Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten rok dla mnie jako kibica jest straszny. Barca się sypie , Real wygrywa mistrza A dzisiaj jeszcze Stal dała dupy. Dramat
2
Szukanie wymówek już przed meczem xD
2
@messi564 Vidal nie zagra
0
@brzucho Przez chwilę miałem wrażenie że zapomniał do jakiego klubu trafił xDD
2
Na notatniku przeczytałem że Ronaldo gra z nieuleczalną kontuzja kolana xD
1
Ale się uczepili niektórzy tego Ronaldo. Nie wygrał króla strzelców w tym sezonie. Ale co z tego? Czy to sprawia że Portugalczyk strzelając ponad 30 goli w lidze zalicza słaby sezon?
0
@nitey Raczej mentalność zwycięzcy
0
@YoNoEntiendoNada Akurat Juve z tym trenerem to LM nie ugra
0
@BarcaInfo Na wypożyczenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie lepiej byłoby wstawić tabelkę z wynikami ankiety? Było by to napewno czytelniejsze
2
@BartqRKO Jak najbardziej był.
Dla mnie razem z Ronaldinho najlepszy transfer
1
@BarcaInfo Z jednej strony Monchu powinien awansowac do pierwszej drużyny. Niestety jednak ścisk w pomocy jest tak dużo że prawdopodobnie I tak nie dostanie szans
7
@mekston Immobile łyknie Lewego
0
@MaziFCB oczywiście że Unietd
0
@kamilo0066 Za to Griez w formie był blisko wygrania Złotej piłki
0
@messi564 Suarez aktualnie nie ma za grosz Dryblingu czy nawet szybkości
0
@AduŚ07 może być tak po prostu zbudowany
3
@szkutnik91 A ja sądzę że po prostu cieszą się wspaniałym talentem jakim jest niewątpliwie Greenwood. Nie ma to nic wspólnego z bólem dupy
0
@Naturopata uwierz że białe stroje by się źle kojarzyły i nie wiem czy to by przeszło
1
@kaamil1910 Arthur który myśli już tylko o Juve. Widzisz co Ty piszess
1
@Tomo1989 Ta obrona wygląda błędnie w porównaniu do reszty
6
@DaPi Uważam że najprędzej zrobi to Neymar jeśli mu zdrowie pozwoli
1
@domin0o Na tle beznadziejnego Alaves
1
Tak sobie oglądam dzisiaj powtórkę i to co robi w Obronie Alaves to śmiech na sali. Poziom Co najwyżej drugiej ligi. Dziwię się jak oni utrzymali się w tym sezonie
5
@DonAndresFCB z Kibicami tak jest. Po pandemi jednak jest na odwrót. To na wyjazdach szło nam zdecydowanie lepiej
24
@BarcaInfo idealny na klepanie pod własną bramką
1
@zadafcb O co chodzi ,bo nie mogłem dzisiaj oglądać
0
@nationalpen Przyda ci się na przyszłość znajomość ortografii xD
1
@Nano22 To niezły wuefista wygrywający Tryolet xD