31 sierpnia 2024, 17:23
3
Lewyyyyyyyyyyyyy! Tak jest !
31 sierpnia 2024, 17:20
4
Raphinha pokazuje ze jest w czolowce najlepszych graczy w Barcelonie. Co za forma. Tak trzymaj Rapha!
31 sierpnia 2024, 17:19
0
@Frogens I zero kontuzji xd
31 sierpnia 2024, 17:10
Ludzie fakt to dopiero poczatek sezonu,ale ten Olmo zaczyna mi sie podobac. Hejterzy co nie wierzyli w ten transfer : Patrzcie i podziwiajcie
31 sierpnia 2024, 17:04
Olmo ajjjjjj. Blisko bylo
31 sierpnia 2024, 16:20
@ziomal88 Mi tam sie podoba ta Kadra. W koncu młodzi dostają szanse
31 sierpnia 2024, 16:19
@dzefrej234 + kontuzja xd
31 sierpnia 2024, 16:08
1
Dzisiaj prosimy Panie Olmo brameczke
31 sierpnia 2024, 15:57
@bolplast Nie oceniaj książki po okładce. Talent ma grać? Czy nazwiska?
31 sierpnia 2024, 11:29
Co wy chcecie od Laporty. Przeciez to wspaniały człowiek XD
29 sierpnia 2024, 01:36
Nie wiem jak wy to widzicie,ale ja chetnie go zobacze u nas
27 sierpnia 2024, 23:19
No nie gadajcie ze Pedri kontuzja....
27 sierpnia 2024, 23:13
2
I przymknął Olmo hejterow ! Brawo !
27 sierpnia 2024, 23:03
Bedzie Anulowany...
27 sierpnia 2024, 23:02
Lewyyyyyy ! Postawilem na niego ze strzeli :D
27 sierpnia 2024, 22:50
Pedriiiiii ! Tak jest !
27 sierpnia 2024, 22:49
Ale Olmo huknął
27 sierpnia 2024, 22:36
Dajesz Olmo ! Ucisz Hejterków
27 sierpnia 2024, 21:40
Masakra... teraz mozna lamaka dawac XD
27 sierpnia 2024, 20:26
@JoeSatriani Nie oceniaj książki po okładce
27 sierpnia 2024, 13:13
Nie pogniewalbym sie jakby Flick dal od 1 min zagrac Torre
27 sierpnia 2024, 12:44
I cyk Olmo z brameczka
27 sierpnia 2024, 10:18
To Olmo juz jest zarejestrowany?
26 sierpnia 2024, 00:00
brawo Raphinha !
25 sierpnia 2024, 19:19
A co mnie obchodzi Endrick Panie redaktorze. Mnie obchodzi co sie dzieje w Barcelonie
25 sierpnia 2024, 12:40
Co do Kounde nie ma co duzo gadac : Mega Kot.
25 sierpnia 2024, 12:05
Raphinha co robil robote. Podoba mi sie bardziej ten zawodnik. Przyda nam sie na pewno
25 sierpnia 2024, 00:15
A co jest we wtorek? xd
24 sierpnia 2024, 21:07
Teraz chyba mozna powiedziec,ze Barca z taka gra i z takim nastawieniem ma szanse na puchary,co nie?
24 sierpnia 2024, 21:04
@Pablozeusz Chyba teraz mozna powiedziec,ze Barca z takim nastawieniem ma szanse na jakies puchary
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Lewyyyyyyyyyyyyy! Tak jest !
4
Raphinha pokazuje ze jest w czolowce najlepszych graczy w Barcelonie. Co za forma. Tak trzymaj Rapha!
0
@Frogens I zero kontuzji xd
0
Ludzie fakt to dopiero poczatek sezonu,ale ten Olmo zaczyna mi sie podobac. Hejterzy co nie wierzyli w ten transfer : Patrzcie i podziwiajcie
0
Olmo ajjjjjj. Blisko bylo
0
@ziomal88 Mi tam sie podoba ta Kadra. W koncu młodzi dostają szanse
0
@dzefrej234 + kontuzja xd
1
Dzisiaj prosimy Panie Olmo brameczke
4
@bolplast Nie oceniaj książki po okładce. Talent ma grać? Czy nazwiska?
0
Co wy chcecie od Laporty. Przeciez to wspaniały człowiek XD
0
Nie wiem jak wy to widzicie,ale ja chetnie go zobacze u nas
0
No nie gadajcie ze Pedri kontuzja....
2
I przymknął Olmo hejterow ! Brawo !
0
Bedzie Anulowany...
0
Lewyyyyyy ! Postawilem na niego ze strzeli :D
1
Pedriiiiii ! Tak jest !
3
Ale Olmo huknął
3
Dajesz Olmo ! Ucisz Hejterków
0
Masakra... teraz mozna lamaka dawac XD
1
@JoeSatriani Nie oceniaj książki po okładce
0
Nie pogniewalbym sie jakby Flick dal od 1 min zagrac Torre
3
I cyk Olmo z brameczka
0
To Olmo juz jest zarejestrowany?
4
brawo Raphinha !
3
A co mnie obchodzi Endrick Panie redaktorze. Mnie obchodzi co sie dzieje w Barcelonie
4
Co do Kounde nie ma co duzo gadac : Mega Kot.
0
Raphinha co robil robote. Podoba mi sie bardziej ten zawodnik. Przyda nam sie na pewno
0
A co jest we wtorek? xd
3
Teraz chyba mozna powiedziec,ze Barca z taka gra i z takim nastawieniem ma szanse na puchary,co nie?
0
@Pablozeusz Chyba teraz mozna powiedziec,ze Barca z takim nastawieniem ma szanse na jakies puchary