3

Lewyyyyyyyyyyyyy! Tak jest !

4

Raphinha pokazuje ze jest w czolowce najlepszych graczy w Barcelonie. Co za forma. Tak trzymaj Rapha!

0

@Frogens I zero kontuzji xd

0

Ludzie fakt to dopiero poczatek sezonu,ale ten Olmo zaczyna mi sie podobac. Hejterzy co nie wierzyli w ten transfer : Patrzcie i podziwiajcie

0

Olmo ajjjjjj. Blisko bylo

0

@ziomal88 Mi tam sie podoba ta Kadra. W koncu młodzi dostają szanse

0

@dzefrej234 + kontuzja xd

1

Dzisiaj prosimy Panie Olmo brameczke

4

@bolplast Nie oceniaj książki po okładce. Talent ma grać? Czy nazwiska?

0

Co wy chcecie od Laporty. Przeciez to wspaniały człowiek XD

0

Nie wiem jak wy to widzicie,ale ja chetnie go zobacze u nas

0

No nie gadajcie ze Pedri kontuzja....

2

I przymknął Olmo hejterow ! Brawo !

0

Bedzie Anulowany...

0

Lewyyyyyy ! Postawilem na niego ze strzeli :D

1

Pedriiiiii ! Tak jest !

3

Ale Olmo huknął

3

Dajesz Olmo ! Ucisz Hejterków

0

Masakra... teraz mozna lamaka dawac XD

1

@JoeSatriani Nie oceniaj książki po okładce

0

Nie pogniewalbym sie jakby Flick dal od 1 min zagrac Torre

3

I cyk Olmo z brameczka

0

To Olmo juz jest zarejestrowany?

4

brawo Raphinha !

3

A co mnie obchodzi Endrick Panie redaktorze. Mnie obchodzi co sie dzieje w Barcelonie

4

Co do Kounde nie ma co duzo gadac : Mega Kot.

0

Raphinha co robil robote. Podoba mi sie bardziej ten zawodnik. Przyda nam sie na pewno

0

A co jest we wtorek? xd

3

Teraz chyba mozna powiedziec,ze Barca z taka gra i z takim nastawieniem ma szanse na puchary,co nie?

0

@Pablozeusz Chyba teraz mozna powiedziec,ze Barca z takim nastawieniem ma szanse na jakies puchary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?