0

@IronSanHybrid Tylko że to nie on pisał. Pewnie sam to przeczytał przed wydaniem. Ale Stano podkreślał że z wieloma wątkami w książce się nie zgadza, albo uważa że są nie potrzebne. To pani Małgorzata ma urojenia

7

3

@AlexDark00 to trochę przykre że dostaje się bana za zwykły handel

0

Mam pytanko do grających w fifie. Nie mogę kupić żadnego piłkarza na rynku. Pojawia się jedynie komunikat ,, podjęto zbyt wiele działań, funkcja jest tymczasowo zawieszona"

5

Komentarz usunięty

0

@robsesh Wybacz ale śmiesznie to brzmi. Ale jak juz słyszę coś pozytywnego O Dembele to zawsze wymieniany jest mecz z Totkami 2 lata temu, bo to jeden z jego niewielu dobrych momentów .

2

Setien > Koeman

1

Ten komentator jest śmieszny. Wyraźnie było widać że Trinaco się poślizgnął. Komentator zaś uznał że nie bierze udziału w obronie i powinien odrazu wrócić xd

2

@lukaszbrk No to nie oglądaj. Jakoś bez Ciebie przezyjemy xD

0

@adukla Ponownie przypominam że i tak wszystko zależy od Rafinhi.

0

@adukla Już ci tłumaczę przyjacielu. Nawet jak ktoś za niego da 30 ,A Rafinha nie będzie chciał odejść bo dostanie za mało kasy , to nie odejdzie i Barca nic nie zrobi. Ja wiem że łatwo pisać lepiej sprzedać za 5 mln. Niestety to nie FM czy FIFA

4

@macio_944 W klasyku też wymęczą 1:0 jak w co drugim meczu

17

@Rewolucja123 FDJ wygląda ociążale, A ty wystawiasz w pierwszym beznadziejnego Busiego xD

1

Komentarz usunięty

0

Bardzo ładna Bramka Angela. Getafe prowadzi

0

@bartekvisca Tylko co wtedy z Messim? Na skrzydło się nie nadaje

0

@FCBwojtek Jeden i drugi out jak dla mnie. Skoro ma wrócić Garcia, to sprzedajemy Todibo

1

@bartekvisca Ale przecież żadnego typowego napastnika nie sprowadzimy. Depay też nie jest typowa ,,9"

0

@horang Drogi czytelniku, radzę wrócić do szkoły bo wyraźnie napisałem o nowym trenerze. Nie oceniam go za Setiena bo tam każdy grał słabo. Jak widać czytanie ze zrouzmieniem ciężka sprawa

4

@Beztroskii Kowal jest memem

0

@horang No i mieli rację że
Przyszedł nowy trener, sezon dopeiro się zaczyna. Ale oceniajmy De Jonga po jednym meczu

1

@Virusk3 Nie wiem co ten komentarz ma na celu xD

0

@Ghostface dzisiaj akurat na Getafe można stawiać. Alaves jak dla mnie to jeden z głównych kandydatów do spadku

0

@FC1899Barca Ja wiem że Cou przybrał na masie , ale to zdjęcie nic nie pokazuje. Przecież jedno z nich jest wyraźnie przybliżone xD

2

@fiflok23 Tak bo to działa żeby każdy młody publicznie popierał Messiego Messiego i psioczyl na Barto xD

2

@NaFazieHitman bez przesady, 7 lat temu nikt by nie powiedział że Lewy może osiągnąć ten poziom na którym jest dzisiaj.

0

@NaFazieHitman znowu bez prawego skrzydła?

1

@cudak321 napisałem to raczej sarkastycznie, bo hejcie w stronę Leo za to że pożegnał Vidala xD

3

@cudak321 Vidala nie pożegnał. Do dupy kapitan

1

@masq Semedo już tak młody nie jest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?