0

Nie no nie wierze ze to sie dzieje... Ale dobrze ze Yamal wraca z Balde. Ale pomimo tego wielka strata

8

Nie wierze... Szczęsny musisz!

20

Brakuje mi młodego akcji bardzo. Na Psg musi byc na pewno sprawny. Balde wroci tez to trzeba pokazac Psg kto jest najlepszy

0

Busi z Iniesta i Xavim robili robote. Jeszcze mysle moglby pograc na wysokim poziomie

2

To juz wolalbym 100 baniek dac za Alvareza. Choc wiem ze i tak to za malo bylo

1

@voronkoZZZ A tu patrzymy lewy sklada sie jak Aduriz z Barca i brameczka

0

juz 2:1 :D Bedzie remis cos czuje

1

@MOLESTA Noo wlasnie. Tam nic mu nie grozi xd

22

Halo ! Panie Mateuszu. Największym skandalem jest 11 Pedriego i 5 Raphinhi

6

Brawo Dembele ! Swietny sezon. Brawa takze dla Yamala. Mlody nie idz w kase i niech cie nic nie zgubi a zdobedziesz pilke kiedys

1

Nie no z tym Pedrim to przegieli pale. W top 6 powinien byc. A co do zlotej pilki.. cos czuje ze niespodzianka będzie i Yamal dostanie :D

0

@kejdzi Raz juz Vini mial dostac a wszyscy wiemy jak sie skonczylo

1

Ale z dobrego buta wszedł Gerard Martin w sezon. Oby tak dalej

0

Uuuu jucha leci Christiensenowi

0

Ferran co kot. Cos czuje ze moze nafukac tych bramek w sezonie. Brawo rekin !

3

Ale Chlopaczki nasze pograli. Brawo Olmo i brawo Ferran

0

Sklady juz sa : Christiensen gra, Marcus lawa,Fermin lawa. Robercik od 1 min

0

@Criell Bo tak będzie i nie lodz sie ze zaczna grac

1

Zobaczycie ze zaraz przełożą mecz

1

@Chudini123 a jednak samoboj

1

Fati juz hat trick ! Ale jaja

1

Fati juz 2 bramy XD

0

Kiedys za wzór do naśladowania bralem Ter Stegena,ale znalazlem nowego lidera.

13

O dziwo jestem pod wrazeniem dobrego meczu Araujo. Byku wracaj do poprzedniej dobrej formy i nie zawiedz nas. VeB Barceloniarze i dobrej nocy zycze :)

0

No PSG Szykuj sie !

1

@grzechu1999 Niestety ale taka prawda

1

Wlasnie wchodzi mi 600 zl tylko Barca musi utrzymac wynik XD Oby nie zawalili bo nie dosc ze nie wejdzie to na dodatek moj klub nie wygra wygranego meczu

0

@Kyonego Obys mial kolego racje

1

@Kyonego Mi zamknął. Ale brama jak to w klasyku mówimy :D

3

Ale zaje..... Co Marcus robi masakra. Brawo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?