BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To teraz tylko sprzedać Ferrana do Atletico za 3mln z możliwością odkupu po sezonie za 40 i ogień
1
@sintesox Klaskacz Zidane no bo kto
3
@FcPortoFan1999 Niech wróci do komentowania La Ligi
0
@michal26 Tymczasem Koeman wystawiający Frenkiego jako ostatniego SO. I najlepsze że wtedy wyglądał kapitalnie.
Byłaby to jakaś opcja jednak imo widać było wiele braków na tej pozycji zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty defensywne. Wyprowadzenie piłki fajne tylko on tę piłkę zawsze długo holuje zostawiając dziurę, a jednak utrzymywanie pozycji i ustawienie to podstawa. Tak czy siak myślę że żadna z opcji nam nie zastąpi Busiego lepiej niż ding dong i będziemy po prostu się męczyć albo grać na 4 pomocników z ofensywnym LO
0
@Tatazolwinia @fenix1983 właśnie w trakcie meczu chyba popełnili błąd
1
@Anonymus0608 40mln co i tak nie jest wygórowane. Zależy czy będzie w stanie utrzymać formę w następnym sezonie
3
@Cygan BRC Zobaczymy jakie ancymony przyjdą w jego miejsce xD
4
https://streamable.com/f1rume
Stop meczom w południe przy ostrym słońcu
0
@gumaz Raz w życiu. Bylem przekonany że właśnie tak wygląda moment śmierci i właśnie przechodzę na inny świat. Nie wiem czy to na pewno było to ale świadomość odpalona, biało przed oczami i potworny pisk w uszach. Nieciekawe przeżycie xD
0
@MesQueUnClub_87 No jeśli to wyglądałoby jak zamach stanu to użycie wojska przez rząd byłoby optymalne
5
@Przemek2323 polska gurom !!1!!
4
@Mow_mi_Douglas E tam fajnie sobie obejrzeć na koniec sezonu zmienników walczących o to aby się jak najlepiej zaprezentować i debiutujacych młodziaków z rezerw. A nie czekaj
4
@Ptasior https://streamable.com/fupq3i
No podejrzane to było. Mógł go zgnieść a jakby celowo te ciosy hamował
4
@sevs Dziwię się ludziom opłacającym programy tv inne niż te sportowe i w ogóle oglądającym cokolwiek innego niż wydarzenia na żywo xD
0
Koniec. Valladolid leci
0
@damianfcb105 Az się przypomina sytuacja z Balotellim i Mourinho xD
3
Dobra Dembele odpalaj swój autystyczny strzał w okno i kończymy sezon
0
@partymaker Na ławkę jest to jakaś opcja, zwłaszcza że ma ten zmysł jednak. Jak sprzedamy wszystkich to kto będzie zmiennikiem
2
Dembele na nos piłeczka
1
@Gaz Spokojnie, zaraz się rozkręci. Budowanie napięcia
1
@blakkudium Czy nawet dla Newcastle które podobno jest mocno zainteresowane
6
Mam białą moc i lecimy całą noc
Balet jest tu ludzi ze stu
0
Dobra Dembele game changer. Było miło na Balaidos ale zaraz ich dopadnie smutek po jednej czy drugiej kapitalnej akcji
0
@KrwawiaceoczyVEB Karaluchy pod poduchy
1
@blakkudium Fakt. I tak dla angielskich klubów może być mega ciekawą opcją
3
Ale ten Veiga z klauzulą 30mln może być łakomym kąskiem. Pytanie tylko czy utrzyma formę bo w poprzednim sezonie to nikt o nim jeszcze nie słyszał
4
Jeszcze cypisa po bramce puscili, świry totalne
3
Ale rogalik ajjjj
0
Ale zasępił Perez, mieliśmy farta
1
@pt9 Nie oglądam ligi włoskiej więc ten transfer był dla mnie zagadką. Komentarze tutaj po transferze jednak napawały optymizmem i myślałem że tutaj przychodzi jakiś top zawodnik xD