0

NO tutaj juz egzamin bedzie,bo druzyna z top 5. Bedzie ciekawie

19

Ferran z golem brawo rekin!

0

@KrzysekFCB Zawodnik Los Angeles FC. Wrecz gwiazda Los Angeles

0

Teraz udzial w bramce przy golu Fabiana. Kocur Yamalek

0

Dobrze widziec Bogusza w 1 skladzie. Dzis z brameczka zobaczycie

1

I cyk 2 brameczka jej. Ma rozmach. Widac ze Polka

1

Bogusz w 1 skladzie! Jak ja czekalem na ten moment. Obstawiac ze bramke zdobedzie

11

I cyk Ewcia z brameczka !

0

Kimmicha nie widze w Barcelonie,ale Taha bym widzial

0

AHA xddd mhm no jasne placic

0

Szymanski jak Messi z Lewicy. Brawo !

0

Najlepsza możliwa 11

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kamiVeB Jakby to sie udalo Flickowi to nie ukrywam,ale bylbym w ciezkim szoku xd

3

Niech go kontuzje omijaja i niech robi swoje. Raphinha w tym sezonie to diament. Ciagnie nam gre niesamowicie

1

Ale to by bylo piekne jakby Rouge wygral ten mecz :D

9

Dziekujemy Panie Flick,ze w koncu mozemy dobry football w Barcelonie oglądać. To twoja zasługa w większości :)

1

Ferran z golem. Co tu sie dzieje

1

Co zrobil Olmo..... Masakra. Cos pieknego

2

Hat trick ! Brawo Rapha ! Brawo Yamal ! Brawo Barca ! VeB !

0

Raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

@CyPeK Dlatego ja juz od bardzo dawna mowie,ze jesli ktos do Barcy przychodzi to dajcie mu czas na weryfikacje na boisku. Tak na sucho kogos oceniac to tak nie bardzo..

1

Ale się bawią nasze chłopaki

0

@LukaszFan Nie no duzo bylo takich osob co nie chcialo tego transferu bo woleli Williamsa

0

Sedzia juz lezy... Co za symulka XD

1

@sheyba No Flick robi robote. Taka Barce pod jego okiem az milo ogladac.

2

Ja ostatnim razem takie okno to trafilem z 2 lata temu...Ale w sąsiadki okno

2

Kounde co brameczka. Brawo !

1

@sheyba Patrzac na prace Flicka a Xaviego,to Xavi to nie ma podjazdu do niego. Teraz widac ze Barca gra i wrocila mi wiara w to,ze mozemy LM wygrac

3

Olmo cos lubia słupki dzis xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?