1

Tragedia... Powinnismy im nafukac tyle bramek jakby wykorzystywali sytuacje... Obym wiecej tego dramatu nie widzial

2

czerwie dla Muriqi jak byk

3

Ale gol Ferrana. Mam nadzieje ze zalicza

3

No i mamy pierwszego gola w Barcelonie !

0

I cyk 500 stowek na Yamala i Ferrana ze zdobeda gola

8

Jedziemy po pierwsze 3 pkt ! VeB!

0

@FiscaelBarca No tak

0

Chevalier super bramkarz. Taki lotnik jak nasz Joan Garcia. Cos czytalem ze do Manu mialby przejść Donna

0

@Goralkov Dzieki

0

Panowie gdzie mozna mecz obejrzec?

0

A ja mysle ze Cubarsi z Garcia beda stoperami w 1 skladzie

1

Nie no nie róbcie jaj...

0

Nie ogladalem meczu. Jak wlasnie wypadl Araujo?

9

Nie no Ferminek i Casado musza zostac. Casado na Turnee pokazuje jakim ważnym moze byc graczem w Barcelonie

4

Dajcie nam Grimaldo i mozecie dla mnie zakonczyc wzmocnienia

0

Nie podoba mi sie jak Raphinha gra... Mam nadzieje ze w lidze bedzie inaczej

0

Jeszcze nie ma konca okienka a Sunderland dobre transfery porobil. Moze powtorka jak z Leicester? Kto wie

6

@BISHBASHBOSH Swiezo po kontuzji jest i Flick nie chce ryzykowac pewnie

3

@Barca_ever Swiezo po kontuzji jest i Flick nie chce ryzykowac

3

Nowy nabytek juz z golem!

4

Mam nadzieje ze Casado w tym sezonie będzie dostawał więcej minut. Gość przekotem jest

0

Ładnie tam skwar maja

0

@lukmrz Jak mu idzie?

0

@lukmrz Na czym ogladasz?

1

@Kilotopy Gdzie ty to wlaczyles? Bo zaden stream nie dziala

0

No to sezon uwazam za otwarty !

12

Niech tak lepiej nie pokazuje swoich umiejętności bo Yamala wygryzie xd A tak serio cieszy mnie to ze mozemy miec dobrego zmiennika za Yamala. Ale boisko zweryfikuje

2

Do końca okienka to jeszcze takie cuda niewidy się zadzieją. Coś czuję że Pan Laporta jeszcze nas zaskoczy

0

@Kubik23 No gdzie ty chcesz Ferrana oddać i Bernala. Zgłupiałeś?

2

Barcy sie nie omawia i wybral lepszy klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?