24 sierpnia 2022, 22:02
1
Remis Auba :D ..
24 sierpnia 2022, 22:00
@PeterGabriel Po błędzie Peny
24 sierpnia 2022, 21:54
co odwalił...masakra
24 sierpnia 2022, 20:42
0
o kurcze lewy na ławce. I bardzo dobrze w sumie
24 sierpnia 2022, 20:36
No i elegancko. Jeszcze niech fati z lewym wystąpią w 1 skladzie to bedzie bajka
24 sierpnia 2022, 13:01
W sumie chciałbym widzieć Ansu z Lewym i Kounde z Pique
19 sierpnia 2022, 11:23
@Rabona_1 No masz rację. Alba przecież do grzecznych należy
18 sierpnia 2022, 14:16
2
Co do Bernardo,to bardzo bym się cieszył jakby nie przechodził. A co do Blade to powinien zostać. Idealny kandydaat nawet na pierwszy skład.
12 sierpnia 2022, 21:53
Jak Kounde zostanie zarejestrowany to mamy pakę jak talala na jutro :D
12 sierpnia 2022, 17:51
@Wicix dwóch musi opuścić,więc Roberto I Kounde na to wychodzi
12 sierpnia 2022, 13:36
To teraz Panie Xavi myśl kogo wystawisz do pierwszego składu,bo z tego co widzę będziesz miał wielki dylemat :D
16 lipca 2022, 12:10
@kosol11 mogę się załozyć,że jak zacznie bramki strzelać to nagle zmienisz zdanie
16 lipca 2022, 00:33
Alemany teraz w drogę po Azpi i Do Sevilli po Kounde !
16 lipca 2022, 00:27
Boże Co ta Barca pake robi
14 lipca 2022, 18:41
No przecież nie jego słabą grą. No Sercem jestem za De Jongiem a rozumem za bernardo.. ciężko stwierdzić
14 lipca 2022, 18:18
Nie lubię go zbytnio za to co odwalał z tym kontraktem,ale wiem,że odpali taką rakietę,że będzie filarem w drużynie w skrzydle a nawet i drużynie. Cieszę się,że jesteś z nami !
13 lipca 2022, 20:37
Krótko z nimi tam Laporta ! Albo 50 albo dziękuję szukamy kogoś innego
12 lipca 2022, 20:55
Jak pięknie to okienko się zapowiada
24 czerwca 2022, 01:05
Już wolałbym zapłacić 70 plus zmienne za takiego Dybalę niż za niego. Barca niestety lubi dziadków kupować
17 czerwca 2022, 01:29
@Gandalf55 Nie oszukujmy się,ale z tych pieniędzy będą mogli pozwolić sobie na jakiś jeden lub 2 dobre ruchy w stronę kupna jakiegoś zawodnika.
17 czerwca 2022, 01:27
@ZwyklyKibicBarcy04 W końcu nad Barceloną zaświeciło słońce. I tak to prawda Alemany będzie wiedział,doskonale co z tym zrobić.
16 czerwca 2022, 19:13
Mam pytanie. Jeśli sprzedadzą te części,to będzie oznaczać,że Barca będzie bez długu?
10 maja 2022, 23:00
Dembele zmienił się o 180 stopni. Niedawno wyśmiewany był i każdy prawie chciał aby odszedł a teraz to każdy podziwia go
10 maja 2022, 22:54
A mu się coś z nogami stało czy coś innego?
10 maja 2022, 22:52
Kurde Araujo ciężko z nim...
10 maja 2022, 20:21
Bardzo ciekawe ustawienie. 4-2-3-1
8 maja 2022, 19:30
De Jong za Busiego
7 maja 2022, 19:54
Uuu bez Auba? Ciekawe
4 maja 2022, 14:31
Dani okej Roberto Out
2 maja 2022, 14:12
a czego się spodziewali ? Ze wejdzie na boisko i od razu wpakuje piłkę do bramki?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Remis Auba :D ..
1
@PeterGabriel Po błędzie Peny
1
co odwalił...masakra
0
o kurcze lewy na ławce. I bardzo dobrze w sumie
0
No i elegancko. Jeszcze niech fati z lewym wystąpią w 1 skladzie to bedzie bajka
0
W sumie chciałbym widzieć Ansu z Lewym i Kounde z Pique
0
@Rabona_1 No masz rację. Alba przecież do grzecznych należy
2
Co do Bernardo,to bardzo bym się cieszył jakby nie przechodził. A co do Blade to powinien zostać. Idealny kandydaat nawet na pierwszy skład.
2
Jak Kounde zostanie zarejestrowany to mamy pakę jak talala na jutro :D
0
@Wicix dwóch musi opuścić,więc Roberto I Kounde na to wychodzi
1
To teraz Panie Xavi myśl kogo wystawisz do pierwszego składu,bo z tego co widzę będziesz miał wielki dylemat :D
1
@kosol11 mogę się załozyć,że jak zacznie bramki strzelać to nagle zmienisz zdanie
1
Alemany teraz w drogę po Azpi i Do Sevilli po Kounde !
2
Boże Co ta Barca pake robi
1
No przecież nie jego słabą grą. No Sercem jestem za De Jongiem a rozumem za bernardo.. ciężko stwierdzić
0
Nie lubię go zbytnio za to co odwalał z tym kontraktem,ale wiem,że odpali taką rakietę,że będzie filarem w drużynie w skrzydle a nawet i drużynie. Cieszę się,że jesteś z nami !
1
Krótko z nimi tam Laporta ! Albo 50 albo dziękuję szukamy kogoś innego
0
Jak pięknie to okienko się zapowiada
1
Już wolałbym zapłacić 70 plus zmienne za takiego Dybalę niż za niego. Barca niestety lubi dziadków kupować
0
@Gandalf55 Nie oszukujmy się,ale z tych pieniędzy będą mogli pozwolić sobie na jakiś jeden lub 2 dobre ruchy w stronę kupna jakiegoś zawodnika.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 W końcu nad Barceloną zaświeciło słońce. I tak to prawda Alemany będzie wiedział,doskonale co z tym zrobić.
0
Mam pytanie. Jeśli sprzedadzą te części,to będzie oznaczać,że Barca będzie bez długu?
1
Dembele zmienił się o 180 stopni. Niedawno wyśmiewany był i każdy prawie chciał aby odszedł a teraz to każdy podziwia go
0
A mu się coś z nogami stało czy coś innego?
1
Kurde Araujo ciężko z nim...
0
Bardzo ciekawe ustawienie. 4-2-3-1
2
De Jong za Busiego
1
Uuu bez Auba? Ciekawe
0
Dani okej Roberto Out
1
a czego się spodziewali ? Ze wejdzie na boisko i od razu wpakuje piłkę do bramki?