1

@Anti007 A my zyskalismy dobrego grajka i sami zobaczycie ze Flick z niego zrobi zawodnika

1

@krzakov Przypominam ze kto odchodzi z Manu ten nagle dobra pilke gra. Mam nadzieje ze szybko cie wyjasni bez wazeliny

4

No mamy to ! Oby niektórym przymknąl jadaczki

15

Jeszcze sie nie nauczyliscie ze kto odchodzi z Manu to nagle zaczyna dobrze grac? Ja wierze w niego.

17

To by było cos pięknego jakbyśmy znowu perełkę wyciągnęli z La Masii

0

@tgrzeb Wyjmij palce z czterech liter, otworz browara i nie spinaj sie xd

11

Nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie to : Co powiedział mi Flick? Zebym wcześniej położył się spać bo jest podwójna sesja treningowa xd Nie ma miękkiej gry u kochanego Flicka !

13

Jak bedzie w dobrej formie w sezonie to środek pola mamy ładnie obcykany

6

Mowcie co chcecie ale ja wiem ze mógłby na spokojnie dojść do poziomu Fermina jakby więcej minut dostawał

2

Dawajcie juz ten sezon

0

Niech ida po Lookmana. Tańszy jest

11

Ciekawe kiedy Nico Williams przyjedzie xd

0

@RumbleDelivery No ja tez nie moge

5

Blagam ściągnijcie go. To on powinien byc planem B Barcy

1

Niech sobie dadza z nim spokoj. Doku ladnie z nawiązką odplaci sie

14

Ja wierze,ze Flick odbuduje Rashforda. O Olmo tez tak mowiliscie a sami widzicie gdy nie ma kontuzji jak gra. Ja tam wierze w niego

0

Dobry ten Williams xD No coz nie szukaja teraz lepszego grajka od niego i za dobre pieniadze

0

Telenowela jak z Neymarem, Ja nie uwierze dopoki nie zobacze Here we go

0

Moze nie na temat ale dzis zmarl pilkarz Liverpoolu Diogo Jota...

0

To juz jestem pewny ze Barca jutro wplaci krauzule,zobaczycie

0

Zobaczycie ze Ter Stegen zostanie a Szczene wywala...

1

No Nico dobrego zmiennika by mial. Jak wypozyczenie to ino brac. Flick zrobi jeszcze z niego ludzi. Ja bym jeszcze jakiegos obronce wzial bo Martinez i Cubarsi wiecznie grac nie beda. Ale no Flick i sztab wiedza co robic

9

No w koncu. Mam nadzieje ze odnajdzie forme tam.

0

@DanielPL Mysle ze jakby zmienil diete i inaczej do treningow by podchodzil to moglby byc mega kotem.

0

Tu Laporta mowi ze kasa jest a nagle problemy sa... Jak mowilem : Bedzie here we go to uwierze.

1

Dawać Nico i Grimaldo i będzie git. Ale pewnie chodzi o Vandersona

0

Miłego odpoczynku nasi piłkarze. Naładujcie bateryjki bo za miesiąc sie widzimy !

7

Jak Barca wplaci i bedzie here we go to uwierze. Ale baja by byla jakby przyszedł

0

Ale byśmy mieli skrzydła obstawione jakby przyszedł

4

Niedawno skończył się sezon a nie mogę się doczekać następnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?