1

No lewy musi pokazać w tym meczu,że nie bez powodu przyszedł do Barcelony.

7

Pedri z Yamalem wejdą i zrobią robotę

2

Alonso jeszcze brame lub asyste bedzie miał ;p

0

Skład będzie taki : Ter Stegen-Kounde-Araujo-Alonso-Balde-De Jong-Busi-Gavi- Pedri-lewy-Raphinha

1

Dać mu z 15 minut i tyle. Wystarczająco jak na takie Atletico

0

Ja wam mówię : Barca za 3 lata będzie miała taką kasę na transfery,że to będzie poezja XDD

20

Co jak co,ale jestem dumny,że mamy takiego człowieka jak Laporta. Działaj mistrzu

3

No jeszcze tego by brakowało aby Kessiego za Brozovicia wymienić.

0

I tak coś czuje ze troche z tej kasy pojdzie na transfery xd

0

Wyjdzie tak jak z Umtitim,że powiedzą mu,że albo odejdzie albo rozwiążą mu umowę XD

1

Abde musi zostać. Już właśnie z Elche dwie brameczki ładne wpakował

0

@Lucasde W nastepnym sezonie będziemy mieli za transfery z tej pożyczki dostalismy xd

0

Powinniśmy po 1 polowie 1:0 mieć bo Ręka Alby była. Ale gratuluję Realowi mimo to

0

@Kibic05 Jeszcze strzleli brame xd Coś czuję,że 3:1 będzie Dla Barcy

1

Jak odrzucił takie gigantyczne pieniądze to sami sobie odpowiedzcie na pytanie gdzie trafi

3

Wojnę czas zacząć. Jedziesz z nim Laporta !

0

Jakby pieniążki się zgadzały,to chętnie bym takiego Di Lorenzo zobaczył z Napoli

2

I część pieniążków pójdzie na transfery XD

0

Co tam robi z Totków Romero? XD

0

Jeszcze Powinny być takie Nazwiska jak Gavi i Pedri. Aż nie chce sobie myśleć ilu ludzi by zagłosowało na nich XD

0

Ferran i Fati to na 100 % muszą odejść

1

Zaraz wyjdzie tak, że sprzedadzą Pedriego i gaviego i Messi przejdzie XDD

0

Oho zaczyna się... No kto jeszcze nam wypadnie?

0

Coś czuję,że dostaną zakaz transferowy na 2 lata i ligę mistrzów... Obym się mylił. Ale nie ma Wyroku to jak na razie mogą nas w ... pocałować

0

@Takitaki Busi jeszcze może grać na dobrym poziomie i nie raz to pokazywał. Ja bym się pozbył : Ferrana,Fatiego,Torre,Garcia i moooże Lewy. Ale trzeba godnego zastępcę za Polaka znaleźć a nie jakiegoś lojtka.

5

Co jak co Ale Roberrto dzisiaj Bardzo mi zaimponował. Cała Barca zaimponowała. Jedziemy dalej ! VeB !

0

Niepotrzebne Xavi to było aby dać Kessiego na ławkę.. Ale wiesz co robisz. Po zwycięstwo i większy mróz w Realu !

0

Gdzie można obejrzeć losowanie?

1

Boże Kounde na środku a Roberto Williamsa będzie musiał trzymać...

2

@fotohobby Widzę,że koledze się nudzi. Idź obiad zrób a takie komentarze zostaw dla siebie. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?