BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to za podania xD Krzywe do nikogo i to 2 w jednej akcji. Oj chłopaki zero koncentracji
0
Ale kurs 3.4 na brak bramki valladolid kusił xD
7
Kapitalne wykończenie xD
3
@Deviler Przede wszystkim on powiniwn być na czarnym tle
10
@wasacz Czyli jednak ludzie potrafią się bawić
1
Najlepsze jest to że na środku obrony chłop odstawia czasem niezłą parodię, sprzedawać jednak szkoda, chyba że oferta byłaby naprawdę nie do odrzucenia
1
@pt9 Społeczeństwo by się mnożylo jak szalone
1
@macio_944 A finał pucharu Polski mu przeszedł koło nosa. Jeszcze ciężka praca przed nim
1
Instagram nie działa nastała panika
0
To na 3:1 kapitalne, tak po przyjacielsku
1
@Kgorecki2500 Ja tam sobie Śląska za 1.55 wrzucilem i chyba lajcik bo już 2:0
1
@Kgorecki2500 Przecież miedzianka im to powinna oddać po koleżeńsku
1
@Kgorecki2500 Slask 1.50 pewniak
1
@wyrek przecież dopóki grał na lewej to zagrożenie i akcje były tylko tam
2
Ehh co drugi kontakt z piłką Dembele powoduje głośne WOW na trybunach. Ah jak miło i przyjemnie
3
Dembele buja, tworzy zagrożenie jako jedyny
Jednak jeśli chodzi o drybling to jest 3 półki wyżej niż ktokolwiek z naszej kadry
3
Dobrze że nie musimy już płakać i narzekać
ale ale czy tam nie bylo faulu
1
@reloaded kto ma ten drip drip bratku
13
https://zapodaj.net/images/66121cc7173f3.jpg
Niestety tak to wygląda XDD
1
@gumaz Zupka, obojętnie jaka. Dobra na kaca i na zwale po narkotykach
2
@Lionel_Messi10 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTM4NjU3MzYwMTq-BqV9Fpz91AKY-1k%3D
Mi wczoraj West ham w 94' musial bramkę strzelić a byłoby skromne 200 na ruchy xD
0
@maroon Ja jednak wolę poczytać bo się wyłączam, skupiam i wyciszam. Audiobooka to co najwyżej sobie włączę do spania i to często są paradoksalnie lektury z okresu romantyzmu. Opisy przyrody/krajobrazu sztos. Cierpienia młodego wertera to w pewnym momencie chyba na pamięć znałem. Top1. W tym roku męczę jednak rzeczy typu mechaniczna pomarańcza, zaułek koszmarów, 1984, brave new world, idiota, diably z loudun czy właśnie wyspa. Kończę co muszę i na ostro wlatuję w Wellsa bo znalazłem kilka fajnych tytułów
2
@Nazio87 A ja w tym roku chyba już z 10 machnąłem. Właśnie dziś Wyspa Huxleya skończona, wcześniej właśnie dużo od Huxleya i nadrabialem Orwella, Kafke, Dostojewskiego. Jak masz jakieś fajne klasyki do polecenia to czekam bo obecnie mam jeszcze z 3 tytuły do skończenia a potem chyba odbijam w jakiegoś Dickensa i Wellsa. A i w międzyczasie jeszcze pyknalem Zanim wystygnie kawa to takie luźne, dla relaksu, może machnę druga część jak wyjdzie choć niż specjalnego.
Swiat dystopii/utopii jak masz fajny to czekam na polecanko
5
@kejdzi Kogo by interesował ten sport
0
@lucas/catalan grey goosa w selgrosie xD
0
@RosjaninBut Były już wcześniej plotki że Bayern obserwuje sytuację Gaviego i może wykorzystać zamieszanie z kontraktem. Pewnie jedyna opcja żeby puścili Kimisia
1
@masq Jak dobrze że wróci Dest który odciąży Roberto z roli rezerwowego PO i będziemy mogli ogłosić transfer właśnie Roberto do środka pola
9
https://x.com/GoalsZack/status/1659316028252336132
Dziwne ale udało się xD
1
@Medium No właśnie to wyglądało jakby gdzieś z okręgówki uciekł XDDD
5
Jak ktoś chce to w viaplay baraże do premier league, własnie będzie się zaczynać konkurs rzutów karnych po odrobieniu straty 4 bramek w 1 meczu przez sheffield