0

@Maker0 A nie na Prawej?

1

@Avatarr mówisz tak jakbyśmy byli świetna drużyna grając 4-3-3 bez skrzydłowych XDD
Brakuje nam obrońcy i typowej 9
,,Wina formacji "

0

@Rewolucja123 dokładnie tak samo jak ty

0

@Encore mam rozumieć ze jak ktoś uważa ze 100 baniek za niego to zdecydowanie za dużo, nazywany jest Hejterem?

2

@Pawlak1992 zaraz pewien użytkownik przyjdzie i ci powie ze Busi jest The Best :)

6

@Ojciec5tkidzieci Boniek :)
Bartomeu wiedział jak jest i po prostu kłamal w żywe oczy. Boniek na stare lata mózg zgubił

2

@ObiektywnyKibic121 Nie ukrywam ze trochę śmiesznie wygląda jak użytkownik z La Rambli dokładnie wie jak wyglądają treningi w największych klubach

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro głupi czy głupi?

1

@kkbarca Wydaje mi się ze Leo odejście będzie rozważał dopiero latem. Jeżeli nic nie wygramy ,sprawa jest raczej prosta. Jednak jeżeli uda się coś wygrać Liga/LM to pozostanie Leo będzie prawdopodobne

1

@MesQueUnClub96 No a do sezonu przez kilka dobrych lat,Az do sezonu 17/18 to Lewy nie miał podjazdu do Suareza. Takie gadanie nie ma sensu

20

@nammah Maradona jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii tego sprotu. Bierz mniej xD

2

@Naturopata to idź na trenera bo widzę ze wiesz lepiej jak wygląda Puig xD
3 trener z rzędu nie daje mu szans i to niby przypadek? Jakby przyszedł Guardiola i też go odstawił ,to dalej byś czekał na normalnego trenera?

0

@Ghotti troszkę Cię poniosło

5

@VenoM Trener nie stawia na zawodników których nie ma w swoich planach
No szok, niedowierzanie XD

12

@MESSIah16 On raczej od zawsze był głupi xD

1

@Peciak Przciez w meczu z Betisem w pierwszej połowie byl najlepszym piłkarzem. W drugiej oczywiście już Leo. Weź człowieku zacznij oglądać mecze A nie tylko statystki bo zaraz napiszesz ze Iniesta był słaby XD

0

@Lordzi Pep się wypalił w tym City. Nie daje im dzisiaj dużych sznas

0

@jeyx77x jak najbardziej jestem w stanie się z tym zgodzic

0

@Mroziu Tylko ze tutaj to nie miało żadnego znaczenia znawco od siedmiu boleści. Jakby w miejscu Fatiego był każdy inny gracz mogło się to skończyć tak samo

0

@Coutinho007 ta xD

12

@justfootball Kimmich był najlepszym piłkarzem Bayernu zaraz po Lewym

2

@fcbarca109 Dembele musi grać na Prawej. Z lewej strony jest 2 razy gorszy. Nie wiem z czego to wynika bo sam mówił ze jest obunożny

0

@Mroziu Przciez Ansu nabawił się tej kontuzji w wyniku faulu A nie tego ze gra co 3 dni . Ludzie wy używacie mózgu czasami? Już nie pierwszy tak głupi komentarz O tej sytuacji z Fatim

0

@Naturopata Pedri nie na Dryblingu XDDD

14

@MaTt_BarcaFan Co by nie mówić Przciez my nie gramy złej piłki, dlatego jakiekolwiek porównanie Juve do Barcy teraz jest trochę zabawne. Dużo kreatywności w ataku ,dużo strzałów i jedynie martwi ta tragiczna skuteczność. Oczywiście gra w obronie to dalej dramat

0

@Piotrasz10 gadasz takie głupoty ze to z czymś realistycznym mało ma wspólnego

0

@BarcaInfo A co z nim

2

@Mat_Cat mnie bardziej ciekawi jak będzie na siłę udowadniać ze De Jong znowu gra słabo xD

1

@JarrusFCB co xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?