obecnej władzy i opozycji to wielcy wrogowie, którzy chcą się rozliczać z afer :)

0

@Derean Do końca tygodnia pewnie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?