Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Tylko że to nie on pisał. Pewnie sam to przeczytał przed wydaniem. Ale Stano podkreślał że z wieloma wątkami w książce się nie zgadza, albo uważa że są nie potrzebne. To pani Małgorzata ma urojenia
7
@katalonia15 Nie
3
@AlexDark00 to trochę przykre że dostaje się bana za zwykły handel
0
Mam pytanko do grających w fifie. Nie mogę kupić żadnego piłkarza na rynku. Pojawia się jedynie komunikat ,, podjęto zbyt wiele działań, funkcja jest tymczasowo zawieszona"
5
Komentarz usunięty
0
@robsesh Wybacz ale śmiesznie to brzmi. Ale jak juz słyszę coś pozytywnego O Dembele to zawsze wymieniany jest mecz z Totkami 2 lata temu, bo to jeden z jego niewielu dobrych momentów .
2
Setien > Koeman
1
Ten komentator jest śmieszny. Wyraźnie było widać że Trinaco się poślizgnął. Komentator zaś uznał że nie bierze udziału w obronie i powinien odrazu wrócić xd
2
@lukaszbrk No to nie oglądaj. Jakoś bez Ciebie przezyjemy xD
0
@adukla Ponownie przypominam że i tak wszystko zależy od Rafinhi.
0
@adukla Już ci tłumaczę przyjacielu. Nawet jak ktoś za niego da 30 ,A Rafinha nie będzie chciał odejść bo dostanie za mało kasy , to nie odejdzie i Barca nic nie zrobi. Ja wiem że łatwo pisać lepiej sprzedać za 5 mln. Niestety to nie FM czy FIFA
4
@macio_944 W klasyku też wymęczą 1:0 jak w co drugim meczu
17
@Rewolucja123 FDJ wygląda ociążale, A ty wystawiasz w pierwszym beznadziejnego Busiego xD
1
Komentarz usunięty
0
Bardzo ładna Bramka Angela. Getafe prowadzi
0
@bartekvisca Tylko co wtedy z Messim? Na skrzydło się nie nadaje
0
@FCBwojtek Jeden i drugi out jak dla mnie. Skoro ma wrócić Garcia, to sprzedajemy Todibo
1
@bartekvisca Ale przecież żadnego typowego napastnika nie sprowadzimy. Depay też nie jest typowa ,,9"
0
@horang Drogi czytelniku, radzę wrócić do szkoły bo wyraźnie napisałem o nowym trenerze. Nie oceniam go za Setiena bo tam każdy grał słabo. Jak widać czytanie ze zrouzmieniem ciężka sprawa
4
@Beztroskii Kowal jest memem
0
@horang No i mieli rację że
Przyszedł nowy trener, sezon dopeiro się zaczyna. Ale oceniajmy De Jonga po jednym meczu
1
@Virusk3 Nie wiem co ten komentarz ma na celu xD
0
@Ghostface dzisiaj akurat na Getafe można stawiać. Alaves jak dla mnie to jeden z głównych kandydatów do spadku
0
@FC1899Barca Ja wiem że Cou przybrał na masie , ale to zdjęcie nic nie pokazuje. Przecież jedno z nich jest wyraźnie przybliżone xD
2
@fiflok23 Tak bo to działa żeby każdy młody publicznie popierał Messiego Messiego i psioczyl na Barto xD
2
@NaFazieHitman bez przesady, 7 lat temu nikt by nie powiedział że Lewy może osiągnąć ten poziom na którym jest dzisiaj.
0
@NaFazieHitman znowu bez prawego skrzydła?
1
@cudak321 napisałem to raczej sarkastycznie, bo hejcie w stronę Leo za to że pożegnał Vidala xD
3
@cudak321 Vidala nie pożegnał. Do dupy kapitan
1
@masq Semedo już tak młody nie jest xD