6

Kia - agent Evertona Soaresa, zawita w piatek do Europy. Stacje: Everton, West Ham i Milan. 40 baniek.

0

Decathlon - nie sklep.


0

@Cochise Zona porucznika Columbo pozdrawia.

1

@Coutinho007 Dosc fajny. Ja DP bardzo wybiorczo lubie, a Ty?

1

@Janiama Tak, mam juz nawet mowe przygotowana.

1

Dzis w TV gala Ballon d'Or czy gala Zlotej Pilki fcbarca.com?

1

@JimMorrisonFCB LG: 50UK6300 byl minimalnie lepszy od Samsunga jesli chodzi o jakosc obrau (obydwa dobre, ale w malych punktach sie roznily) katy i jakosc w jasnych pomieszczeniach (zadowalajace) w obydwu. Dzwiek lepszy w LG (bardzo dobry) , w Samsungu - dobry.
W tym przedziale cenowym, zawsze bedzie jakis maly kompromis.

1

@JimMorrisonFCB W tym przedziale cenowym (w ich tescie wyszlo troche drozej 700 ojro, ale sprawdz ceny) to dobra ocene dostal tez LG LG55UK7550 (55 cali) , LG: 50UK6300 (465 €, 50 cali ), LG: 50UK6470 (500 €, 50 cali)
Samsung: UE55NU7179 (540 €, 55 Cali).

Jest jeszcze kilka modeli o podobnych parametrach, ocenie i cenach - glownie wlasnie LG i Samsung, troche dalej philips czy panasonic.
A jakiesz szczgoly , ktore Cie interesuja?

inne juz duzo drozsze.

Jesli chcesz, to moge Tobie podeslac, bardziej szczegolowe oceny. No, a moze Cie intersuja model 2016 / 18?

1

@JimMorrisonFCBw takim płatnym niemieckim teście wygral ten (490€)
Potem Ci inne przesle
UE49RU7379. Samsung
Sorry to chyba 49tka

0

@Nano22 powiedz , że masz zaburzenia rytmu dobowego, dlatego starałeś się o nocki . Są tacy ludzie, którzy lepiej w nocy funkcjonują i

1

@kerouac o widze , że czytales mój post w tej dyskusji pt " wszyscy jesteśmy atencjuszami“- albo masz podobne przemyślenia - tym bardziej. Zrozumiesz
Nie chcialem napietnowac @Pilka_jest_okragla - Po Prostu sie napatoczyl

0

@kerouac ale wiesz o co mi chodzi?

Ps akurat to tylko najbliższy przykład
Kiedyś napisałem nawet do @barcainfo na priv w tej sprawie - nawet sensownie się wytłumaczyl
Korespondencji oczywiście nie zdradę :)

A apele tak czy siak nie są dobrze odbierane , bo mają coś z morału :)

2

W nawiązaniu do komentarza @Pilka_jest_okragla , który nawiązywal do komentarza @Cochise ...

Wczoraj miała miejsce dyskusja pod postem @shinthps , w której przejawiał się temat dyscypliny przy otwieraniu nowych wątków, które często spokojnie zmieściłyby się pod daną dyskusją.
Wiele osób poparło ten wpis . Zróbmy więc coś z tym (nomen omen popieraly również osoby , które notorycznie zakładają nowe wątki myśląc, że są @playe
Rozumiem gdy post jest z wczoraj za naprawdę daleko , ale takie sąsiadujące ?

0

@Cochise nieźle, nieźle. A pogrywasz od czasu do czasu?

0

@Cochise zawsze miałem pytać - dobrze grasz w piłę?

7

Najbardziej cwane zagrania w tenisie.


2

@4cesc4 fajnie, fajnie

4

@NGTRX Sebasek byl praktycznie niezauwazany przez rezimowe i niemiecko-polskie media. Nawet w programie "Mlodziez kontra, czyli pod ostrzalem." , "Studio Polska" czy "Warto Rozmawiac" go zabraklo.
Ludzie boja sie niewygodniej prawdy :)

4

@sebasek99 ja miałem nominować Ciebie, ale zdecydowałem się na @Korwin pogromca lewaków

0

@shinthps to zakończona za dyskusja czy nie ? ;)

0

@Rewolucja123 czy tam rejestrujesz konto i automatycznie masz jakiś okres próbny / abonament , z którego się od razu wycofujesz ?

0

Sa tu jacys ludzie, ktorzy plywaja dobrze technicznie lub interesuja sie poprawa swojego techniki? Polecacie jakis dobry kanal YT na ten temat?
Znalazlem cos takiego


0

@Danny Gaucho Nie :)
kerouac ironizowal , a na to kolega @ForcaMilosz zapodal na to sarkazm, ale moge sie mylic.

0

@Danny Gaucho Jest jeczcze inna mozliwosc - sarkazm na ironie. (bo raczej to @kerouac a to byla ironia)

2

@IronSanHybrid to wtedy @kerouac ma jakies premium premium first class.

1

Najbardziej rozpoznawalny uzytkownik bez avatara (czyli z avatarem "default")?
Nominuje @NGTRX

0

Mano Menezes zwolniony z posady w Palmeiras. Pamietacie tego trenera?

Gabriel Barbosa https://streamable.com/irzck
taniec https://streamable.com/4hzbv

7

@Janiama A jak w koncu jest z ta motywacja? Bo podobno jej nie ma. Dzis akurat byla. To tylko na wybrane mecze, a moze gdy deszcz pada, a moze Wanda?

0

@Mazeri Mega mocny jest krociutki film dok. pt. Szczurolap

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?