Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po 30 minutach meczu wszyscy tutaj ucieszeni bo wygrywamy z Betisem bez Messiego . Przykro się to czyta jakie żale wylewają się na legendę tego klubu
0
@WaFen No mimo wszystko Jeśli zapytasz ludzi z czym kojarzy ci się Bartra A z czym Ramos, to najprędzej powiedzą ze ten pierwszy z pojedynku biegowego z Balem, A Ramos m.in z bramki w finale LM 2014
Także twój komentarz troszkę nie ma sensu
0
@Pilka_jest_okragla On musi udowadniać swoje racje bo na początku sezonu powiedział ze Barcelona Wszystko przegra
6
@Tatazolwinia Już widzę jak każdy inny trener odstawia Messiego od składu xDDD
2
@KacperVEB Przciez De Jong zagrał na tym so lepiej niż w pomocy ostatnio
1
@adi7adi8 Co ci Messi winien dzisiaj
2
@Avatarr narazie to inni ciągną Messiego xD
0
@Tomek54321 zasłaniaj się dalej tylko statystykami
0
@Hanok ale jak widać nie strzela i jest kolejny mecz męczenie buły ,pierdyliard strzałow I nic z tego nie wynika
1
@barcelonaLM bo taka jest prawda
2
@Rewolucja123 Jakoś tego w meczach nie widać. Ale oczywiście zaraz napiszesz jaki to FDJ nie jest tragiczny, A Busi świetny
1
@ArturS W meczu z Alaves pokazał 3 razy więcej niż Demeble który potyka się o własne nogi
1
@PomaranczadlaCiebie No 3 to nieraz doliczaja przy meczach 0:0
Myślę ze 5 min powinno być spokojnie
3
5 bramek, dużo zmian -3 min XDD
0
Ronaldo to pod tym względem nie ma podjazdu do Case
2
@justfootball Bana poproszę tutaj xD
0
@emeu ze niby legenda Ajaxy czy Barcelony już nie jest? Nie bądź śmieszny
0
@Mat_Cat Przecież Umtiti cały czas ma kontuzje związane z Kolanem. Nie wiem co miałeś na myśli, ale średnio ci wyszło
1
@maciach To Setien to ujawnił czy jak? XD
W wywiadzie powiedział to co każdy wie , ze Messi jest trudnym piłkarzem do zarządzania A Barca to po prostu za duży klub.
1
@SamuraJack Ciekawe co z tym Vettelem
3
@Comentateiro Jak możemy narazie obwiniać Koemana? Messi jesttotalnie bez formy, w dodatku cała ofensywa ma problemy ze skutecznością. Koeman jak narazie wykonuje dobrą robotę, więc bądźmy dobrej myśli
0
@Patry10 No jak dla mnie są przykładem tego e jeżeli trener nie ma autorytetu to szatnia go zje na starcie. Valdek dawał luz piłkarzom i traktowali go jak takiego ,,tatusia". A Setien chciał za dużo wymieniać i za dużo wymagać co oczywcsue wywołało konflikty na lini trener-święte krowy
0
@monsterrize A wczoraj nikt nie robił różnicy? Wczoraj Pjanic odkąd wszedł rozgrywał i rzucał piłki za linie obrony rywala. Trincao z Roberto bardzo dobrze pracowali na prawej stronie. Im mniej Messiego wczoraj tym gra była lepsza. Wina ludzi obok,,,którzy go nie rozumieją "?
2
@MensculinVeB Nie
0
@kamilkrycha to idź kibicować Białym xD
0
@michelos Tylko ze Messi zawsze człapał. No ale jak była dobra drużyna i wygrywalo się Tryplety to było cacy I nikt O tym nie mówił xd
1
@Rewolucja123 z Pjaniciem De Jong wyglądał dużo lepiej
0
@kamilop Już prędzej Puig zacznie grać w pierwszym niż Umtitiego przestaną nękać kontuzje
4
@Rewolucja123 naprawdę pozytywnie ,razem z Pjaniciem
1
Liczę na mocne rotację W meczu z Alaves. Messi, FDJ muszą odpocząć. Gdyby było to możliwe to dałbym również odpoczynek dla Lengleta