2

Moze cos na rzeczy jest z tym Yamalem i Psg. Oby nie

7

Mam zle przeczucia co do Pedriego... Nad Barca jakas zmora krąży ostatnio.

0

@4Fabregas4 Zawsze tak sie dzieje jak po reprezetacji jest. Nie dziwi mnie to. Jeszcze dzis nie daj boze Pedri nam odpadnie

1

@AnalnaGrawitacja A mi sie wydaje ze Gundogan sam uciekl

4

To akurat mnie nie zdziwi jak Flick odejdzie. Juz Gundogan uciekl bo widzial co sie w tym klubie dzieje. Ja sobie nie wyobrazam Barcy bez Flicka

2

Kurcze jak wroci Raphinha,Yamal i Fermin to ianczej ta gra bedzie wygladac. Fajnie ze wracaja

0

Cos czuje ze to sie zle skonczy...

1

Chcialem napisac ze pilka schodzi na psy... To nieprawda. Na psy schodza ci co tak robia...

0

Marcus uratuje nam mecz. Mówię wam

2

Ja pierdziele nie wierzę.. ale Flick będzie tam rzucał czym popadnie. Jeszcze spokojny jestem bo wiemy co potrafią nasze chłopaki

1

Coś czuję że możemy przewalić ten mecz. Oby nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Temu Pedriemu fajnie jakby dal odpoczac cos,ale boje sie ze padake ta nasza Barca wtedy zacznie grac.

1

Nie przejmujcie sie. Po zgrupowaniu wroci

21

Ruch jak przy Pedrim bodajże kiedyś. Nie chca aby jechal na zgrupowanie

2

Ale Flick Wprowadził w sezon De Jonga. Oby tak dalej. Zaczyna mi się w końcu podobać na boisku

1

@Shoxxu niby po angielsku ale wpisz w internet hesgol

1

No i piękny obrazek. SZACUNEK.

9

Wspomnicie moje slowa. Zobaczycie dzisiaj prawdziwego Magika Yamala.

1

O Panie widze po skladach ze na 5 obroncow z dwoma Cubarsim. Tak jest Panie Flick. Bronic sie XD

4

Ter Stegen by tylko powiedzial : Takie kontuzje sie zdarzaja xd A Wojtek? KLASA

4

Ja sobie nie wyobrazam druzyny bez Flicka i Pedriego

19

Nie no De Jong dzis pokazal klase.

2

ale ten Yamalek nasz to kozak. Ogolem nie moge uwierzyc w to ze kiedys jakimis Destami gralismy. Gryzmannami czy Firpo a teraz mamy pake taka ze to szok

3

@FCBparasiempre Pomylili sie. Tam powinien byc Dr Dree Xd

8

Brawo Panie Flick ! Jedziemy po 3 pkt !

1

@bartoszek Jesli Dembusia nie bedzie,Doue,Kvary Vitinhy to jebniemy ich, Czuje to

6

Uuuu chyba tu do przestępstwa doszlo

0

@xavi890 Tak czy siak przy nim mecze Barcy sa inne. Zobaczysz ze wygramy z Psg

0

Szczena da rade. Tylko cos czuje ze przez niego znowu comebacki bedziemy miec niesamowite. Dajesz Wojtek !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?