Nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie to : Co powiedział mi Flick? Zebym wcześniej położył się spać bo jest podwójna sesja treningowa xd Nie ma miękkiej gry u kochanego Flicka !
No Nico dobrego zmiennika by mial. Jak wypozyczenie to ino brac. Flick zrobi jeszcze z niego ludzi. Ja bym jeszcze jakiegos obronce wzial bo Martinez i Cubarsi wiecznie grac nie beda. Ale no Flick i sztab wiedza co robic
1
@Anti007 A my zyskalismy dobrego grajka i sami zobaczycie ze Flick z niego zrobi zawodnika
1
@krzakov Przypominam ze kto odchodzi z Manu ten nagle dobra pilke gra. Mam nadzieje ze szybko cie wyjasni bez wazeliny
4
No mamy to ! Oby niektórym przymknąl jadaczki
15
Jeszcze sie nie nauczyliscie ze kto odchodzi z Manu to nagle zaczyna dobrze grac? Ja wierze w niego.
17
To by było cos pięknego jakbyśmy znowu perełkę wyciągnęli z La Masii
0
@tgrzeb Wyjmij palce z czterech liter, otworz browara i nie spinaj sie xd
11
Nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie to : Co powiedział mi Flick? Zebym wcześniej położył się spać bo jest podwójna sesja treningowa xd Nie ma miękkiej gry u kochanego Flicka !
13
Jak bedzie w dobrej formie w sezonie to środek pola mamy ładnie obcykany
6
Mowcie co chcecie ale ja wiem ze mógłby na spokojnie dojść do poziomu Fermina jakby więcej minut dostawał
2
Dawajcie juz ten sezon
0
Niech ida po Lookmana. Tańszy jest
11
Ciekawe kiedy Nico Williams przyjedzie xd
0
@RumbleDelivery No ja tez nie moge
5
Blagam ściągnijcie go. To on powinien byc planem B Barcy
1
Niech sobie dadza z nim spokoj. Doku ladnie z nawiązką odplaci sie
14
Ja wierze,ze Flick odbuduje Rashforda. O Olmo tez tak mowiliscie a sami widzicie gdy nie ma kontuzji jak gra. Ja tam wierze w niego
0
Dobry ten Williams xD No coz nie szukaja teraz lepszego grajka od niego i za dobre pieniadze
0
Telenowela jak z Neymarem, Ja nie uwierze dopoki nie zobacze Here we go
0
Moze nie na temat ale dzis zmarl pilkarz Liverpoolu Diogo Jota...
0
To juz jestem pewny ze Barca jutro wplaci krauzule,zobaczycie
0
Zobaczycie ze Ter Stegen zostanie a Szczene wywala...
1
No Nico dobrego zmiennika by mial. Jak wypozyczenie to ino brac. Flick zrobi jeszcze z niego ludzi. Ja bym jeszcze jakiegos obronce wzial bo Martinez i Cubarsi wiecznie grac nie beda. Ale no Flick i sztab wiedza co robic
9
No w koncu. Mam nadzieje ze odnajdzie forme tam.
0
@DanielPL Mysle ze jakby zmienil diete i inaczej do treningow by podchodzil to moglby byc mega kotem.
0
Tu Laporta mowi ze kasa jest a nagle problemy sa... Jak mowilem : Bedzie here we go to uwierze.
1
Dawać Nico i Grimaldo i będzie git. Ale pewnie chodzi o Vandersona
0
Miłego odpoczynku nasi piłkarze. Naładujcie bateryjki bo za miesiąc sie widzimy !
7
Jak Barca wplaci i bedzie here we go to uwierze. Ale baja by byla jakby przyszedł
0
Ale byśmy mieli skrzydła obstawione jakby przyszedł
4
Niedawno skończył się sezon a nie mogę się doczekać następnego