26 września 2025, 16:36
0
Nie no nie wierze ze to sie dzieje... Ale dobrze ze Yamal wraca z Balde. Ale pomimo tego wielka strata
26 września 2025, 15:23
8
Nie wierze... Szczęsny musisz!
26 września 2025, 11:38
20
Brakuje mi młodego akcji bardzo. Na Psg musi byc na pewno sprawny. Balde wroci tez to trzeba pokazac Psg kto jest najlepszy
26 września 2025, 11:35
Busi z Iniesta i Xavim robili robote. Jeszcze mysle moglby pograc na wysokim poziomie
25 września 2025, 16:21
2
To juz wolalbym 100 baniek dac za Alvareza. Choc wiem ze i tak to za malo bylo
24 września 2025, 21:06
1
@voronkoZZZ A tu patrzymy lewy sklada sie jak Aduriz z Barca i brameczka
23 września 2025, 22:44
juz 2:1 :D Bedzie remis cos czuje
23 września 2025, 16:58
@MOLESTA Noo wlasnie. Tam nic mu nie grozi xd
23 września 2025, 11:43
22
Halo ! Panie Mateuszu. Największym skandalem jest 11 Pedriego i 5 Raphinhi
22 września 2025, 22:50
6
Brawo Dembele ! Swietny sezon. Brawa takze dla Yamala. Mlody nie idz w kase i niech cie nic nie zgubi a zdobedziesz pilke kiedys
22 września 2025, 20:22
Nie no z tym Pedrim to przegieli pale. W top 6 powinien byc. A co do zlotej pilki.. cos czuje ze niespodzianka będzie i Yamal dostanie :D
22 września 2025, 17:42
@kejdzi Raz juz Vini mial dostac a wszyscy wiemy jak sie skonczylo
21 września 2025, 22:27
Ale z dobrego buta wszedł Gerard Martin w sezon. Oby tak dalej
21 września 2025, 21:38
Uuuu jucha leci Christiensenowi
21 września 2025, 21:34
Ferran co kot. Cos czuje ze moze nafukac tych bramek w sezonie. Brawo rekin !
21 września 2025, 21:15
3
Ale Chlopaczki nasze pograli. Brawo Olmo i brawo Ferran
21 września 2025, 19:54
Sklady juz sa : Christiensen gra, Marcus lawa,Fermin lawa. Robercik od 1 min
21 września 2025, 19:52
@Criell Bo tak będzie i nie lodz sie ze zaczna grac
21 września 2025, 19:15
Zobaczycie ze zaraz przełożą mecz
21 września 2025, 19:03
@Chudini123 a jednak samoboj
21 września 2025, 19:02
Fati juz hat trick ! Ale jaja
21 września 2025, 18:59
Fati juz 2 bramy XD
21 września 2025, 12:44
Kiedys za wzór do naśladowania bralem Ter Stegena,ale znalazlem nowego lidera.
19 września 2025, 00:49
13
O dziwo jestem pod wrazeniem dobrego meczu Araujo. Byku wracaj do poprzedniej dobrej formy i nie zawiedz nas. VeB Barceloniarze i dobrej nocy zycze :)
18 września 2025, 23:26
No PSG Szykuj sie !
18 września 2025, 22:53
@grzechu1999 Niestety ale taka prawda
18 września 2025, 22:52
Wlasnie wchodzi mi 600 zl tylko Barca musi utrzymac wynik XD Oby nie zawalili bo nie dosc ze nie wejdzie to na dodatek moj klub nie wygra wygranego meczu
18 września 2025, 22:37
@Kyonego Obys mial kolego racje
18 września 2025, 22:33
@Kyonego Mi zamknął. Ale brama jak to w klasyku mówimy :D
18 września 2025, 22:27
Ale zaje..... Co Marcus robi masakra. Brawo !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie no nie wierze ze to sie dzieje... Ale dobrze ze Yamal wraca z Balde. Ale pomimo tego wielka strata
8
Nie wierze... Szczęsny musisz!
20
Brakuje mi młodego akcji bardzo. Na Psg musi byc na pewno sprawny. Balde wroci tez to trzeba pokazac Psg kto jest najlepszy
0
Busi z Iniesta i Xavim robili robote. Jeszcze mysle moglby pograc na wysokim poziomie
2
To juz wolalbym 100 baniek dac za Alvareza. Choc wiem ze i tak to za malo bylo
1
@voronkoZZZ A tu patrzymy lewy sklada sie jak Aduriz z Barca i brameczka
0
juz 2:1 :D Bedzie remis cos czuje
1
@MOLESTA Noo wlasnie. Tam nic mu nie grozi xd
22
Halo ! Panie Mateuszu. Największym skandalem jest 11 Pedriego i 5 Raphinhi
6
Brawo Dembele ! Swietny sezon. Brawa takze dla Yamala. Mlody nie idz w kase i niech cie nic nie zgubi a zdobedziesz pilke kiedys
1
Nie no z tym Pedrim to przegieli pale. W top 6 powinien byc. A co do zlotej pilki.. cos czuje ze niespodzianka będzie i Yamal dostanie :D
0
@kejdzi Raz juz Vini mial dostac a wszyscy wiemy jak sie skonczylo
1
Ale z dobrego buta wszedł Gerard Martin w sezon. Oby tak dalej
0
Uuuu jucha leci Christiensenowi
0
Ferran co kot. Cos czuje ze moze nafukac tych bramek w sezonie. Brawo rekin !
3
Ale Chlopaczki nasze pograli. Brawo Olmo i brawo Ferran
0
Sklady juz sa : Christiensen gra, Marcus lawa,Fermin lawa. Robercik od 1 min
0
@Criell Bo tak będzie i nie lodz sie ze zaczna grac
1
Zobaczycie ze zaraz przełożą mecz
1
@Chudini123 a jednak samoboj
1
Fati juz hat trick ! Ale jaja
1
Fati juz 2 bramy XD
0
Kiedys za wzór do naśladowania bralem Ter Stegena,ale znalazlem nowego lidera.
13
O dziwo jestem pod wrazeniem dobrego meczu Araujo. Byku wracaj do poprzedniej dobrej formy i nie zawiedz nas. VeB Barceloniarze i dobrej nocy zycze :)
0
No PSG Szykuj sie !
1
@grzechu1999 Niestety ale taka prawda
1
Wlasnie wchodzi mi 600 zl tylko Barca musi utrzymac wynik XD Oby nie zawalili bo nie dosc ze nie wejdzie to na dodatek moj klub nie wygra wygranego meczu
0
@Kyonego Obys mial kolego racje
1
@Kyonego Mi zamknął. Ale brama jak to w klasyku mówimy :D
3
Ale zaje..... Co Marcus robi masakra. Brawo !