2

@Encore ale drip jezus

0

I bardzo dobrze. Krzyżyk na drogę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MESSIah16 To co jednak wleci 115mln za Paquete

1

@don'T.R.I.P.e Narazie na remis w swojej miernocie. Alexis był w swojej grze jednak bardziej irytujący niż Raphinha

54

@Commandement Ja tam uważam że karta i banknot to nierozłączne duo. Jednym kruszysz, drugim wciągasz

2

@ranger3120 Paco Jemez i wesoły ofensywny futbol

2

@ObiwanKenobi Za to akurat należy pochwalic wszystkich. Momentami to już człowiek miał wrażenie że zyje w państwie dwunarodowosciowym

5

@Esteban_ Mowisz ofc o zawodniku Atletico który wygaduje takie kocopoły publicznie?

0

@BulaKG I może spektakularnej gry narazie nie ma, ale widać że w końcu jest coś takiego jak drużyna

0

@sevs społeczniaki typowe

8

I te słowa idealnie świadczą o tym że Xavi jest dobrym trenerem, a przynajmniej trenerem z charakterem którego nam właśnie trzeba. Miękkie pipy uległe amigosom już pokazały ile to jest warte

19

1

Swoją drogą, tak juz na spokojnie, to też uważacie że do błędów arbitra należy dorzucić brak kartki dla Araujo po złapaniu piłki w ręce? Może nie czerwona bo nie była to żadna groźna akcja ale żółta jednak powinna byc z miejsca

0

@Rl9k1nG W tym roku kilkanaście wjechało więc myślę że będzie rekordowo na koniec, do 30 powinno mi dobić. Zazwyczaj było to 5-10

0

Czekam ma wypowiedź Xaviego xD

0

César Soto Grado
Nowy ulubieniec po legendarnym Matheu?

2

@Dankho94isback Chociaż dało się przeprowadzać transfery do klubów

3

Nie wiem jak wam ale mi sie po prostu chce śmiać jak widzę co się dzieje w tej lidze i to nie tylko w meczach Barcy. Tyle lat, tyle godzin spędzonych wieczorami z ulubioną ligą, ale to już zmierza ku całkowitemu upadkowi dzięki temu smieciowi Tebasowi, a sędziowie tylko dokonują dzieła zniszczenia

0

To jakaś farsa, całe to spotkanie. Czekam z niecierpliwością na wypowiedzi xD

0

Fatiemu tchu chyba braklo pp 20 metrach xD

1

@FcPortoFan1999 I cyk tak do końca sezonu

1

@Piotruś-BARCA Chyba miał epizod z Ronaldinho

2

Nie no Yamal jest po prostu kozak

1

Abde może i koślawy ale umie się znaleźć w sytuacji bramkowej, za to wielki +++

1

Kszawi bardzo dobrze

5

W pierwszej kolejności teraz powinien zejść Robert

0

@LukaszFan Araujo na skrzydle to robi wrażenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?