1

Co to za podania xD Krzywe do nikogo i to 2 w jednej akcji. Oj chłopaki zero koncentracji

0

Ale kurs 3.4 na brak bramki valladolid kusił xD

7

Kapitalne wykończenie xD

3

@Deviler Przede wszystkim on powiniwn być na czarnym tle

10

@wasacz Czyli jednak ludzie potrafią się bawić

1

Najlepsze jest to że na środku obrony chłop odstawia czasem niezłą parodię, sprzedawać jednak szkoda, chyba że oferta byłaby naprawdę nie do odrzucenia

1

@pt9 Społeczeństwo by się mnożylo jak szalone

1

@macio_944 A finał pucharu Polski mu przeszedł koło nosa. Jeszcze ciężka praca przed nim

1

Instagram nie działa nastała panika

0


To na 3:1 kapitalne, tak po przyjacielsku

1

@Kgorecki2500 Ja tam sobie Śląska za 1.55 wrzucilem i chyba lajcik bo już 2:0

1

@Kgorecki2500 Przecież miedzianka im to powinna oddać po koleżeńsku

1

@Kgorecki2500 Slask 1.50 pewniak

1

@wyrek przecież dopóki grał na lewej to zagrożenie i akcje były tylko tam

2

Ehh co drugi kontakt z piłką Dembele powoduje głośne WOW na trybunach. Ah jak miło i przyjemnie

3

Dembele buja, tworzy zagrożenie jako jedyny
Jednak jeśli chodzi o drybling to jest 3 półki wyżej niż ktokolwiek z naszej kadry

3

Dobrze że nie musimy już płakać i narzekać

ale ale czy tam nie bylo faulu

1

@reloaded kto ma ten drip drip bratku

13

https://zapodaj.net/images/66121cc7173f3.jpg
Niestety tak to wygląda XDD

1

@gumaz Zupka, obojętnie jaka. Dobra na kaca i na zwale po narkotykach

2

@Lionel_Messi10 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTM4NjU3MzYwMTq-BqV9Fpz91AKY-1k%3D
Mi wczoraj West ham w 94' musial bramkę strzelić a byłoby skromne 200 na ruchy xD

0

@maroon Ja jednak wolę poczytać bo się wyłączam, skupiam i wyciszam. Audiobooka to co najwyżej sobie włączę do spania i to często są paradoksalnie lektury z okresu romantyzmu. Opisy przyrody/krajobrazu sztos. Cierpienia młodego wertera to w pewnym momencie chyba na pamięć znałem. Top1. W tym roku męczę jednak rzeczy typu mechaniczna pomarańcza, zaułek koszmarów, 1984, brave new world, idiota, diably z loudun czy właśnie wyspa. Kończę co muszę i na ostro wlatuję w Wellsa bo znalazłem kilka fajnych tytułów

2

@Nazio87 A ja w tym roku chyba już z 10 machnąłem. Właśnie dziś Wyspa Huxleya skończona, wcześniej właśnie dużo od Huxleya i nadrabialem Orwella, Kafke, Dostojewskiego. Jak masz jakieś fajne klasyki do polecenia to czekam bo obecnie mam jeszcze z 3 tytuły do skończenia a potem chyba odbijam w jakiegoś Dickensa i Wellsa. A i w międzyczasie jeszcze pyknalem Zanim wystygnie kawa to takie luźne, dla relaksu, może machnę druga część jak wyjdzie choć niż specjalnego.
Swiat dystopii/utopii jak masz fajny to czekam na polecanko

5

@kejdzi Kogo by interesował ten sport

0

@lucas/catalan grey goosa w selgrosie xD

0

@RosjaninBut Były już wcześniej plotki że Bayern obserwuje sytuację Gaviego i może wykorzystać zamieszanie z kontraktem. Pewnie jedyna opcja żeby puścili Kimisia

1

@masq Jak dobrze że wróci Dest który odciąży Roberto z roli rezerwowego PO i będziemy mogli ogłosić transfer właśnie Roberto do środka pola

9

1

@Medium No właśnie to wyglądało jakby gdzieś z okręgówki uciekł XDDD

5

Jak ktoś chce to w viaplay baraże do premier league, własnie będzie się zaczynać konkurs rzutów karnych po odrobieniu straty 4 bramek w 1 meczu przez sheffield

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?