BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas Więzadła to nigdy nie jest dobra wiadomość
1
O boziu Bojan i Marquez, jak miło
0
@bari_94 Fati z końskim zdrowiem i mega wkładem w grę w sumie się obroni
1
@bartoszplucinski Przy ofercie 50ml+ puszczać bez zastanowienia
3
@Firestone Trzeba się nie znać na piłce żeby tak mówić do tego sukces 1 części sezonu zawdzięczać możemy Dembele i Lewemu
3
Drybling Fatiego to jest to xD
1
Wybrałem Barce ale Valencia widzę pięknie wychodzi na prowadzenie z Espanyolem i powoli się będzie trzeba żegnać. Oby tak do końca
2
@Tomek_TF W odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, jakby ten instynkt wrócił
2
@Faro A potem ci się przypomina historia porwan z Afryki z chlopaki nie płaczą
1
Ojeju cudo dotknięcie
0
@Firestone Przecież Raphinha partaczy milion okazji tylko nikt o tym nie mówi bo na chłopa nawet uwagi nie zwracasz jak nie jest pod grą. Dembele nam kreuje każdą akcje
5
Bywało że zamiast ukraińskiej flagi przy wyniku widniała chyba turecka po tym fatalnym trzęsieniu ziemi, ale to jeden tydzien. Vinicius ma potencjał bo przeciw rasizmowi już druga kolejka leci xD
1
Czy Ołłowski hejtuje Barcelone? Jakieś takie głosy się pojawiały więc trzeba uważnie słuchać xD
1
@PartidarioCatalan Statystyki to największe kłamstwo. Weź na przykład asysty Pedriego w tym sezonie
1
Dembele jest jaki jest ale to nasz najlepszy skrzydłowy bezdyskusyjnie
0
@MesQueUnClub96 A czy Messi by mu nie zabierał połowy goli?
0
XDDDD peseże sie nadaje w tej swojej farmerskiej lidzei i nawet tam nie potrafią jak na mistrza przystało rozwalić cienkiego strasbourga
Mem nie klub, zwykłe dziady
1
@partymaker Lechia rzuca racami na murawę, chyba 2x już przerywali. Podobno jeszcze raz i będzie walkower.
Właśnie wznowili i znowu rzucili xD Sędzia zakończył mecz
1
Cracovia 2:0 po rożnym i kończymy emocje na dziś xD
1
Mógłby Płock coś wcisnąć, chociaż by się ciekawie zrobiło kurde
3
Płock ma takie zaangażowanie jakby chcieli spaść, a kłopoty ma Śląsk w Warszawie więc warto byłoby przycisnąć
0
Śląsk i Korona zaczynają z kopyta. Płock w tarapatach
0
Dobra koniec. Czas na multilige ekstraklasy i walkę o utrzymanie xD
3
Hahahaha xD to się Bellingham nacieszył
No ale jak Bór wspomniał już od nowego sezonu będzie w wielkim Realu
5
O kurde taki finisz ligi to jest coś fajnego xD
1
Ale Reyna rozbujał im gre
1
@marcin62 jakbyś postawił to by wygrywali 4:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AllBundy Na kaca najlepsza jest praca
0
@Damiano27psk Emigracja XD