Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wilczeq Może on myślał że Pep zawsze będzie trenował Bracelona :)
1
@Ghotti Najlepszy piłkarz w klubie będzie grał w prawie każdym meczu, o ile jest zdrowy? ... szok , niedowierzanie, jak to możliwe
0
@kacperFCB_ Dajcie spokój z tym Coutinho. Już lepiej żeby Dac tam Dembele/Fatiego, A na Prawą Trincao
1
@Chaoss Powiedział że jest i kibicem Barcy ale też Messiego. Nie gadaj głupot
18
Jak widzę co niektórzy piszą teraz O Leo, po tym wszystkim co dla nas zrobił, (tak wiem że klub dla niego też, ale Messi zapłacił to 10-krotnie) to aż krew zalewa jak ludzie nie potrafią tego docenić i w dodatku jeszcze źle mu życzą.
1
@LuisSalvano Bo tak raczej będzie
1
@Peqaz ładne są
9
@Rewolucja123 Gdzie Fati do Messiego
1
@Encore Messiego też nikt z klubu nie wypycha
0
@Statistics Bo na nie w pełni zasłużył
0
@tristan87 Przecież masz wyraźnie napisane że w Bayernie
1
@luna666moon Sugerujesz że Leo tym transferem pomoże Chelsea
0
@Trepyveb można założyć że Messi będzie grał na ,,9" A za nim Griez. Oczywiście jakby funkcjonowała Wymiennosc pozycji w ataku między Leo A Griezem
1
@XaviHeart Co do Semedo. Portugalczyk nic nie wnosi, poza tym ze jest szybki. Przeciętny w ofensywie, jeszcze gorszy w defensywie. Jak damy na jego stronie choćby ,,dobrego skrzydłowego " to Semedo zachowuje się jak dziecko we mgle. Masę razy łamie linię spalonego i gubi krycie.
3
@XaviHeart Messi tam nie gra
0
@kampe W historii tak, ale teraz jest cieniem samego siebie. Naprawdę nie wiem w jakim klubie on mógłby grać teraz w 1 składzie
1
@XaviHeart Jak to co. Jeden jest słaby A drugi siedzi tylko w szpitalach
0
@Crakitic Akurat City jest tutaj słabym przykładem bo mają bardzo przeciętną defensywę
0
@l0Messini Tak
0
@Wilczeq Myślę że gdyby Psg nie stracilo bramki to by nie przegrało
9
@jeykey1543 Po ,,Leo to był dobry 5 lat temu " można przestać czytać
1
@blaugrana1980 Odchodzą kiedy wiedzą że nie są w stanie dawać,,tego czegoś "
O legendach nie powinniśmy myśleć w kwestiach zarobkowych
0
Wie ktoś gdzie mogę oglądać Summerslam?
5
@xVENUMx Co ma napastnik /skrzydłowy do środkowego pomocnika xD
2
@Kyman akurat Inter nie jest dobrym przykładem xD
0
@Mathew86 Skąd wiesz że to wszystko prawda. Jak trzeba już mieć wyprany mózg żeby w dzisiejszych czasach wierzyć we wszystko co się przeczyta.
0
@DonVincenzo Lautaro jak narazie nie pokazał nic żeby być wartym aż 100 mln.
0
Kiedy ostatni raz Inter coś wygrał. Powiem szczerze że po sezonie 2009/10 I wygraniu LM nie przypominam sobie ich sukcesu
0
@matirix20 to Wymiennosc pozycji z Grizmannem. Lepiej dac Leo na ,,9" niż Suareza
0
@matirix20 Messiego przesunąć na 9
Na prawe Trincao , na spd koło FDJ Pjanic