0

@Pablozeusz Chyba teraz mozna powiedziec,ze Barca z takim nastawieniem ma szanse na jakies puchary

3

Powiem wam,ze pomimo brakow to Barca dobrze wyglada. Brawa za 3 pkt ! VeB ! Oby tak dalej :)

1

Co za idioci. Noge mogl zlamac mu

4

Raphinha co za kocur

0

Ale Raphinha,Lewy albo Yamal ktorys z nich powinien dostac za najlepszego pilkarza meczu.

4

W koncu ! Lewy !

0

Ter Stegen wyjmuj to !

0

Karny....masakra

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oho Ter Stegen....

1

Samobój byl. CHyba

0

Yamaaaaaaaaaaal ! Tak jest !

0

Ajjj Raphinha prawie jak Zlatan by trafil XD

0

Przykro się to ogląda ze mamy takich ludzi co zarządzają tym klubem.. Cały świat się z nas śmieje

0

@Chudini123 Mowcie co chcecie,ale cos czuje ze Garcia lepszy mecz by zagral niz Martinez.

2

Cos czuje ze Olmo zaczyna pomału zalowac ze tu przyszedl XD

2

Już jakieś postępy sa,tylko teraz nie przerzuca to na czyny xd

1

Nie no Martinez nie... Garcia musi byc w 1 skladzie.

0

@kakusus Tam jest gwiazda przy Olmo pokazana bo jest szansa ze zostanie zarejestrowany przed meczem.

4

@45M4R To niech cie nie interesuje. Mnie i większość osób ciekawi

0

Tu takie jaja sie dzieja ze nie zdziwie sie jakby byłoby tak : Olmo wraca do Lipska Xd

1

Nie no nie wierze,ze mieliby forta sprzedac... Nie mam sily juz na tych ludzi zarzadzajacych Barcelona...

3

Za taka kase to tylko brac. Chiesa to dobry zawodnik jak nie ma kontuzji

21

Hhahha nie zapłacą za transfer XD nie no weźcie trzymacie mnie. Zarzad Barcy frajerami roku. Co tu duzo mowic

0

Przykre to jest... Myslalem,ze Laporta madrzejszy jest. Zrobil nam nadzieje a przejechalismy sie. No coz..

17

Ale Piękny mecz Zagrała Mallorca

4

Nigdy wiecej tego Martineza mi niech nie wpuszczaja

1

Wpuszczajcie tego Pau Viktora i Torre w końcu

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Balde juz z kontuzja... ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?