16 sierpnia 2025, 21:36
1
Tragedia... Powinnismy im nafukac tyle bramek jakby wykorzystywali sytuacje... Obym wiecej tego dramatu nie widzial
16 sierpnia 2025, 20:11
2
czerwie dla Muriqi jak byk
16 sierpnia 2025, 19:56
3
Ale gol Ferrana. Mam nadzieje ze zalicza
16 sierpnia 2025, 19:41
No i mamy pierwszego gola w Barcelonie !
16 sierpnia 2025, 19:10
0
I cyk 500 stowek na Yamala i Ferrana ze zdobeda gola
16 sierpnia 2025, 18:24
8
Jedziemy po pierwsze 3 pkt ! VeB!
16 sierpnia 2025, 11:52
@FiscaelBarca No tak
13 sierpnia 2025, 09:43
Chevalier super bramkarz. Taki lotnik jak nasz Joan Garcia. Cos czytalem ze do Manu mialby przejść Donna
10 sierpnia 2025, 19:23
@Goralkov Dzieki
10 sierpnia 2025, 18:58
Panowie gdzie mozna mecz obejrzec?
8 sierpnia 2025, 02:17
A ja mysle ze Cubarsi z Garcia beda stoperami w 1 skladzie
7 sierpnia 2025, 18:33
Nie no nie róbcie jaj...
4 sierpnia 2025, 16:06
Nie ogladalem meczu. Jak wlasnie wypadl Araujo?
2 sierpnia 2025, 13:42
9
Nie no Ferminek i Casado musza zostac. Casado na Turnee pokazuje jakim ważnym moze byc graczem w Barcelonie
2 sierpnia 2025, 13:39
4
Dajcie nam Grimaldo i mozecie dla mnie zakonczyc wzmocnienia
1 sierpnia 2025, 00:09
Nie podoba mi sie jak Raphinha gra... Mam nadzieje ze w lidze bedzie inaczej
31 lipca 2025, 23:03
Jeszcze nie ma konca okienka a Sunderland dobre transfery porobil. Moze powtorka jak z Leicester? Kto wie
27 lipca 2025, 13:51
6
@BISHBASHBOSH Swiezo po kontuzji jest i Flick nie chce ryzykowac pewnie
@Barca_ever Swiezo po kontuzji jest i Flick nie chce ryzykowac
27 lipca 2025, 13:40
Nowy nabytek juz z golem!
27 lipca 2025, 13:36
Mam nadzieje ze Casado w tym sezonie będzie dostawał więcej minut. Gość przekotem jest
27 lipca 2025, 13:35
Ładnie tam skwar maja
27 lipca 2025, 12:55
@lukmrz Jak mu idzie?
27 lipca 2025, 12:38
@lukmrz Na czym ogladasz?
27 lipca 2025, 12:25
@Kilotopy Gdzie ty to wlaczyles? Bo zaden stream nie dziala
27 lipca 2025, 08:10
No to sezon uwazam za otwarty !
26 lipca 2025, 10:07
12
Niech tak lepiej nie pokazuje swoich umiejętności bo Yamala wygryzie xd A tak serio cieszy mnie to ze mozemy miec dobrego zmiennika za Yamala. Ale boisko zweryfikuje
25 lipca 2025, 10:39
Do końca okienka to jeszcze takie cuda niewidy się zadzieją. Coś czuję że Pan Laporta jeszcze nas zaskoczy
25 lipca 2025, 07:20
@Kubik23 No gdzie ty chcesz Ferrana oddać i Bernala. Zgłupiałeś?
21 lipca 2025, 21:13
Barcy sie nie omawia i wybral lepszy klub
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Tragedia... Powinnismy im nafukac tyle bramek jakby wykorzystywali sytuacje... Obym wiecej tego dramatu nie widzial
2
czerwie dla Muriqi jak byk
3
Ale gol Ferrana. Mam nadzieje ze zalicza
3
No i mamy pierwszego gola w Barcelonie !
0
I cyk 500 stowek na Yamala i Ferrana ze zdobeda gola
8
Jedziemy po pierwsze 3 pkt ! VeB!
0
@FiscaelBarca No tak
0
Chevalier super bramkarz. Taki lotnik jak nasz Joan Garcia. Cos czytalem ze do Manu mialby przejść Donna
0
@Goralkov Dzieki
0
Panowie gdzie mozna mecz obejrzec?
0
A ja mysle ze Cubarsi z Garcia beda stoperami w 1 skladzie
1
Nie no nie róbcie jaj...
0
Nie ogladalem meczu. Jak wlasnie wypadl Araujo?
9
Nie no Ferminek i Casado musza zostac. Casado na Turnee pokazuje jakim ważnym moze byc graczem w Barcelonie
4
Dajcie nam Grimaldo i mozecie dla mnie zakonczyc wzmocnienia
0
Nie podoba mi sie jak Raphinha gra... Mam nadzieje ze w lidze bedzie inaczej
0
Jeszcze nie ma konca okienka a Sunderland dobre transfery porobil. Moze powtorka jak z Leicester? Kto wie
6
@BISHBASHBOSH Swiezo po kontuzji jest i Flick nie chce ryzykowac pewnie
3
@Barca_ever Swiezo po kontuzji jest i Flick nie chce ryzykowac
3
Nowy nabytek juz z golem!
4
Mam nadzieje ze Casado w tym sezonie będzie dostawał więcej minut. Gość przekotem jest
0
Ładnie tam skwar maja
0
@lukmrz Jak mu idzie?
0
@lukmrz Na czym ogladasz?
1
@Kilotopy Gdzie ty to wlaczyles? Bo zaden stream nie dziala
0
No to sezon uwazam za otwarty !
12
Niech tak lepiej nie pokazuje swoich umiejętności bo Yamala wygryzie xd A tak serio cieszy mnie to ze mozemy miec dobrego zmiennika za Yamala. Ale boisko zweryfikuje
2
Do końca okienka to jeszcze takie cuda niewidy się zadzieją. Coś czuję że Pan Laporta jeszcze nas zaskoczy
0
@Kubik23 No gdzie ty chcesz Ferrana oddać i Bernala. Zgłupiałeś?
2
Barcy sie nie omawia i wybral lepszy klub