0

@_Specjalista I to wykrzykiwanie w niebiosa że sędzia nie dał karnego. Wygląda jakby on serio wierzył że tam był faul. No coś pięknego

5

Vini kapitalne aktorstwo, chepau bas

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cebularz kapitalna strata w środku pola, idealna żeby płakać na brak powołania do repki xD

0

Mówili czy będzie pożegnanie Hazarda z Bernabeu? Dostanie kilka minut?

5

Chcę byś mi szeptał
czułe słowa maju maj

14

@jeyx77x No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci

11

@Deviler Głosuj na pis i wyjedź z kraju. Niech somsiada trafi szlag i niech się dalej męczy

2

@Criss18Barca Ja mam wrażenie że to się delikatnie przesuwa, jakby pory roku następowały z lekkim opóźnieniem xD

2

@Gaz Do roboty, za robotę się weź bo Walerii Saszke wózkiem widłowym przejechał. Jednego mniej, a robota musi by się zrobiona chłopie

2

@ranger3120 ziomka mam na szklarniach robią w rajchu nad jeziorem przy granicy ze Szwajcarią. Zakwaterowanie w baraku z rumunami, praca od 8 do 20 z półtora godzinną przerwą na jedzenie i kąpiel w jeziorku. Nagrać ci fuche?

6

Swego czasu Wenger też tak mówił o każdym

6

@SuperPatsonFCB Największa strata że już nie komentuje LL. To był taki klimacik o jejku

6

https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg
Wrzucałem przed meczem no i kurde gość wiedział co robi xdd

0

https://zapodaj.net/images/42463acb291e9.jpg

chłop mógł pójść w dobrym kierunku xD

0

@Messibestplayerintheworld Żeby tylko nie przypierdzielil półrocznym l4

1

@SeBa32 Kszawi Barca Moim życiem

0

Wiadomo coś o tym pocisku z Korei Płn? 2h temu było info o alarmach i poleceniach zejścia do schronów w Okinawie/Seulu. Jest jakieś info czy była to tylko nieuzasadniona panika?

1

@pacjentzchoroszczy wreszcie zakole będzie lśnić

2

@karci0 na pewno mniej niż jakby potrafil wykorzystać klarowne sytuacje które często partolil

2

@Mario96w Nóżka to tylko LL/Premier League i jak tylko od tyrki wolne to tak siadam sobie w weekend i oglądam wszystko po kolei co leci. Czy LL czy PL to już decyduje jaki mecz ciekawszy. Do tego UCL a na reszte sportów wyjebongo totalne

0

@kuz Ale z perspektywy szarego człowieka co tam sobie cos ciuła powoli weź wyobraź sobie takie hajsiwo za kopanie piłeczki xD

4

Czaicie w ogóle te oferty arabusow. 2 lata i 200 melonów eurasków tylko za sam kontrakt. Ciężkie do wyobrażenia

1

Aleksander Kwaśniewski w hejt parku o 20:00. Ktoś to jeszcze ogląda czy raczej wypalenie i zmęczenie materiału na kanale sportowym? Gość zacny więc może nawet i luknę 1 raz od pewnie pół roku

2

@Bezhistorii Jak gwiazda po występie na Eurowizji xD

1

@galix22 tygrys diego, co poruc*ał to jego xD

5

@AllBundy A później i tak wyszło szydło z worka

4

@ProMILs Czy piłkarze Leeds zeszli z boiska w ramach protestu?

2

Ale urwał pięknie

1

Znów piękny popis finezji, wizji i tworzenia przewagi. Szkoda zabranej asysty Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?