23 kwietnia 2023, 15:34
1
No lewy musi pokazać w tym meczu,że nie bez powodu przyszedł do Barcelony.
23 kwietnia 2023, 15:28
7
Pedri z Yamalem wejdą i zrobią robotę
2
Alonso jeszcze brame lub asyste bedzie miał ;p
23 kwietnia 2023, 14:06
0
Skład będzie taki : Ter Stegen-Kounde-Araujo-Alonso-Balde-De Jong-Busi-Gavi- Pedri-lewy-Raphinha
23 kwietnia 2023, 13:43
Dać mu z 15 minut i tyle. Wystarczająco jak na takie Atletico
22 kwietnia 2023, 18:12
Ja wam mówię : Barca za 3 lata będzie miała taką kasę na transfery,że to będzie poezja XDD
20 kwietnia 2023, 19:44
20
Co jak co,ale jestem dumny,że mamy takiego człowieka jak Laporta. Działaj mistrzu
14 kwietnia 2023, 14:36
3
No jeszcze tego by brakowało aby Kessiego za Brozovicia wymienić.
13 kwietnia 2023, 14:40
I tak coś czuje ze troche z tej kasy pojdzie na transfery xd
13 kwietnia 2023, 12:52
Wyjdzie tak jak z Umtitim,że powiedzą mu,że albo odejdzie albo rozwiążą mu umowę XD
8 kwietnia 2023, 15:44
Abde musi zostać. Już właśnie z Elche dwie brameczki ładne wpakował
7 kwietnia 2023, 18:11
@Lucasde W nastepnym sezonie będziemy mieli za transfery z tej pożyczki dostalismy xd
6 kwietnia 2023, 01:20
Powinniśmy po 1 polowie 1:0 mieć bo Ręka Alby była. Ale gratuluję Realowi mimo to
5 kwietnia 2023, 17:43
@Kibic05 Jeszcze strzleli brame xd Coś czuję,że 3:1 będzie Dla Barcy
5 kwietnia 2023, 15:54
Jak odrzucił takie gigantyczne pieniądze to sami sobie odpowiedzcie na pytanie gdzie trafi
3 kwietnia 2023, 18:28
Wojnę czas zacząć. Jedziesz z nim Laporta !
3 kwietnia 2023, 14:25
Jakby pieniążki się zgadzały,to chętnie bym takiego Di Lorenzo zobaczył z Napoli
30 marca 2023, 22:21
I część pieniążków pójdzie na transfery XD
30 marca 2023, 09:41
Co tam robi z Totków Romero? XD
29 marca 2023, 19:19
Jeszcze Powinny być takie Nazwiska jak Gavi i Pedri. Aż nie chce sobie myśleć ilu ludzi by zagłosowało na nich XD
29 marca 2023, 19:10
Ferran i Fati to na 100 % muszą odejść
25 marca 2023, 06:09
Zaraz wyjdzie tak, że sprzedadzą Pedriego i gaviego i Messi przejdzie XDD
24 marca 2023, 06:34
Oho zaczyna się... No kto jeszcze nam wypadnie?
23 marca 2023, 16:09
Coś czuję,że dostaną zakaz transferowy na 2 lata i ligę mistrzów... Obym się mylił. Ale nie ma Wyroku to jak na razie mogą nas w ... pocałować
23 marca 2023, 13:06
@Takitaki Busi jeszcze może grać na dobrym poziomie i nie raz to pokazywał. Ja bym się pozbył : Ferrana,Fatiego,Torre,Garcia i moooże Lewy. Ale trzeba godnego zastępcę za Polaka znaleźć a nie jakiegoś lojtka.
19 marca 2023, 23:19
5
Co jak co Ale Roberrto dzisiaj Bardzo mi zaimponował. Cała Barca zaimponowała. Jedziemy dalej ! VeB !
19 marca 2023, 19:46
Niepotrzebne Xavi to było aby dać Kessiego na ławkę.. Ale wiesz co robisz. Po zwycięstwo i większy mróz w Realu !
17 marca 2023, 09:57
Gdzie można obejrzeć losowanie?
12 marca 2023, 19:50
Boże Kounde na środku a Roberto Williamsa będzie musiał trzymać...
11 marca 2023, 15:32
@fotohobby Widzę,że koledze się nudzi. Idź obiad zrób a takie komentarze zostaw dla siebie. Pozdrawiam
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
No lewy musi pokazać w tym meczu,że nie bez powodu przyszedł do Barcelony.
7
Pedri z Yamalem wejdą i zrobią robotę
2
Alonso jeszcze brame lub asyste bedzie miał ;p
0
Skład będzie taki : Ter Stegen-Kounde-Araujo-Alonso-Balde-De Jong-Busi-Gavi- Pedri-lewy-Raphinha
1
Dać mu z 15 minut i tyle. Wystarczająco jak na takie Atletico
0
Ja wam mówię : Barca za 3 lata będzie miała taką kasę na transfery,że to będzie poezja XDD
20
Co jak co,ale jestem dumny,że mamy takiego człowieka jak Laporta. Działaj mistrzu
3
No jeszcze tego by brakowało aby Kessiego za Brozovicia wymienić.
0
I tak coś czuje ze troche z tej kasy pojdzie na transfery xd
0
Wyjdzie tak jak z Umtitim,że powiedzą mu,że albo odejdzie albo rozwiążą mu umowę XD
1
Abde musi zostać. Już właśnie z Elche dwie brameczki ładne wpakował
0
@Lucasde W nastepnym sezonie będziemy mieli za transfery z tej pożyczki dostalismy xd
0
Powinniśmy po 1 polowie 1:0 mieć bo Ręka Alby była. Ale gratuluję Realowi mimo to
0
@Kibic05 Jeszcze strzleli brame xd Coś czuję,że 3:1 będzie Dla Barcy
1
Jak odrzucił takie gigantyczne pieniądze to sami sobie odpowiedzcie na pytanie gdzie trafi
3
Wojnę czas zacząć. Jedziesz z nim Laporta !
0
Jakby pieniążki się zgadzały,to chętnie bym takiego Di Lorenzo zobaczył z Napoli
2
I część pieniążków pójdzie na transfery XD
0
Co tam robi z Totków Romero? XD
0
Jeszcze Powinny być takie Nazwiska jak Gavi i Pedri. Aż nie chce sobie myśleć ilu ludzi by zagłosowało na nich XD
0
Ferran i Fati to na 100 % muszą odejść
1
Zaraz wyjdzie tak, że sprzedadzą Pedriego i gaviego i Messi przejdzie XDD
0
Oho zaczyna się... No kto jeszcze nam wypadnie?
0
Coś czuję,że dostaną zakaz transferowy na 2 lata i ligę mistrzów... Obym się mylił. Ale nie ma Wyroku to jak na razie mogą nas w ... pocałować
0
@Takitaki Busi jeszcze może grać na dobrym poziomie i nie raz to pokazywał. Ja bym się pozbył : Ferrana,Fatiego,Torre,Garcia i moooże Lewy. Ale trzeba godnego zastępcę za Polaka znaleźć a nie jakiegoś lojtka.
5
Co jak co Ale Roberrto dzisiaj Bardzo mi zaimponował. Cała Barca zaimponowała. Jedziemy dalej ! VeB !
0
Niepotrzebne Xavi to było aby dać Kessiego na ławkę.. Ale wiesz co robisz. Po zwycięstwo i większy mróz w Realu !
0
Gdzie można obejrzeć losowanie?
1
Boże Kounde na środku a Roberto Williamsa będzie musiał trzymać...
2
@fotohobby Widzę,że koledze się nudzi. Idź obiad zrób a takie komentarze zostaw dla siebie. Pozdrawiam