0

@BarcaInfo Bardzo Fajne

0

@geass Teraz już chyba nie może xD

0

@geass gorzej niż teraz nie będzie. Może Pimienta jest w klubie od wielu lat i napewno ma tam dużo większy szacunek niż Setien.

3

Zabrać go teraz. Może w LM zadziała efekt nowej miotły i przejdziemy to Napoli. Cały następny sezon Pimienty. Kto wie, może się sprawdzi

3

@nationalpen Trzeba ,póki *
Razi w oczy

7

@Mamrotek22 Valdek jednak 2 razy wygrał ligę. Już za Valverde graliśmy lepiej i mieliśmy znacznie więcej sytuacji bramkowych. Za Setiena poza posiadaniem nie mamy nic

2

@Pilka_jest_okragla Nie żeby coś ale superpuchar przegrał jeszcze Valdek

0

@Pablit Pimienta powinien objąć zespół

0

To obstawiam że Setien dzisiaj albo w Sobotę poleci

4

@SonBarcaGoku A o co mają się martwić ,skoro liga przegrana xD

0

@kamil9040 no mnie tam polityka transferowa City jakoś nie zachwyca

1

@Kamiloza91 pozostało nam tylko wierzyć że Real coś zgubi

0

@Fartlow Przecież to widać że coś ze sztabem jest nie tak od kilku sezonów

0

@Barca1992 jeszcze pytasz? XDD

1

@barcelonaLM ale nie co mecz xD

0

@mekston Setien nawet Messiego pod względem wykończenia zepsuł

0

@KamilZ O tą z Pique. Z Celta O tą gdzie równo wycieli Messiego.

0

@FranzMaurer Kiedyś był fenomenalny

1

Były jakieś kontrowersje w meczu Realu czy tym razem wyjątkowo nie ?

2

@Majkel12 dlatego Bilabo czy Getafe nie dostało karnych? Dlatego też my nie dostaliśmy Karnych z Atletico czy Celta

0

Ktoś wie jak to teraz działa z tymi kartkami. Od kiedy się ,,zerują"

0

Jeżeli Messi dostanie żółtą z Napoli to nie zagra z Bayernem

0

@ObiektywnyKibic121 skoro tam się znalazła to zasłużyła. Same nazwiska nie grają, czego my jesteśmy doskonałym przykładem

5

@otylla12 A ja mam nadzieję że nie. Strasznie nam ta drużyna nie leży w pucharach

0

@matirix20 Może jeszcze Lenglet i Semedo. Co do Francuza jestem nawet pewny

0

@buddy Za Busiego powinien grać FDJ

1

@cules100pro Przecież Pedri to środkowy pomocnik

4

@mekston A gdzie on ma dostawać podania jak nie ma go wcale na ataku tylko do środka schodzi

3

@Kuracjusz W tym sezonie A szczególnie w tym roku Ronaldo jest naprawdę bardzo dobry

0

@Coutinho007 skoro gra na pozycji, na której nie czuje się najlepiej, to nie dziwne że nie gra aż tak dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?