1

No dlaczego oni muszą to wykańczać jak uposledzeni xD
Jackson pięknie poszedł

1

@Kgorecki2500 Mi pięknie zrobiły robotę Osasuna, Lech II, Rennes i teraz jeszcze elegancko idzie Motor z podpórka i Liege. Oczywiście 2.5+ w hicie wszystko spartoli xD

0

Nunez czy Mudryk kto wiekszy placek

0

Ale dzisiaj Chelsea ma autostrade na lewym skrzydle

0

Wchodzi Darwin XDD

0

@kamyk_23 To po co się z papieża smiejesz i obrażasz jej uczucia religijne? Odpowiednia reakcja, szacun Stasia

0

@Szmulek Szo szo?

1

Ale przy bramce na 1:1 Trent się popisał. Sezon za sezonem a ten w obronie dalej patologia

0

Haahaha jazda xD

0

Niech się dzieje

0

Czelsioki w ryk

ale chyba będzie spalony

0

Uuuu Salah poczarował. Piękne podanie, cudo i kwistesencja futbolu

0

Niby poprzeczka ale i tak to sknocili, zabrakło precyzji Gapko

1

@MesQueUnClub96 ja tam czekam na szoszona na skrzydle, musi odpalić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bartula Dla mnie mogłoby zostać Viaplay, jakby tam dorzucili LL to by bylo cudo
Praktycznie wszystkie spotkania kolejki PL można obejrzec i to z fajnym studiem praktycznie przez caly dzień. Nie ma jakiegoś tam wybierania spotkań i nie ma że kibic jakiegos zespolu ucierpi i musi ruskiego strimka szukać

2

Ten składzik Tottenhamu wygląda całkiem fajnie i przyjemnie. Do pelni szczęścia brakuje tam Lengleta jak na moje oko

1

To kto jeszcze czeka na rejestrację i kogo możemy dziś nie zobaczyć na boisku?

0

@Chaoss Mes que un club

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mroziu No dokładnie. Jakby trafił tak jak chciał to Bóg jeden wie czy to by siadło xD

0

Ale frajersko to siadło

0

wcisnął cwaniak

1

@Emhyr Też jestem w szoku ale mnie dopadlo i to tak solidnie rozbiło

2

Masakra mam covida i skąd mam teraz wiedzieć czy skarpety się jeszcze nadają

1

@escarabajo ja nawet byłem przekonany że aston villa zaskoczy zwycięstwem a tu takie bęcki

1

Isak ale piękne wykończenie

0

No i Mings połamany, będzie debiut Pau

9

Diaby także bramka w debiucie i remisik, ale meczycho się robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?