BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ajjjjj szkoda Abde, ale w końcu element zaskoczenia
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Głupota, dał się zrobić jak młokos bez psychiki. Szkoda tylko że zespół będzie cierpiał za ten brak odpowiedzialności i wyobraźni.
Jeszcze za tak perfidny atak na głowę wyłapie pewnie z 3 mecze zawieszenia
3
W studio wspomnieli o 19 podaniach Pedriego. Całkowicie wyłączony przez bieganie gdzieś w okolicy ataku. I Pedri i Gavi często na tym tracą, a teraz po głupim zachowaniu Raphy już całkiem będziemy w dziurze
1
@Compadre XDDDD Warto było czekać
0
@Transu96 Dokładnie. Abde albo Yamal żeby coś ruszyło
0
@Arczek2001 Bo Raphinha to zrobił jak młokos
0
Abde za Gundo to mus w przerwie, dodatkowo całkiem poważnie bym rozważył mobilnego Ferrana za machającego łapami Robsona
0
Jakas porazka co tu sie dzieje. Oni chyba jakichś grzybów się nazarli
1
@jacobFCB 2 kroki i by był dawno przed tym plackiem
0
Jeszcze dostanie zawiasa na 3 mecze co najmniej. No głupi xD
1
Brazol nie ma psychiki
0
Balde może i gra na skrzydle, ale nie jest ustawiony wysoko, nie rozciąga tej defensywy tak jak powinien. Będziemy się tu męczyć bez lewego skrzydła bo środek nic nie jest w stanie zrobić
0
@Filu02 nasz też miewał poważne problemy z emocjami
1
Trzeba wpuścić Gaviego, to będą zęby się sypać
0
Ale urwał ale to było dobre
0
@Drozdu7 Bo biega w ataku
0
No i po co drewniak to tyka
0
@Popitek12 Christjansen
0
@Sulimo Terrorysta z Francji
3
Jezu tyle czasu człowiek czekał na to żeby mógł sobie ponarzekać, aż się dusza raduje ze już za chwilkę startujemy
0
Najlepsze jest to że Kounde na środku po prostu wygląda słabo biorąc pod uwagę to jak prezentuje się na PO xD
2
@SkilledHydra16 Kounde szantażuje Denzela że odejdzie do PSG jak go dalej będzie dusił na PO
0
@Nazio_87 Pijany? Czy Brazol jest pijany?
0
@WD40 0:3 na ostro
0
@Kengo pewnie jak Ronaldo Jr strzeli więcej bramek od ojca w grze na trawniku to dostaje kare na komputra
0
Coś sadzą się do Robercika w studio eleven, tacy z nich patrioci właśnie
1
@VeB 1899 pięknie pograli
2
Ależ kapitalny strzal Baeny tylko niestety spalony
0
Czas zobaczyć co Isco i Sorloth pokażą w nowych barwach