BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_Specjalista I to wykrzykiwanie w niebiosa że sędzia nie dał karnego. Wygląda jakby on serio wierzył że tam był faul. No coś pięknego
5
Vini kapitalne aktorstwo, chepau bas
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cebularz kapitalna strata w środku pola, idealna żeby płakać na brak powołania do repki xD
0
Mówili czy będzie pożegnanie Hazarda z Bernabeu? Dostanie kilka minut?
5
Chcę byś mi szeptał
czułe słowa maju maj
14
@jeyx77x No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
11
@Deviler Głosuj na pis i wyjedź z kraju. Niech somsiada trafi szlag i niech się dalej męczy
2
@Criss18Barca Ja mam wrażenie że to się delikatnie przesuwa, jakby pory roku następowały z lekkim opóźnieniem xD
2
@Gaz Do roboty, za robotę się weź bo Walerii Saszke wózkiem widłowym przejechał. Jednego mniej, a robota musi by się zrobiona chłopie
2
@ranger3120 ziomka mam na szklarniach robią w rajchu nad jeziorem przy granicy ze Szwajcarią. Zakwaterowanie w baraku z rumunami, praca od 8 do 20 z półtora godzinną przerwą na jedzenie i kąpiel w jeziorku. Nagrać ci fuche?
6
Swego czasu Wenger też tak mówił o każdym
6
@SuperPatsonFCB Największa strata że już nie komentuje LL. To był taki klimacik o jejku
6
https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg
Wrzucałem przed meczem no i kurde gość wiedział co robi xdd
0
https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg
chłop mógł pójść w dobrym kierunku xD
0
@Messibestplayerintheworld Żeby tylko nie przypierdzielil półrocznym l4
1
@SeBa32 Kszawi Barca Moim życiem
0
Wiadomo coś o tym pocisku z Korei Płn? 2h temu było info o alarmach i poleceniach zejścia do schronów w Okinawie/Seulu. Jest jakieś info czy była to tylko nieuzasadniona panika?
1
@pacjentzchoroszczy wreszcie zakole będzie lśnić
2
@karci0 na pewno mniej niż jakby potrafil wykorzystać klarowne sytuacje które często partolil
2
@Mario96w Nóżka to tylko LL/Premier League i jak tylko od tyrki wolne to tak siadam sobie w weekend i oglądam wszystko po kolei co leci. Czy LL czy PL to już decyduje jaki mecz ciekawszy. Do tego UCL a na reszte sportów wyjebongo totalne
0
@kuz Ale z perspektywy szarego człowieka co tam sobie cos ciuła powoli weź wyobraź sobie takie hajsiwo za kopanie piłeczki xD
4
Czaicie w ogóle te oferty arabusow. 2 lata i 200 melonów eurasków tylko za sam kontrakt. Ciężkie do wyobrażenia
1
Aleksander Kwaśniewski w hejt parku o 20:00. Ktoś to jeszcze ogląda czy raczej wypalenie i zmęczenie materiału na kanale sportowym? Gość zacny więc może nawet i luknę 1 raz od pewnie pół roku
2
@Bezhistorii Jak gwiazda po występie na Eurowizji xD
1
@galix22 tygrys diego, co poruc*ał to jego xD
5
@AllBundy A później i tak wyszło szydło z worka
4
@ProMILs Czy piłkarze Leeds zeszli z boiska w ramach protestu?
2
Ale urwał pięknie
1
Znów piękny popis finezji, wizji i tworzenia przewagi. Szkoda zabranej asysty Dembele