12 września 2024, 08:23
0
NO tutaj juz egzamin bedzie,bo druzyna z top 5. Bedzie ciekawie
8 września 2024, 22:30
19
Ferran z golem brawo rekin!
8 września 2024, 21:07
@KrzysekFCB Zawodnik Los Angeles FC. Wrecz gwiazda Los Angeles
8 września 2024, 21:00
Teraz udzial w bramce przy golu Fabiana. Kocur Yamalek
8 września 2024, 19:49
Dobrze widziec Bogusza w 1 skladzie. Dzis z brameczka zobaczycie
8 września 2024, 19:46
1
I cyk 2 brameczka jej. Ma rozmach. Widac ze Polka
8 września 2024, 19:34
Bogusz w 1 skladzie! Jak ja czekalem na ten moment. Obstawiac ze bramke zdobedzie
8 września 2024, 19:17
11
I cyk Ewcia z brameczka !
7 września 2024, 15:22
Kimmicha nie widze w Barcelonie,ale Taha bym widzial
6 września 2024, 17:54
AHA xddd mhm no jasne placic
5 września 2024, 20:57
Szymanski jak Messi z Lewicy. Brawo !
5 września 2024, 20:15
Najlepsza możliwa 11
4 września 2024, 16:36
Komentarz usunięty przez użytkownika
1 września 2024, 14:14
@kamiVeB Jakby to sie udalo Flickowi to nie ukrywam,ale bylbym w ciezkim szoku xd
1 września 2024, 14:13
3
Niech go kontuzje omijaja i niech robi swoje. Raphinha w tym sezonie to diament. Ciagnie nam gre niesamowicie
1 września 2024, 11:06
Ale to by bylo piekne jakby Rouge wygral ten mecz :D
31 sierpnia 2024, 20:37
9
Dziekujemy Panie Flick,ze w koncu mozemy dobry football w Barcelonie oglądać. To twoja zasługa w większości :)
31 sierpnia 2024, 18:46
Ferran z golem. Co tu sie dzieje
31 sierpnia 2024, 18:43
Co zrobil Olmo..... Masakra. Cos pieknego
31 sierpnia 2024, 18:33
2
Hat trick ! Brawo Rapha ! Brawo Yamal ! Brawo Barca ! VeB !
31 sierpnia 2024, 18:25
Raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
31 sierpnia 2024, 18:20
@CyPeK Dlatego ja juz od bardzo dawna mowie,ze jesli ktos do Barcy przychodzi to dajcie mu czas na weryfikacje na boisku. Tak na sucho kogos oceniac to tak nie bardzo..
31 sierpnia 2024, 18:16
Ale się bawią nasze chłopaki
31 sierpnia 2024, 18:13
@LukaszFan Nie no duzo bylo takich osob co nie chcialo tego transferu bo woleli Williamsa
31 sierpnia 2024, 18:11
Sedzia juz lezy... Co za symulka XD
31 sierpnia 2024, 17:54
@sheyba No Flick robi robote. Taka Barce pod jego okiem az milo ogladac.
31 sierpnia 2024, 17:48
Ja ostatnim razem takie okno to trafilem z 2 lata temu...Ale w sąsiadki okno
31 sierpnia 2024, 17:47
Kounde co brameczka. Brawo !
31 sierpnia 2024, 17:42
@sheyba Patrzac na prace Flicka a Xaviego,to Xavi to nie ma podjazdu do niego. Teraz widac ze Barca gra i wrocila mi wiara w to,ze mozemy LM wygrac
31 sierpnia 2024, 17:41
Olmo cos lubia słupki dzis xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
NO tutaj juz egzamin bedzie,bo druzyna z top 5. Bedzie ciekawie
19
Ferran z golem brawo rekin!
0
@KrzysekFCB Zawodnik Los Angeles FC. Wrecz gwiazda Los Angeles
0
Teraz udzial w bramce przy golu Fabiana. Kocur Yamalek
0
Dobrze widziec Bogusza w 1 skladzie. Dzis z brameczka zobaczycie
1
I cyk 2 brameczka jej. Ma rozmach. Widac ze Polka
1
Bogusz w 1 skladzie! Jak ja czekalem na ten moment. Obstawiac ze bramke zdobedzie
11
I cyk Ewcia z brameczka !
0
Kimmicha nie widze w Barcelonie,ale Taha bym widzial
0
AHA xddd mhm no jasne placic
0
Szymanski jak Messi z Lewicy. Brawo !
0
Najlepsza możliwa 11
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamiVeB Jakby to sie udalo Flickowi to nie ukrywam,ale bylbym w ciezkim szoku xd
3
Niech go kontuzje omijaja i niech robi swoje. Raphinha w tym sezonie to diament. Ciagnie nam gre niesamowicie
1
Ale to by bylo piekne jakby Rouge wygral ten mecz :D
9
Dziekujemy Panie Flick,ze w koncu mozemy dobry football w Barcelonie oglądać. To twoja zasługa w większości :)
1
Ferran z golem. Co tu sie dzieje
1
Co zrobil Olmo..... Masakra. Cos pieknego
2
Hat trick ! Brawo Rapha ! Brawo Yamal ! Brawo Barca ! VeB !
0
Raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
@CyPeK Dlatego ja juz od bardzo dawna mowie,ze jesli ktos do Barcy przychodzi to dajcie mu czas na weryfikacje na boisku. Tak na sucho kogos oceniac to tak nie bardzo..
1
Ale się bawią nasze chłopaki
0
@LukaszFan Nie no duzo bylo takich osob co nie chcialo tego transferu bo woleli Williamsa
0
Sedzia juz lezy... Co za symulka XD
1
@sheyba No Flick robi robote. Taka Barce pod jego okiem az milo ogladac.
2
Ja ostatnim razem takie okno to trafilem z 2 lata temu...Ale w sąsiadki okno
2
Kounde co brameczka. Brawo !
1
@sheyba Patrzac na prace Flicka a Xaviego,to Xavi to nie ma podjazdu do niego. Teraz widac ze Barca gra i wrocila mi wiara w to,ze mozemy LM wygrac
3
Olmo cos lubia słupki dzis xd