6

@soczeq Jeśli będzie remis to nie wpuści. Jeśli będziemy przegrywać to tym bardziej nie bo nie ma jaj. A jeśli będziemy wygrywać to też ich nie wpuści bo trzeba będzie bronić wyniku

0

@Kamiloza91
Betis , Villareal/Celta , Girona

1

@Geble To co mamy powiedzieć o Suarezie

11

@don'T.R.I.P.e z Atletico w SP Hiszpanii

5

@donleo12 Atalanta gra po prostu ładną piłkę która ludzie doceniają. Hype to co roku jest na Bayern. Choć tak jak w tym to dawno nie było xd

14

@Pilka_jest_okragla To jest jakaś 11 Fantasy

3

0

@msmsms Jestem tego samego zdania co ty. W ataku będzie to bardziej 4-3-3/ 4-3-1-2
W obronie będą przechodzić na 4-4-2

1

@MichVeB Za Puiga pewnie zagra Vidal/Rakitic. Przewiduje że w obronie będziemy grać na 4 pomocników(Griez będzie wracał) żeby odcinac skrzydła Bayernu.

0

@avexavi Według mnie z tym składem i Pirlo mającym ,,0" doświadczenia ,ciężko będzie O Serie A. O Europie nawet nie wspominam

0

@LuisSalvano Każdy może mieć inne zdanie. Dla mnie Jordi nie ma podjazdu do Marcelo

4

@Pawlak1992 Uważam że jego przygoda Juve zakończy się jeszcze szybciej niż się rozpoczęła

17

@marcin000019 u nas to z tym trybem ,,Eko" to gdzieś tak od 3 lat xD

0

@Encore Tak jak już mówiłem Vettel już dawno się skończył. Jest cieniem samego siebie z lat 2009-2015

0

@LuisSalvano Prawda boli? Marcelo Prime > Alba Prime . Każdy zdrowy kibic to przyzna łebku

0

@FranzMaurer Vettel już dawno się skończył. Jest cieniem samego siebie z lat 2009-2015

0

@nieprzysiadalnosc W szczycie formy i tak nie miał podjazdu do Marcelo w Prime

0

@vangoor też mam wrażenie że inny mecz ogl

4

@VirtuoZ na starcie fail xD
To nie półfinał

2

@tristan87 Co ma do tego Real?

0

Wiadomo czy my też zagramy w nowych strojach?

2

0

@Jaca27 A to jedyne rozgrywki w jakich grał to Liga mistrzów?

1

Nie umie niczego ugrać xD

0

@FCB24 Rakitic De jong I Roberto w pomocy
Messi Suarez Griez z przodu
Zasłużyli :)

2

@Hiacynk Chciałbym żeby był gdzieś taki stadion, przeznaczony tylko na np. Finał

2

@GeraltzKatalonii A potem się obudzisz

1

@Konriii Nikt nie zmusza do oglądania przyjacielu : )

1

@ArcziArtt Na szacunek też trzeba zasłużyć

2

@4Fabregas4 Arthur czy Coutinho to piękna przyszłość? To że jakiś piłkarz nie ma 30 nie znaczy że musi dostawać 10 nowych szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?