2

@tbas Więzadła to nigdy nie jest dobra wiadomość

1

O boziu Bojan i Marquez, jak miło

0

@bari_94 Fati z końskim zdrowiem i mega wkładem w grę w sumie się obroni

1

@bartoszplucinski Przy ofercie 50ml+ puszczać bez zastanowienia

3

@Firestone Trzeba się nie znać na piłce żeby tak mówić do tego sukces 1 części sezonu zawdzięczać możemy Dembele i Lewemu

3

Drybling Fatiego to jest to xD

1

Wybrałem Barce ale Valencia widzę pięknie wychodzi na prowadzenie z Espanyolem i powoli się będzie trzeba żegnać. Oby tak do końca

2

@Tomek_TF W odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, jakby ten instynkt wrócił

2

@Faro A potem ci się przypomina historia porwan z Afryki z chlopaki nie płaczą

1

Ojeju cudo dotknięcie

0

@Firestone Przecież Raphinha partaczy milion okazji tylko nikt o tym nie mówi bo na chłopa nawet uwagi nie zwracasz jak nie jest pod grą. Dembele nam kreuje każdą akcje

5

Bywało że zamiast ukraińskiej flagi przy wyniku widniała chyba turecka po tym fatalnym trzęsieniu ziemi, ale to jeden tydzien. Vinicius ma potencjał bo przeciw rasizmowi już druga kolejka leci xD

1

Czy Ołłowski hejtuje Barcelone? Jakieś takie głosy się pojawiały więc trzeba uważnie słuchać xD

1

@PartidarioCatalan Statystyki to największe kłamstwo. Weź na przykład asysty Pedriego w tym sezonie

1

Dembele jest jaki jest ale to nasz najlepszy skrzydłowy bezdyskusyjnie

0

@MesQueUnClub96 A czy Messi by mu nie zabierał połowy goli?

0

XDDDD peseże sie nadaje w tej swojej farmerskiej lidzei i nawet tam nie potrafią jak na mistrza przystało rozwalić cienkiego strasbourga
Mem nie klub, zwykłe dziady

1

@partymaker Lechia rzuca racami na murawę, chyba 2x już przerywali. Podobno jeszcze raz i będzie walkower.
Właśnie wznowili i znowu rzucili xD Sędzia zakończył mecz

1

Cracovia 2:0 po rożnym i kończymy emocje na dziś xD

1

Mógłby Płock coś wcisnąć, chociaż by się ciekawie zrobiło kurde

3

Płock ma takie zaangażowanie jakby chcieli spaść, a kłopoty ma Śląsk w Warszawie więc warto byłoby przycisnąć

0

Śląsk i Korona zaczynają z kopyta. Płock w tarapatach

0

Dobra koniec. Czas na multilige ekstraklasy i walkę o utrzymanie xD

3

Hahahaha xD to się Bellingham nacieszył
No ale jak Bór wspomniał już od nowego sezonu będzie w wielkim Realu

5

O kurde taki finisz ligi to jest coś fajnego xD

1

Ale Reyna rozbujał im gre

1

@marcin62 jakbyś postawił to by wygrywali 4:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AllBundy Na kaca najlepsza jest praca

0

@Damiano27psk Emigracja XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?