BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore ale drip jezus
0
I bardzo dobrze. Krzyżyk na drogę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 To co jednak wleci 115mln za Paquete
1
@don'T.R.I.P.e Narazie na remis w swojej miernocie. Alexis był w swojej grze jednak bardziej irytujący niż Raphinha
54
@Commandement Ja tam uważam że karta i banknot to nierozłączne duo. Jednym kruszysz, drugim wciągasz
2
@ranger3120 Paco Jemez i wesoły ofensywny futbol
2
@ObiwanKenobi Za to akurat należy pochwalic wszystkich. Momentami to już człowiek miał wrażenie że zyje w państwie dwunarodowosciowym
0
@vangoor https://media0.giphy.com/media/GHycyakNPWSoo/giphy.webp?cid=6c09b952po03ibcwdbouy5oy79caqagt610r0id7iv6mtjkr&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.webp&ct=g
5
@Esteban_ Mowisz ofc o zawodniku Atletico który wygaduje takie kocopoły publicznie?
0
@BulaKG I może spektakularnej gry narazie nie ma, ale widać że w końcu jest coś takiego jak drużyna
0
@sevs społeczniaki typowe
8
I te słowa idealnie świadczą o tym że Xavi jest dobrym trenerem, a przynajmniej trenerem z charakterem którego nam właśnie trzeba. Miękkie pipy uległe amigosom już pokazały ile to jest warte
19
https://zapodaj.net/images/9e7edb8bfa595.jpg
Coś w tym jest xD
1
Swoją drogą, tak juz na spokojnie, to też uważacie że do błędów arbitra należy dorzucić brak kartki dla Araujo po złapaniu piłki w ręce? Może nie czerwona bo nie była to żadna groźna akcja ale żółta jednak powinna byc z miejsca
0
@Rl9k1nG W tym roku kilkanaście wjechało więc myślę że będzie rekordowo na koniec, do 30 powinno mi dobić. Zazwyczaj było to 5-10
0
Czekam ma wypowiedź Xaviego xD
0
César Soto Grado
Nowy ulubieniec po legendarnym Matheu?
2
@Dankho94isback Chociaż dało się przeprowadzać transfery do klubów
3
Nie wiem jak wam ale mi sie po prostu chce śmiać jak widzę co się dzieje w tej lidze i to nie tylko w meczach Barcy. Tyle lat, tyle godzin spędzonych wieczorami z ulubioną ligą, ale to już zmierza ku całkowitemu upadkowi dzięki temu smieciowi Tebasowi, a sędziowie tylko dokonują dzieła zniszczenia
0
To jakaś farsa, całe to spotkanie. Czekam z niecierpliwością na wypowiedzi xD
0
Fatiemu tchu chyba braklo pp 20 metrach xD
1
@FcPortoFan1999 I cyk tak do końca sezonu
1
@Piotruś-BARCA Chyba miał epizod z Ronaldinho
2
Nie no Yamal jest po prostu kozak
1
Abde może i koślawy ale umie się znaleźć w sytuacji bramkowej, za to wielki +++
1
Kszawi bardzo dobrze
5
W pierwszej kolejności teraz powinien zejść Robert
0
@LukaszFan Araujo na skrzydle to robi wrażenie