Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@tristan87 No tak bo oddał dobry strzał na treningu xD
5
@Imonkey Dodaj gigantyczny hajs robiony na marketingu samego Messiego. O pensji mówić łatwo xD
1
@kiper09 To kim ty chesz zagrać xD
1
@mr_robot Oczywiście najlepiej pisać farmazony zamiast sprawdzić poprawność podanych statystyk
0
@PuszkinFan no szczególnie w 4-2-3-1
5
Ja rozumiem być fanem Odegarda. Ten chłopak ma przed sobą wielką przyszłość, ale dzisiaj komentatorzy z Eleven spuszczali się nad nim przy każdym podaniu. Odegard zagrał niezły mecz, ale czy zagrał tak wybitnie jak to powiedzieli? Mam co do tego wątpliwości
1
@BulaKG Nawet jak wygrają jakimś fartem 1:0 ,to nie będzie to ,,lanie". Real ich dominuje pod każdym względem
0
@DaPi Narazie tragedia
11
@Mazi wy jesteście chorzy xD
1
@4Fabregas4 to niezłe trzy lata do przodu. Valverde przez 2 sezony 2 razy wygrał ligę i raz puchar króla. Gdyby odchodził był na 1 miejscu w lidze i LM
Także XDD
0
@niteincubus Drużyna zagrała trzy mecze sparingowe. Mówienie o ,,beznadziejnej piłce " robi się powoli żałosne
18
@Pawlak1992 Nie doi ile może, tylko to co mu się należy. Nikt nie kazał dawać mu kontaktu na 2 lata. Skoro zerwali kontrakt to ma prawo domagać się kasy
1
@PJ1985 Stal się gościem którego nie nawidzisz bo taką ma opinię. Real na niego nie liczy, co wyraźnie mu oznajmił. Bale ma ważny kontrakt i jak nie chce to nie musi odchodzić. Stawia się na treningach, więc paradoksalnie w jego zachowaniu nie ma nic złego
0
@Jersi porównywanie Depaya do Martina
0
@Wossi61FCB Niemal każdy pozytywnie
0
@Woland10 Ten Messi to jednak słaby. Nigdy bramki Ronaldo i Lewemu nie strzelił
40
@buddy Messi xD?
1
@macio_944 Przecież Busi dzisiaj zagrał naprawdę ok
1
@Fantastyczny Chłopiec patrzmy dalej tylko na staty xD
0
@jedrek7000 co ma Riki do Depay
0
To mecz o Puchar Gampera?
0
@DonMatteo901 Czy on do Ciebie zadzwonił i ci powiedział że nie chce Suareza? Czy przeczytałeś po prostu jakieś wymysły mediów. Ludzie jak wy we wszystko wierzycie
0
@Rewolucja123 Font cały czas mówi tylko o Xavim, nawet o zwolnienie Koeman gdyby wygrał tryolet. U niego jest tylko Xavi Xavi Xavi
Opieranie projektu na Xavim- teoria
Mówienie że Font ma projekt od 10 lat ,A Xavi jest tylko jego częścią - Fakt
XDD
0
@robsesh No gdyby nie wydawał hajsu na lewo i prawo na transfery nie mające żadnego sensu ,,Griez", to i teraz może jakiś hajs by był. Sam sobie winny
1
@Rewolucja123 A ty jesteś jakimś jego asystentem projektu? Nie ważne jak dobry byłby jego projekt, nie można go opierac tylko i wyłącznie na Xavim który może okazać się kompletna klapą
1
Będzie gdzieś transmitowany jutrzejszy mecz
2
@MemphisDepay00 oczywiście że nie każdy. Chodzi mi jednak O to że jako ktoś trzeźwo spojrzy na sytuacje to zobaczy że jedynym pomysłem Fonta jest Xavi. Co według mnie jest po prostu głupotą
0
@MemphisDepay00 To chyba każdy widzi
0
@Pyziol Alvesowi nie przeszkadzało wrzucać na Messiego:)
1
@Comentateiro nie rozumiem jak można nie doceniać tego co zrobił Enrique. Odmienił nasz styl na lepsze. Dalej byla ładna gra, ale w połączeniu z szybkimi kontrami I wymianą piłki.