15 października 2025, 18:38
2
Moze cos na rzeczy jest z tym Yamalem i Psg. Oby nie
14 października 2025, 19:20
7
Mam zle przeczucia co do Pedriego... Nad Barca jakas zmora krąży ostatnio.
14 października 2025, 13:26
0
@4Fabregas4 Zawsze tak sie dzieje jak po reprezetacji jest. Nie dziwi mnie to. Jeszcze dzis nie daj boze Pedri nam odpadnie
13 października 2025, 12:24
1
@AnalnaGrawitacja A mi sie wydaje ze Gundogan sam uciekl
13 października 2025, 11:59
4
To akurat mnie nie zdziwi jak Flick odejdzie. Juz Gundogan uciekl bo widzial co sie w tym klubie dzieje. Ja sobie nie wyobrazam Barcy bez Flicka
12 października 2025, 19:34
Kurcze jak wroci Raphinha,Yamal i Fermin to ianczej ta gra bedzie wygladac. Fajnie ze wracaja
11 października 2025, 16:00
Cos czuje ze to sie zle skonczy...
8 października 2025, 20:39
Chcialem napisac ze pilka schodzi na psy... To nieprawda. Na psy schodza ci co tak robia...
5 października 2025, 17:10
Marcus uratuje nam mecz. Mówię wam
5 października 2025, 16:54
Ja pierdziele nie wierzę.. ale Flick będzie tam rzucał czym popadnie. Jeszcze spokojny jestem bo wiemy co potrafią nasze chłopaki
5 października 2025, 16:32
Coś czuję że możemy przewalić ten mecz. Oby nie
5 października 2025, 16:29
Komentarz usunięty przez użytkownika
5 października 2025, 08:38
Temu Pedriemu fajnie jakby dal odpoczac cos,ale boje sie ze padake ta nasza Barca wtedy zacznie grac.
3 października 2025, 19:35
Nie przejmujcie sie. Po zgrupowaniu wroci
3 października 2025, 16:55
21
Ruch jak przy Pedrim bodajże kiedyś. Nie chca aby jechal na zgrupowanie
1 października 2025, 21:29
Ale Flick Wprowadził w sezon De Jonga. Oby tak dalej. Zaczyna mi się w końcu podobać na boisku
1 października 2025, 21:27
@Shoxxu niby po angielsku ale wpisz w internet hesgol
1 października 2025, 19:58
No i piękny obrazek. SZACUNEK.
1 października 2025, 19:56
9
Wspomnicie moje slowa. Zobaczycie dzisiaj prawdziwego Magika Yamala.
1 października 2025, 19:51
O Panie widze po skladach ze na 5 obroncow z dwoma Cubarsim. Tak jest Panie Flick. Bronic sie XD
29 września 2025, 00:59
Ter Stegen by tylko powiedzial : Takie kontuzje sie zdarzaja xd A Wojtek? KLASA
28 września 2025, 22:02
Ja sobie nie wyobrazam druzyny bez Flicka i Pedriego
28 września 2025, 20:52
19
Nie no De Jong dzis pokazal klase.
28 września 2025, 20:03
ale ten Yamalek nasz to kozak. Ogolem nie moge uwierzyc w to ze kiedys jakimis Destami gralismy. Gryzmannami czy Firpo a teraz mamy pake taka ze to szok
28 września 2025, 17:24
3
@FCBparasiempre Pomylili sie. Tam powinien byc Dr Dree Xd
8
Brawo Panie Flick ! Jedziemy po 3 pkt !
28 września 2025, 01:57
@bartoszek Jesli Dembusia nie bedzie,Doue,Kvary Vitinhy to jebniemy ich, Czuje to
27 września 2025, 18:18
6
Uuuu chyba tu do przestępstwa doszlo
26 września 2025, 19:13
@xavi890 Tak czy siak przy nim mecze Barcy sa inne. Zobaczysz ze wygramy z Psg
26 września 2025, 18:55
Szczena da rade. Tylko cos czuje ze przez niego znowu comebacki bedziemy miec niesamowite. Dajesz Wojtek !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Moze cos na rzeczy jest z tym Yamalem i Psg. Oby nie
7
Mam zle przeczucia co do Pedriego... Nad Barca jakas zmora krąży ostatnio.
0
@4Fabregas4 Zawsze tak sie dzieje jak po reprezetacji jest. Nie dziwi mnie to. Jeszcze dzis nie daj boze Pedri nam odpadnie
1
@AnalnaGrawitacja A mi sie wydaje ze Gundogan sam uciekl
4
To akurat mnie nie zdziwi jak Flick odejdzie. Juz Gundogan uciekl bo widzial co sie w tym klubie dzieje. Ja sobie nie wyobrazam Barcy bez Flicka
2
Kurcze jak wroci Raphinha,Yamal i Fermin to ianczej ta gra bedzie wygladac. Fajnie ze wracaja
0
Cos czuje ze to sie zle skonczy...
1
Chcialem napisac ze pilka schodzi na psy... To nieprawda. Na psy schodza ci co tak robia...
0
Marcus uratuje nam mecz. Mówię wam
2
Ja pierdziele nie wierzę.. ale Flick będzie tam rzucał czym popadnie. Jeszcze spokojny jestem bo wiemy co potrafią nasze chłopaki
1
Coś czuję że możemy przewalić ten mecz. Oby nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Temu Pedriemu fajnie jakby dal odpoczac cos,ale boje sie ze padake ta nasza Barca wtedy zacznie grac.
1
Nie przejmujcie sie. Po zgrupowaniu wroci
21
Ruch jak przy Pedrim bodajże kiedyś. Nie chca aby jechal na zgrupowanie
2
Ale Flick Wprowadził w sezon De Jonga. Oby tak dalej. Zaczyna mi się w końcu podobać na boisku
1
@Shoxxu niby po angielsku ale wpisz w internet hesgol
1
No i piękny obrazek. SZACUNEK.
9
Wspomnicie moje slowa. Zobaczycie dzisiaj prawdziwego Magika Yamala.
1
O Panie widze po skladach ze na 5 obroncow z dwoma Cubarsim. Tak jest Panie Flick. Bronic sie XD
4
Ter Stegen by tylko powiedzial : Takie kontuzje sie zdarzaja xd A Wojtek? KLASA
4
Ja sobie nie wyobrazam druzyny bez Flicka i Pedriego
19
Nie no De Jong dzis pokazal klase.
2
ale ten Yamalek nasz to kozak. Ogolem nie moge uwierzyc w to ze kiedys jakimis Destami gralismy. Gryzmannami czy Firpo a teraz mamy pake taka ze to szok
3
@FCBparasiempre Pomylili sie. Tam powinien byc Dr Dree Xd
8
Brawo Panie Flick ! Jedziemy po 3 pkt !
1
@bartoszek Jesli Dembusia nie bedzie,Doue,Kvary Vitinhy to jebniemy ich, Czuje to
6
Uuuu chyba tu do przestępstwa doszlo
0
@xavi890 Tak czy siak przy nim mecze Barcy sa inne. Zobaczysz ze wygramy z Psg
0
Szczena da rade. Tylko cos czuje ze przez niego znowu comebacki bedziemy miec niesamowite. Dajesz Wojtek !