BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No dlaczego oni muszą to wykańczać jak uposledzeni xD
Jackson pięknie poszedł
1
@Kgorecki2500 Mi pięknie zrobiły robotę Osasuna, Lech II, Rennes i teraz jeszcze elegancko idzie Motor z podpórka i Liege. Oczywiście 2.5+ w hicie wszystko spartoli xD
0
Nunez czy Mudryk kto wiekszy placek
0
Ale dzisiaj Chelsea ma autostrade na lewym skrzydle
0
Wchodzi Darwin XDD
0
@kamyk_23 To po co się z papieża smiejesz i obrażasz jej uczucia religijne? Odpowiednia reakcja, szacun Stasia
0
@Szmulek Szo szo?
1
Ale przy bramce na 1:1 Trent się popisał. Sezon za sezonem a ten w obronie dalej patologia
0
Haahaha jazda xD
0
Niech się dzieje
0
Czelsioki w ryk
ale chyba będzie spalony
0
Uuuu Salah poczarował. Piękne podanie, cudo i kwistesencja futbolu
0
Niby poprzeczka ale i tak to sknocili, zabrakło precyzji Gapko
1
@MesQueUnClub96 ja tam czekam na szoszona na skrzydle, musi odpalić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bartula Dla mnie mogłoby zostać Viaplay, jakby tam dorzucili LL to by bylo cudo
Praktycznie wszystkie spotkania kolejki PL można obejrzec i to z fajnym studiem praktycznie przez caly dzień. Nie ma jakiegoś tam wybierania spotkań i nie ma że kibic jakiegos zespolu ucierpi i musi ruskiego strimka szukać
2
Ten składzik Tottenhamu wygląda całkiem fajnie i przyjemnie. Do pelni szczęścia brakuje tam Lengleta jak na moje oko
1
To kto jeszcze czeka na rejestrację i kogo możemy dziś nie zobaczyć na boisku?
0
@Chaoss Mes que un club
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mroziu No dokładnie. Jakby trafił tak jak chciał to Bóg jeden wie czy to by siadło xD
0
Ale frajersko to siadło
0
wcisnął cwaniak
1
@Emhyr Też jestem w szoku ale mnie dopadlo i to tak solidnie rozbiło
2
Masakra mam covida i skąd mam teraz wiedzieć czy skarpety się jeszcze nadają
1
@escarabajo ja nawet byłem przekonany że aston villa zaskoczy zwycięstwem a tu takie bęcki
1
Isak ale piękne wykończenie
0
No i Mings połamany, będzie debiut Pau
9
Diaby także bramka w debiucie i remisik, ale meczycho się robi