2

Ajjjjj szkoda Abde, ale w końcu element zaskoczenia

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Głupota, dał się zrobić jak młokos bez psychiki. Szkoda tylko że zespół będzie cierpiał za ten brak odpowiedzialności i wyobraźni.
Jeszcze za tak perfidny atak na głowę wyłapie pewnie z 3 mecze zawieszenia

3

W studio wspomnieli o 19 podaniach Pedriego. Całkowicie wyłączony przez bieganie gdzieś w okolicy ataku. I Pedri i Gavi często na tym tracą, a teraz po głupim zachowaniu Raphy już całkiem będziemy w dziurze

1

@Compadre XDDDD Warto było czekać

0

@Transu96 Dokładnie. Abde albo Yamal żeby coś ruszyło

0

@Arczek2001 Bo Raphinha to zrobił jak młokos

0

Abde za Gundo to mus w przerwie, dodatkowo całkiem poważnie bym rozważył mobilnego Ferrana za machającego łapami Robsona

0

Jakas porazka co tu sie dzieje. Oni chyba jakichś grzybów się nazarli

1

@jacobFCB 2 kroki i by był dawno przed tym plackiem

0

Jeszcze dostanie zawiasa na 3 mecze co najmniej. No głupi xD

1

Brazol nie ma psychiki

0

Balde może i gra na skrzydle, ale nie jest ustawiony wysoko, nie rozciąga tej defensywy tak jak powinien. Będziemy się tu męczyć bez lewego skrzydła bo środek nic nie jest w stanie zrobić

0

@Filu02 nasz też miewał poważne problemy z emocjami

1

Trzeba wpuścić Gaviego, to będą zęby się sypać

0

Ale urwał ale to było dobre

0

@Drozdu7 Bo biega w ataku

0

No i po co drewniak to tyka

0

@Popitek12 Christjansen

0

@Sulimo Terrorysta z Francji

3

Jezu tyle czasu człowiek czekał na to żeby mógł sobie ponarzekać, aż się dusza raduje ze już za chwilkę startujemy

0

Najlepsze jest to że Kounde na środku po prostu wygląda słabo biorąc pod uwagę to jak prezentuje się na PO xD

2

@SkilledHydra16 Kounde szantażuje Denzela że odejdzie do PSG jak go dalej będzie dusił na PO

0

@Nazio_87 Pijany? Czy Brazol jest pijany?

0

@WD40 0:3 na ostro

0

@Kengo pewnie jak Ronaldo Jr strzeli więcej bramek od ojca w grze na trawniku to dostaje kare na komputra

0

Coś sadzą się do Robercika w studio eleven, tacy z nich patrioci właśnie

1

@VeB 1899 pięknie pograli

2

Ależ kapitalny strzal Baeny tylko niestety spalony

0

Czas zobaczyć co Isco i Sorloth pokażą w nowych barwach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?