24 sierpnia 2024, 21:04
0
@Pablozeusz Chyba teraz mozna powiedziec,ze Barca z takim nastawieniem ma szanse na jakies puchary
24 sierpnia 2024, 21:02
3
Powiem wam,ze pomimo brakow to Barca dobrze wyglada. Brawa za 3 pkt ! VeB ! Oby tak dalej :)
24 sierpnia 2024, 21:01
1
Co za idioci. Noge mogl zlamac mu
24 sierpnia 2024, 20:50
4
Raphinha co za kocur
24 sierpnia 2024, 20:40
Ale Raphinha,Lewy albo Yamal ktorys z nich powinien dostac za najlepszego pilkarza meczu.
W koncu ! Lewy !
24 sierpnia 2024, 19:43
Ter Stegen wyjmuj to !
Karny....masakra
24 sierpnia 2024, 19:42
Komentarz usunięty przez użytkownika
24 sierpnia 2024, 19:28
Oho Ter Stegen....
24 sierpnia 2024, 19:27
Samobój byl. CHyba
24 sierpnia 2024, 19:26
Yamaaaaaaaaaaal ! Tak jest !
24 sierpnia 2024, 19:22
Ajjj Raphinha prawie jak Zlatan by trafil XD
24 sierpnia 2024, 17:29
Przykro się to ogląda ze mamy takich ludzi co zarządzają tym klubem.. Cały świat się z nas śmieje
24 sierpnia 2024, 17:17
@Chudini123 Mowcie co chcecie,ale cos czuje ze Garcia lepszy mecz by zagral niz Martinez.
24 sierpnia 2024, 16:58
2
Cos czuje ze Olmo zaczyna pomału zalowac ze tu przyszedl XD
24 sierpnia 2024, 13:34
Już jakieś postępy sa,tylko teraz nie przerzuca to na czyny xd
24 sierpnia 2024, 11:48
Nie no Martinez nie... Garcia musi byc w 1 skladzie.
24 sierpnia 2024, 11:45
@kakusus Tam jest gwiazda przy Olmo pokazana bo jest szansa ze zostanie zarejestrowany przed meczem.
24 sierpnia 2024, 11:09
@45M4R To niech cie nie interesuje. Mnie i większość osób ciekawi
23 sierpnia 2024, 00:17
Tu takie jaja sie dzieja ze nie zdziwie sie jakby byłoby tak : Olmo wraca do Lipska Xd
22 sierpnia 2024, 15:27
Nie no nie wierze,ze mieliby forta sprzedac... Nie mam sily juz na tych ludzi zarzadzajacych Barcelona...
21 sierpnia 2024, 12:10
Za taka kase to tylko brac. Chiesa to dobry zawodnik jak nie ma kontuzji
20 sierpnia 2024, 16:21
21
Hhahha nie zapłacą za transfer XD nie no weźcie trzymacie mnie. Zarzad Barcy frajerami roku. Co tu duzo mowic
19 sierpnia 2024, 15:23
Przykre to jest... Myslalem,ze Laporta madrzejszy jest. Zrobil nam nadzieje a przejechalismy sie. No coz..
18 sierpnia 2024, 23:39
17
Ale Piękny mecz Zagrała Mallorca
17 sierpnia 2024, 23:35
Nigdy wiecej tego Martineza mi niech nie wpuszczaja
17 sierpnia 2024, 23:13
Wpuszczajcie tego Pau Viktora i Torre w końcu
17 sierpnia 2024, 22:57
17 sierpnia 2024, 22:56
Balde juz z kontuzja... ehh
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Pablozeusz Chyba teraz mozna powiedziec,ze Barca z takim nastawieniem ma szanse na jakies puchary
3
Powiem wam,ze pomimo brakow to Barca dobrze wyglada. Brawa za 3 pkt ! VeB ! Oby tak dalej :)
1
Co za idioci. Noge mogl zlamac mu
4
Raphinha co za kocur
0
Ale Raphinha,Lewy albo Yamal ktorys z nich powinien dostac za najlepszego pilkarza meczu.
4
W koncu ! Lewy !
0
Ter Stegen wyjmuj to !
0
Karny....masakra
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oho Ter Stegen....
1
Samobój byl. CHyba
0
Yamaaaaaaaaaaal ! Tak jest !
0
Ajjj Raphinha prawie jak Zlatan by trafil XD
0
Przykro się to ogląda ze mamy takich ludzi co zarządzają tym klubem.. Cały świat się z nas śmieje
0
@Chudini123 Mowcie co chcecie,ale cos czuje ze Garcia lepszy mecz by zagral niz Martinez.
2
Cos czuje ze Olmo zaczyna pomału zalowac ze tu przyszedl XD
2
Już jakieś postępy sa,tylko teraz nie przerzuca to na czyny xd
1
Nie no Martinez nie... Garcia musi byc w 1 skladzie.
0
@kakusus Tam jest gwiazda przy Olmo pokazana bo jest szansa ze zostanie zarejestrowany przed meczem.
4
@45M4R To niech cie nie interesuje. Mnie i większość osób ciekawi
0
Tu takie jaja sie dzieja ze nie zdziwie sie jakby byłoby tak : Olmo wraca do Lipska Xd
1
Nie no nie wierze,ze mieliby forta sprzedac... Nie mam sily juz na tych ludzi zarzadzajacych Barcelona...
3
Za taka kase to tylko brac. Chiesa to dobry zawodnik jak nie ma kontuzji
21
Hhahha nie zapłacą za transfer XD nie no weźcie trzymacie mnie. Zarzad Barcy frajerami roku. Co tu duzo mowic
0
Przykre to jest... Myslalem,ze Laporta madrzejszy jest. Zrobil nam nadzieje a przejechalismy sie. No coz..
17
Ale Piękny mecz Zagrała Mallorca
4
Nigdy wiecej tego Martineza mi niech nie wpuszczaja
1
Wpuszczajcie tego Pau Viktora i Torre w końcu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Balde juz z kontuzja... ehh