3

@MarioVeB! Przecież on wcale wybitnie nie zagrał dzisiaj xD
Oglądaj człowieku mecz A nie popierasz się na statystykach

1

@Maniek9444 Nie :)

0

@Transu96 Właśnie sprzedaje Hazarda xD
Gra mi się nim dramatycznie w tej fifie. Rusza się jak wóz z węglem

0

@Hubert98 Ramos Lenglet/Militao

0

@fejkenq kabaret

0

@Zip
1.Brazylia
2. Francja
3. Belgia

1

@Dajnatace jak najbardziej

1

Włosi też poza wrzutakmi nie mają żadnego pomysłu na gre

0

O co chodziło ze Smokowskim

0

@messi564 Ja chyba zrobię. Sprawdzi się i na skrzydle i na 9

0

@Vebrol Czepiasz się bo nasz trener to jest dobry człowiek i kocha mame

0

@lioners18 Wuja wie co robi

0

@ProMILs wymieniliśmy teraz ponad 10 podań z rzędu. Łyso ci ? xD

2

@Mns21 Popatrzymy na pierwsze jedynastki A nie kadry do których wliczani są piłkarze, którzy się z ławki nigdy nie podnoszą

0

@insp1re gdyby każdy miał ten sam bolid to też by to nie miało sensu

0

Niech Vettel ucieka z tego Ferrari

0

@wachaFCB Takie zdjęcie wyszło :)

1

@Piotr,1985 narazie jest niepokonany więc ma w tym trochę racji. Prędzej czy później przegra ,ale wydaje mi się ze Najmana jeszcze pyknie

0

Jeżeli wygralibyśmy Tryplet w tym sezonie(co jest praktycznie nie możliwe) to sam chciałbym żeby Leo dostał godne pożegnanie i mógłby w spokoju odejść. Potem dalej budować drużynę bez Messiego

0

@NaFazieHitman No wsm to prawie 40 strzelił xD. Asysty też mógłbyś sprawdzić. Ale jeszcze wyjdzie ze Messi miał dobry sezon więc lepiej tego nie rób I żyj swoim światem

2

@Rokita Myślałeś że gra na konsoli będzie wyglądać gorzej niż na pc? XD

0

@MaŁolat Racja bo np. Dembele wolny jest xD

0

@Tomo1989 Robi się to powoli irytujące. Te filmiki jak Dembele na treningu ładnie przedrybluje ,albo strzeli jakaś bramkę. No z niemal każdym innym piłkarzem można by było wyciągać takie akcje i wrzucać do sieci jak to świetnie sobie radzi

0

@Rewolucja123 Messi wczoraj chyba zagrał najgorszy mecz jak narazie. Z celta I Villarealem był znacznie lepszy

1

@BulaKG Mało kto wczoraj zagrał dobrze. Griez był tak samo słaby jak większość zespołu, być może to kwestia zmęczenia

1

@4Fabregas4 A gdzie miałeś mieć rotacje jak każdy z przeciwników był ciężki. Koeman zagrał dopiero 3 ligowe mecze. Myślenia trochę człowieku

0

@noface Nie przypominam sobie żeby Valverde zwalał winę na sędziów

0

Ależ my padake gramy

2

@Masti_Real_Madryt jak ta bramka była 5 minut temu xd

0

@KleikRMA jak ktoś wrzuca 3 razy na minutę to logiczne że są okazje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?