Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata no patrząc na wiek to ja jednak widzę znacznie różnice umiejętności Puiga I Pedriego
1
@AlwaysBlaugrana Ale dzisiaj to też było 4231 z tym ze pedri grał jako spd. Dla mnie głupia decyzja Kumana
1
@neeed No dla mnie z Dynamem w pierwszej cou był najlepszym piłkarzem XD
0
@Uukasz_93 kiedyś pamiętam ze był temat jego transferu do nas
0
@fejkenq no Bo Lenglet kontuzja to ktoś musi wejść xD
1
@fcbarcafan19 tak jak większośc meczów . Masa akcji i TRAGICZNA skuteczność
4
@Bagsik88 Przciez on połowę z tych kontuzji ma w 2 sezony w Realu. Nie wiem co miało to pokazać xD
0
@Sysia11 sezon 2013/14 La liga Parzy
0
@ObiektywnyKibic121 Mecz meczowi nie równy. Poza tym paradoksalnie Real powinien mieć 2 karne
0
@NaFazieHitman gra nie zawsze = wynik
Dla cb gra za Valdka była super?
19
Co by o nim nie mówić, wydaje mi się że w przyszłości będzie dobrym trenerem
1
@kaamil1910 bardziej liczę na całą repke Argentyny. Że po śmierci Diego zmotywują się na maxa żeby coś wygrać
1
Pamiętacie może jakies tytuły filmów o Maradonie? Poza ,Diego" z 2019.
6
@MesQueUnClub96 brak Kimmicha xD
3
@Coutinho007 A nie czasem dwiema
2
@lukbed232 Przecież chciał odejść przed tym sezonem. Jego pozostanie było strasznym błędem naszego wspaniałego prezeydenta
0
@Coutinho007 z Live graliśmy 4-3-3. No ale niech ci się tam kojarzy xD
0
@Pertezm De Jong bez powołania
8
@Bykunn tak samo jak powinno po każdym innym zawodniku. Jednak w tym klubie wszystkiemu zawsze jest winny tylko jeden człowiek
Cyrk
9
@NeroTFP U nas wygrywa drużyna, Przegrywa Messi xD
0
@tbas Remis dalej będzie jak porażka. Trzeba zgarnąć 3 punkty
3
@kuz wystarczyloby żeby Leo wykorzystał szansę na 2:1 ,po objechaniu Ramosa. Potem by już poszło z górki, ale teraz można gdybac
1
@rainyy No to remis
0
Ale werder marnuje sety dzisiaj...
0
Gdyby nie Neuer to Bayern by z 3 dostawał
2
@MrCules A co ma wyjść Umtiti? XD
0
@Maciek069 Ty jeszcze w czasach Setiena żyjesz? U Kumana gra nie wygląda źle
5
@szela1899 Bo tak wypada, ile można tłumaczyć to samo. Podam Ci na przykładzie ostatnich kolejek . C+ miało pierwszy wybór i wybrali mecz Valenci z Realem, więc Barca z Betisem było w Eleven. Teraz Pierwsze wybiera Eleven więc wzięło Barce z Atleti, A Real w c+
4
@Buventol Z celta jedynie
0
@Emhyr Akurat pedri wygląda nieźle. Może i triche masy by mu się przydało, ale to nie w porównaniu do Puiga :)