1

Remis Auba :D ..

1

@PeterGabriel Po błędzie Peny

1

co odwalił...masakra


0

o kurcze lewy na ławce. I bardzo dobrze w sumie

0

No i elegancko. Jeszcze niech fati z lewym wystąpią w 1 skladzie to bedzie bajka

0

W sumie chciałbym widzieć Ansu z Lewym i Kounde z Pique

0

@Rabona_1 No masz rację. Alba przecież do grzecznych należy

2

Co do Bernardo,to bardzo bym się cieszył jakby nie przechodził. A co do Blade to powinien zostać. Idealny kandydaat nawet na pierwszy skład.

2

Jak Kounde zostanie zarejestrowany to mamy pakę jak talala na jutro :D

0

@Wicix dwóch musi opuścić,więc Roberto I Kounde na to wychodzi

1

To teraz Panie Xavi myśl kogo wystawisz do pierwszego składu,bo z tego co widzę będziesz miał wielki dylemat :D

1

@kosol11 mogę się załozyć,że jak zacznie bramki strzelać to nagle zmienisz zdanie

1

Alemany teraz w drogę po Azpi i Do Sevilli po Kounde !

2

Boże Co ta Barca pake robi

1

No przecież nie jego słabą grą. No Sercem jestem za De Jongiem a rozumem za bernardo.. ciężko stwierdzić

0

Nie lubię go zbytnio za to co odwalał z tym kontraktem,ale wiem,że odpali taką rakietę,że będzie filarem w drużynie w skrzydle a nawet i drużynie. Cieszę się,że jesteś z nami !

1

Krótko z nimi tam Laporta ! Albo 50 albo dziękuję szukamy kogoś innego

0

Jak pięknie to okienko się zapowiada

1

Już wolałbym zapłacić 70 plus zmienne za takiego Dybalę niż za niego. Barca niestety lubi dziadków kupować

0

@Gandalf55 Nie oszukujmy się,ale z tych pieniędzy będą mogli pozwolić sobie na jakiś jeden lub 2 dobre ruchy w stronę kupna jakiegoś zawodnika.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 W końcu nad Barceloną zaświeciło słońce. I tak to prawda Alemany będzie wiedział,doskonale co z tym zrobić.

0

Mam pytanie. Jeśli sprzedadzą te części,to będzie oznaczać,że Barca będzie bez długu?

1

Dembele zmienił się o 180 stopni. Niedawno wyśmiewany był i każdy prawie chciał aby odszedł a teraz to każdy podziwia go

0

A mu się coś z nogami stało czy coś innego?

1

Kurde Araujo ciężko z nim...

0

Bardzo ciekawe ustawienie. 4-2-3-1

2

De Jong za Busiego

1

Uuu bez Auba? Ciekawe

0

Dani okej Roberto Out

1

a czego się spodziewali ? Ze wejdzie na boisko i od razu wpakuje piłkę do bramki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?