Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Phenomv1 Przecież jeden z nich mówił o Viniciusie jako ,,bezlitosnym killerze"
Nie oczekuj dużo po białych rycerzykach
5
Życzę Levante spadku:)
1
Niech ten śmieszny komentator choć udaje trochę obiektywizmu
0
@Coutinho007 już aż tak nie przesadzajmy
0
Jakie to Levante jest niedokładne. Proste piłki grają jakby im się nie chciało
16
Vinicus bezlitosny killer. No nie mogę iść słuchać xDD
10
Lenglet już by wyleciał:)
0
Już widać że Nacho będzie miał ciężkie życie dzisiaj
0
@Yosemite O 16 jeszcze Real gra
1
@sevs w Ekstraklasie to Huesca by miała co roku mistrza
1
@AlexDark00 byłem pewnie że na skrzydle. No to mimo wszystko do początkowych składów może być. Uważam że jest tak tania bo ludzie znajdują znacznie lepsze zamienniki na tej pozycji
0
@Harnas2 Dla mnie adekwatna. Praktycznie sam zdobył 2 bramkę i miał najważniejszy udział przy 3 bramce. Pierwsze połowa słaba, mało widoczny. Jednak w drugiej spokojnie można by mu dam 9/10, więc 7 jak najbardziej słuszna
4
@PatrychoO no i mimo Wszystko mają rację. Ci co grają w fife wiedzą że tempo jest kluczowe,szczególnie u skrzydłowych
0
@seba1324 później możesz jeszcze poszukać kogoś za Asensio bo jako skrzydłowy się nie nadaje
1
@Spoko_Hala_Fan Można wiedzieć o co chodzi ,bo nie jestem w temacie
0
@PJ1985 tylko że Aspas ma 82 tempa. Jak na fife u napadziora to nie jest duzo
1
@Rewolucja123 Wybacz ale jesteś gościem który naprawdę doczepia się do każdego piłkarza i każdy jest przehaypowany. Messi przehypowany, Coutinho też, Fati jednak nie taki dobry. Uważam że drużyna zaczyna powoli funkcjonować. Każdy indywidualnie jednak popełnia błędy i powoli odnajduję się w nowej rzeczywistości. W końcu chociaż ta drużyna zaczyna wyglądać jak drużyna, A nie zlepek indywidualności
0
Kubo dostanie 5 min
1
@covidout w cuda wierzysz ? xD
0
@Wilczeq Chyba widziałem tyljo jeden mądry komentarz
0
@HK23 Juve wolało Morate.
1
@Shroud Ta cienka Granada ma tyle samo punktów co my . Wniosek?
Barca jest cienka jak sik pająka:)
0
@kiper09 Średnio kontakt co 3 minuty
Dobry wynik :)
0
I James brameczka
1
@barcelonaLM Boli Cię wielki SUAREZ
1
Odnoszę wrażenie że tera zludzie będą wypisywać każde źle podanie Suareza żeby na sile pokazać jakie to genialne było oddanie go do rywala xD
0
@Coutinho007 Miał piłkę może z 4 razy. Raz jedynie okazję zepsuł i oddał tragiczny strzał. Poza tym co ma robić,,9" która nawet nie dostaje piłek
0
@Barca1992 No dla mnie to on słabszy od Demebele nie jest
0
@Grandhouse Pięknie się to teraz czyta :)
0
@ObywatelPL wczoraj dupe ratował