BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 Jak gwiazda muzyki pop
2
Co ciekawe Kanye i Sentino łączy nie tylko fakt że są na podobnym poziomie odklejki, ale również to że obchodzą urodziny w ten sam dzień i jest to dziś. Wow ale ciekawostka
0
@Cochise Patrz jakie mam sztany dziewczyno umbro
Szorty do gały
3
@HighestInTheRoom Messi się skończył, czas na Neymara. Potem może jeszcze jakiś Verratti xD
1
Są już jakieś dane ile Messi może tam zarobić w rok czy narazie nic nie wiemy? Miami ostatnie w lidze, jak u nich z finansami? Ciekawi mnie po prostu jak by to wyglądało przy 500mln od araba
2
A oby ci tak Świderski manitę wcisnął Leo
10
@Kidd I nagle Tottenham wygrywa premier league z rekordem czystych kont
2
@koziar Pytanie ilu z nas oglądało tych piłkarzy. Cr i Messi wiadomo całą karierę się śledziło, ale takiego Zidane czy R9 to tylko z kompilacji na yt, o reszcie można zapomnieć. Ciężki temat
0
@VENOMStyle Niby argument o tym ile, dla samych finansów, ten transfer przyniósłby dobrego jest przekonujący, ale pozbycie się zmienników nie wróży nic dobrego, zwłaszcza że już teraz miewaliśmy duże kłopoty kadrowe spowodowane kontuzjami
Inna sprawa to jakość tych zmienników. I tak można w kółko. Albo przyjdzie albo nie przyjdzie, pożyjemy zobaczymy xD Na pewno pozycja PO i SPD to powinien być najwiekszy priorytet już na starcie
0
@bartas97 To wcale nie jest tak niemożliwe jak się wydaje w teorii XD
0
https://x.com/Frknwar3/status/1666132496923209747
W końcu filmik potwierdzający eksplozję na tej tamie
0
@Vamos_RM Chyba tak
0
Wisła 2 w dupę nieźle xD
0
@Bykunn A czy trzeba twierdzić że to Ukraińcy? Tam nawet nie wiadomo czy był wybuch, możliwe jest po prostu zerwanie się tamy po gwałtownym spiętrzeniu wody (17.5m w nocy) wynikające z uszkodzeń technicznych. Ruskie to kontrolowali, pytanie czy jakaś awaria z kontrolowaniwm śluz czy celowe zwiększanie ilości tej wody i bach
Ja bym się z osądami wstrzymał do czasu aż nieco więcej będzie wiadomo i zobaczymy jakie będą skutki
W każdym razie możliwość zrzucenia wody dawała ruskim wiele możliwości w przypadku tej ukraińskiej ofensywny przez dniepr. Wtedy wojska ukrainskie miałyby problem. Zakładając że to celowe działanie ruskich to takim sposobem zabrali sobie możliwość szachowania wojsk ukrainskich
0
@tbas Współczuję bezkrytycznemu podejściu do tych wszystkich informacji albo może i zazdroszczę. W każdym razie ta dyskusja nie ma sensu bo sam tytul jest odpowiedni do tego co się stało. Nie potrafisz niczego dowieść, co by wskazywało na atak ruskich na zaporę więc po prostu poczekajmy. Tak jak mówiłem, na początku ruska rakieta też zabiła 2 osoby w województwie lubelskim xD
0
@tbas W żadnym wypadku nie widzę niczego złego w tym tytule zwłaszcza że nic nie wiemy a takie domysły jak twoje mogą być efektem propagadny drugiej strony, której mam wrażenie ulegamy bardzo mocno w czasie tej wojny
0
@tbas A wiadomo dokładnie co się stało? Wielu ludzi podaje różne teorie i można znaleźć wiele informacji nt. tej katastrofy. Zelenski też mówił że ruskie wystrzelili rakietę która spadla w lubelskim i co
1
@D10SLEO Bardzo mądry? Raczej gościu któremu odcina prąd. Na ławkę i nic więcej
0
@Azi A wiadomo że ruskie to wysadzili? Podobno mogła sama się zerwać pod wpływem nadgromadzonej wody i uszkodzeń budowli
2
@Messibestplayerintheworld Reds malinowy
1
@Kgorecki2500 Miasto mefedronu i meneli, pozdrawiam trójkąt bermudzki xD
5
Wracam sobie elegancko z roboty, wymęczony z nieróbstwa z browarkiem na ochłodę a tu patrzę menele się wspięły na szczyt umiejętności. Na podwórku w sumie w centrum, przy drodze prowadzącej do dworca wspomniani menele rozłożyli hamak między drzewami i melinują. Wrocław niszczy XDD
1
@pt9 Pamiętam jak były niedoszły teść z mazur przyjechał w odwiedzinki. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś tak wyklinał na organizację ruchu jak on we wrocku xDD
3
https://streamable.com/ctv7an
Mistrz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
To teraz tylko sprzedać Ferrana do Atletico za 3mln z możliwością odkupu po sezonie za 40 i ogień
1
@sintesox Klaskacz Zidane no bo kto
3
@FcPortoFan1999 Niech wróci do komentowania La Ligi
0
@michal26 Tymczasem Koeman wystawiający Frenkiego jako ostatniego SO. I najlepsze że wtedy wyglądał kapitalnie.
Byłaby to jakaś opcja jednak imo widać było wiele braków na tej pozycji zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty defensywne. Wyprowadzenie piłki fajne tylko on tę piłkę zawsze długo holuje zostawiając dziurę, a jednak utrzymywanie pozycji i ustawienie to podstawa. Tak czy siak myślę że żadna z opcji nam nie zastąpi Busiego lepiej niż ding dong i będziemy po prostu się męczyć albo grać na 4 pomocników z ofensywnym LO
0
@Tatazolwinia @fenix1983 właśnie w trakcie meczu chyba popełnili błąd