18 września 2025, 22:19
1
Brawo Marcus ! Pomimo ze slabo grasz to dajesz prowadzenie !
18 września 2025, 22:02
0
@RC28 Prosze cie Fermina wgl nie slychac. Przynajmniej ja nie slyszalem jego nazwiska
18 września 2025, 22:00
Komentarz usunięty
18 września 2025, 21:32
2
Slabo Marcus...
18 września 2025, 21:24
4
Cos czuje ze Barca bedzie po meczu Joana Garcie po nogach calowac.
18 września 2025, 20:09
@tomasthc Wlasnie sie tego boje xd
18 września 2025, 19:51
No zaskoczył z tym Araujo. Ale mam nadzieje ze dobry mecz zagra i ogółem ze drużyna dobry mecz zagra. VeB ! Pokażcie formę sprzed tamtego sezonu !
17 września 2025, 13:19
To atak Ferran Lewy i Rapha
16 września 2025, 21:49
Auba lubi strzelać ścierkom ;p
16 września 2025, 19:39
6
Nie ma co lekcewazyc Newcastle. Tez dobrych pilkarzy maja i moga zaskoczyc. Dobry meczyk bedzie
16 września 2025, 01:02
@pawello10 Oooo to by bylo cos
Szkoda ze nie zenka Martyniuka. By zaśpiewał wlepię ci mandacik ;)
15 września 2025, 18:25
@JanuszKorwinMikke w poprzednim a nie w tym xd
15 września 2025, 13:54
13
Jak Pedriego nie bylo w pierwszej jedenasce to Barca pokazywala jaka slaba jest bez niego. Cudowny zawodnik i mozg Barcelony
15 września 2025, 09:46
@Danny Gaucho Na Upartego moze dogoni Leo Messiego Robercik XD
14 września 2025, 20:37
U Flicka nie ma ulgi. I dobrze w sumie. Rony wierze w ciebie
14 września 2025, 09:50
10
Mam nadzieje ze Rony bedzie w 1 skladzie za Yamalka
12 września 2025, 09:47
Ale to bylaby historia jakby wygryzl Casado,Gaviego i De Jonga i szybko byłby w podstawowym
11 września 2025, 07:45
Na pewno bedzie lepszy niz Araujo
10 września 2025, 11:16
Mam nadzieje ze odbije sie po tej powaznej kontuzji
9 września 2025, 13:19
Ja mysle ze nawet sam Bardghij by dal rade. Ale Flick wie co robi
8 września 2025, 16:01
Casado na miekko ich wygryzie
8 września 2025, 00:40
No i 3 miechy przerwy jak nic....Jak nie dalej
1 września 2025, 17:12
Cieszę się I MAM NADZIEJE ,ze Bardghjiego zarejestrują. Strasznie jestem Ciekawy całej druzyny,ale jakoś jego najbardziej
23 sierpnia 2025, 20:17
29
Casado wraca do pierwszej 11 stki ! Lecisz maly wielki człowieku i pokaz wszystkim ze zasługujesz na 1 skład ! Po 3 pkt!
20 sierpnia 2025, 13:48
Casado by grał lepiej niż Dwa Jong. Nie raz pokazywał jaki dobry jest
19 sierpnia 2025, 22:27
Barca powinna przyglądać się temu Boyomo. Co dziś chłop czyści
18 sierpnia 2025, 14:56
@Kapitan9 Nie kracz xd
16 sierpnia 2025, 22:06
@addept Skad ty to wywnioskowales? Oczywiscie ze zamierzam. Słuchaj to dopiero poczatek sezonu. Zdazza sie poprawic z celnością
16 sierpnia 2025, 21:48
@Persempretito Do budy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Brawo Marcus ! Pomimo ze slabo grasz to dajesz prowadzenie !
0
@RC28 Prosze cie Fermina wgl nie slychac. Przynajmniej ja nie slyszalem jego nazwiska
0
Komentarz usunięty
2
Slabo Marcus...
4
Cos czuje ze Barca bedzie po meczu Joana Garcie po nogach calowac.
2
@tomasthc Wlasnie sie tego boje xd
2
No zaskoczył z tym Araujo. Ale mam nadzieje ze dobry mecz zagra i ogółem ze drużyna dobry mecz zagra. VeB ! Pokażcie formę sprzed tamtego sezonu !
1
To atak Ferran Lewy i Rapha
0
Auba lubi strzelać ścierkom ;p
6
Nie ma co lekcewazyc Newcastle. Tez dobrych pilkarzy maja i moga zaskoczyc. Dobry meczyk bedzie
1
@pawello10 Oooo to by bylo cos
0
Szkoda ze nie zenka Martyniuka. By zaśpiewał wlepię ci mandacik ;)
1
@JanuszKorwinMikke w poprzednim a nie w tym xd
13
Jak Pedriego nie bylo w pierwszej jedenasce to Barca pokazywala jaka slaba jest bez niego. Cudowny zawodnik i mozg Barcelony
0
@Danny Gaucho Na Upartego moze dogoni Leo Messiego Robercik XD
4
U Flicka nie ma ulgi. I dobrze w sumie. Rony wierze w ciebie
10
Mam nadzieje ze Rony bedzie w 1 skladzie za Yamalka
0
Ale to bylaby historia jakby wygryzl Casado,Gaviego i De Jonga i szybko byłby w podstawowym
0
Na pewno bedzie lepszy niz Araujo
0
Mam nadzieje ze odbije sie po tej powaznej kontuzji
0
Ja mysle ze nawet sam Bardghij by dal rade. Ale Flick wie co robi
0
Casado na miekko ich wygryzie
0
No i 3 miechy przerwy jak nic....Jak nie dalej
0
Cieszę się I MAM NADZIEJE ,ze Bardghjiego zarejestrują. Strasznie jestem Ciekawy całej druzyny,ale jakoś jego najbardziej
29
Casado wraca do pierwszej 11 stki ! Lecisz maly wielki człowieku i pokaz wszystkim ze zasługujesz na 1 skład ! Po 3 pkt!
1
Casado by grał lepiej niż Dwa Jong. Nie raz pokazywał jaki dobry jest
4
Barca powinna przyglądać się temu Boyomo. Co dziś chłop czyści
2
@Kapitan9 Nie kracz xd
0
@addept Skad ty to wywnioskowales? Oczywiscie ze zamierzam. Słuchaj to dopiero poczatek sezonu. Zdazza sie poprawic z celnością
0
@Persempretito Do budy