BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Reyna rozbujał im gre
1
@marcin62 jakbyś postawił to by wygrywali 4:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AllBundy Na kaca najlepsza jest praca
0
@Damiano27psk Emigracja XD
0
@Cule1234 Ale że opcja na 3 mecze w PK ?
32
@Emhyr Ale buc i cham zawsze był i będzie gnębiony. Rudigera jakoś nikt nie beszta
Ale co tą kampanią sobie zrobił parasol ochronny to jego
1
@Ogorinho1974 A kto będzie grał w przypadku kontuzji? xD Wiem że oni dużo nie wnoszą ale w przypadku naszych kontuzji to jest jakas alternatywa
0
@Witekk10 ignorantia iuris nocet
0
@Witekk10 Już jest ty przebrzydly uprzedzony rasistowski chamie
0
@shahman Ale może chociaż coś zahaczy jak Robercik weźmie ze sobą Anke
0
@shahman Atmosfera to podstawa
3
Kounde ma dość. Szkoda że na SO zawsze odwali babola. Na PO solidnie i taka pozycja jest najbardziej optymalna. Niech płacą 90mln i droga wolna. Najbardziej szkoda będzie jego zdjęć bo stylówka doyebana. Jest ten drip
0
Saul z bramką, prawie zapomniałem o tym zawodniku a pamiętam jak były pogłoski że się nim interesujemy a nawet prawo pierwokupu sobie załatwiliśmy jak chłop przeżywał swój prime
2
Lautaro ale ładnie
2
Lautaro wyrównuje
1
@mekston Z takimi plackami to sobie może
0
Dzeko ostra forma, sam na sam w trybuny
1
@Gracjan1234 Eric albo Roberto, nasi zadaniowcy
1
Hymn Włoch mmmmm chyba najlepszy na świecie
10
Real OG nie żaden podrabianiec
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Mina Kszawiego hahaha chłop sam w szoku że strzelili coś
0
Dobra trzeba tu Dembele i Fatiego. Trochę wiatru chociaż chłopaki narobią
0
Raphinha chodzi kręci głową, oby znowu afery nie było jak go Kszawi zdejmie
0
@Faro Chodziło o zmianę w przerwie xD
0
O Kessie niżej a nie gdzieś przy napastniku, zobaczymy jak to będzie wyglądało
2
Oby tylko Torre został. Jedyny obok Raphinhi który coś próbuje stworzyć. Za Gaviego można by wrzucić Fatiego, Torre bliżej prawej strony i gorzej nie będzie
0
Eric ericiem ale gdzie jest Gavi. Totalnie zniknął w tym meczu
6
Mareczek rozpoczął, Eric skończył. La zabawa trwa