13

A ja wcale sie nie zdziwie jak odejdzie

2

Bedzie na liscie powolanych to dopiero uwierze

8

A ten brzeszczot Jude to co tam robi? XD

3

Juz pokazał i pokazuje ze jest dla nas bardzo ważny

0

Niech wszyscy wroca bez zadnego pospiechu bo znowu kontuzja bedzie

4

Brawo Markusik !

1

Nooo jakaś manitka na te ostatnie smutne dla nas dni? Ja bym się nie pogniewał

1

Tak sobie oglądam teraz City z Bornami i wam powiem pomimo że Marcusa mamy to jeśli byśmy mieli pieniądze to powinniśmy zakupić Doku. Zwinny i dobrze gra chłopaczek

8

Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze on wraca. Tak samo Lewy,Olmo

1

Flick nie zostanie i to już mogę wam powiedzieć. Czy w trakcie sezonu zostanie ? Tego nie wiem. Ale każdy mądry wie że po Sezonie zawinie stąd

1

Mecz do zapomnienia. Do konca sezonu kupę czasu. Trzeba wyciągnąć wnioski, kontuzjowani niech zdrowi wracają i gramy do końca

9

@JaroCoach Wierz mi ze wygrana Barcy to tylko formalność

1

@Tomaszekkkkk A niech bedzie. Na Bernabeu zleja ich.

11

Na niektorych stronach mowia ze Barca przegra bo ma szpital. Aby im sie nie odbiło tym szpitalem jutro. Dla mnie to formalność ze jutro 3 pkt u nas zostają

1

No De Jong na pewno by sie przydal. Teraz Forme zycie ma wiec mysle ze jeszcze zaskoczy w tym sezonie

1

Naa Real smialo moglnbym go wpuscic. Ostatnimi tygodniami pokazuje ze zasluguje na to

1

@Guillegavira Taaaa xD

0

Zobaczycie ze remis bedzie albo Juve wygra. Ja wierze w stara dame. Dobry sklad maja

2

Pewnie Mekambe dostanie. A Pedriemu jak psu micha sie nalezy

3

Flick powiedział że zobaczymy na el clasico prawdziwego Yamala. Ja mu wierzę

9

No i na taka wiadomosc czekalismy !!

0

Nie pojada do Miami tylko do Arabow. Mowie wam xd

2

ojojoj żeby tu się dyszki nie skończyło czasami. Brawo Marcus !

6

Proszę o taki wynik w niedzielę Panowie.

1

Samobojstwo to by bylo jakby ich powolal i wpuscil na el clasico. Niech sie wykuruja i miejmy nadzieje ze wroca

3

Pomimo wygranej to tragedia. Strasznie ciekaw jestem tego El Clasico. Ale Flicka nie bedzie niestety xd

4

Obyśmy wyciągnęli wnioski z naszych dwoch przegranych meczy.

0

Lewy jakby odszedl to tez by lanie zaoszczedzono. Ale wszystko niestety wskazuje ze odejdzie

10

Zobacze liste powolanych to uwierze. Juz nie dam sie na to nabrac. Ale fajnie by bylo zobaczyc znowu jak Raphinha wali ten Real

0

@robertocarlos76 Wcale sie nie zdziwie jak te plotki z PSG to prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?