Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@OskaRM Filipe Luís Kasmirski.
0
W sumie ciekawie zapowiada sie final klubowych MS. Flamengo vs Liverpool (jesli Lpool awansuje - mecz za godzine).
Fajnie bedzie zobaczyc "Polaka", Diego i Batigola.
Powtorka sprzed 38 lat, kiedy to w Tokio (62tys widzow) druzyna z Rio, na czele ktorej stal Zico, pokonala the Redds Dalglisha. 3-0.
0
@FanLuisaSalvano W tej pozycji , to bardziej kosa / sierp by pasowala ;)
4
El Clasico, pare impresji graficznych.
http://tiny.cc/bpithz
http://tiny.cc/wpithz
http://tiny.cc/jqithz
1
Bale, pilka i Zidane, ale fotka calkiem niezla.
https://images.cdn.fourfourtwo.com/sites/fourfourtwo.com/files/styles/image_landscape/public/2.44382897.jpg?itok=AjCRDNNj&c=87b6d99828d88c1b8ffe17a08d24fc7d
0
@NGTRX Wlacz studio.
1
@Nano22 mega to wyczailes.
Te kocie ruchy Romario.
19
Penalizacja; Chcacemu nie dzieje sie krzywda.
https://x.com/i/status/1207263841190633478
3
Najlepsze gole dekady w Premier, czesc pierwsza.
2
Belgijski Zwiazek Pilkarski wyszedl z inicjatywa i przygotowuje zlota generacje swoich Czerwonych Diablow na nastepy krok w karierze.
Od marca rozpoczynaja kurs trenerski. Zapisalo sie na niego 18 zawodnikow, Hazard jeszcze nie.
Kevin De Bruyne
Thomas Meunier
Jan Vertonghen
Nacer Chadli
Romelu Lukaku
Simon Mignolet
Leandro Trossard
Divock Origi
Michy Batshuayi
Christian Kabasele
Dennis Praet
Axel Witsel
Thibaut Courtois
Matz Sels
Youri Tielemans
Thomas Vermaelen
Trocknet Mertens
Dedryck Boyata
3
@Rewolucja123 boski Diego.
@TheNekro94 Ciekawa spraw z tym di Stefano, tak jak piszesz. Nie wydaje sie zapomniany, ale jednak jednym tchem z Messim, Pele i Maradona nie jest wymieniany.
1
@Mario96w Ten z numerem 20? https://provenquality.cdn.speedyrails.net/wp-content/uploads/2013/11/diego.jpg
2
Nie bede pisal, kto to powiedzial, bo przeciez z tekstu wynika.
"Di Stefano byl ponad wszystkimi, byl nawet lepszy ode mnie".
"Pele nigdy nie chcial uznac wyzszosci Afredo".
- Najwazniejsi gracze, z ktorym wymieniles sie koszulkami?
- "Van Basten i Gullit z Milanu. Mialem tez bardzo dobre relacje z Careca" (byly graczy Napoli, BRA).
- Ile mialbyls obecnie Zlotych Pilek?
- "Na pewno kilka, ale to, czego dokonal Messi jest niesamowite (...) Jestem przyjacielem Messiego.
- Rzuty wolne Leo?
"Powiedzialem mu, gdzie ma umieszczac stope, reszta zalezy od niego" :)
6
W Australii już leci El Clasico?
6
@NGTRX Grand Budapest Hotel.
2
@FanLuisaSalvano Na ścianie kamienicy u zbiegu ulic Markiefki i Katowickiej.
@macio_944 podobno maja wyburzyc, poniewaz ma tam powstac - Centrum Hiamalizmu.
5
Katowice Bogucice - mural z Kukuczką.
https://pbs.twimg.com/media/EL_sB0MWkAAUsLL?format=jpg&name=900x900
1
@juliacicha a może chodzio o Wielkie Derby, bo Barca gra w Madrycie , jakby była na własnym podwórku.
@Katalończyk 99 dobrze wyjaśnił .
0
@VanBest Schuster ?
32
Ligowe bramki w tej dekadzie.
https://pbs.twimg.com/media/EMAe3S_XsAIx1Ru?format=jpg&name=large
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na prochach byl, ale co pograli... no i argentynski Hudson - miodzio.
3
Jednak Prison Break mnie przekonal.
0
@Katalończyk 99 Tylko zebys na klasyk byl gotowy, to juz za chwilke.
4
Jest Real to i jest Barcelona, jest Greta, to mamy tez antyGrete.
Mowa o Nilsson Jarvandi - "Protestuje przeciwko globalizacji, propagandy LGBT w szwedzkich szkołach, opowiada się za ochroną tradycyjnych wartości rodzinnych i walką z nielegalną emigracją.
"Moi drodzy rodacy, nie jest kłamstwem to, że mamy w Szwecji problem z gangami gwałcicieli i większość grupowych gwałtów jest popełniana przez ludzi, którzy mogliby być deportowani ze Szwecji – mówiła w trakcie jednego z protestów.
W swoich pełnych zapału wystąpieniach mówi, że rząd ponosi pełną odpowiedzialność za to, co dzieje się w jej "ukochanej" Szwecji. Szesnastolatka podkreśla także, że kraj ten kiedyś był lepszym miejscem, ale działania polityków prowadzą do "ludobójstwa narodu szwedzkiego".
https://natemat.pl/293183,prawica-ma-swoja-grete-thunberg-kim-jest-izabella-nilsson-jarvandi
1
@FanLuisaSalvano O! Wlasnie.
3
@JohnA jednak nie moglem go wstawic. Mial ten chorobe na B.
2
Komentarz usunięty
1
@MikusBarca haha, cos w tym jest.
0
Dzis duze zaskoczenie w audycji - 30 lecie Enigmy