Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kia - agent Evertona Soaresa, zawita w piatek do Europy. Stacje: Everton, West Ham i Milan. 40 baniek.
0
Decathlon - nie sklep.
0
@Cochise Zona porucznika Columbo pozdrawia.
1
@Coutinho007 Dosc fajny. Ja DP bardzo wybiorczo lubie, a Ty?
1
@Janiama Tak, mam juz nawet mowe przygotowana.
1
Dzis w TV gala Ballon d'Or czy gala Zlotej Pilki fcbarca.com?
1
@JimMorrisonFCB LG: 50UK6300 byl minimalnie lepszy od Samsunga jesli chodzi o jakosc obrau (obydwa dobre, ale w malych punktach sie roznily) katy i jakosc w jasnych pomieszczeniach (zadowalajace) w obydwu. Dzwiek lepszy w LG (bardzo dobry) , w Samsungu - dobry.
W tym przedziale cenowym, zawsze bedzie jakis maly kompromis.
1
@JimMorrisonFCB W tym przedziale cenowym (w ich tescie wyszlo troche drozej 700 ojro, ale sprawdz ceny) to dobra ocene dostal tez LG LG55UK7550 (55 cali) , LG: 50UK6300 (465 €, 50 cali ), LG: 50UK6470 (500 €, 50 cali)
Samsung: UE55NU7179 (540 €, 55 Cali).
Jest jeszcze kilka modeli o podobnych parametrach, ocenie i cenach - glownie wlasnie LG i Samsung, troche dalej philips czy panasonic.
A jakiesz szczgoly , ktore Cie interesuja?
inne juz duzo drozsze.
Jesli chcesz, to moge Tobie podeslac, bardziej szczegolowe oceny. No, a moze Cie intersuja model 2016 / 18?
1
@JimMorrisonFCBw takim płatnym niemieckim teście wygral ten (490€)
Potem Ci inne przesle
UE49RU7379. Samsung
Sorry to chyba 49tka
0
@Nano22 powiedz , że masz zaburzenia rytmu dobowego, dlatego starałeś się o nocki . Są tacy ludzie, którzy lepiej w nocy funkcjonują i
1
@kerouac o widze , że czytales mój post w tej dyskusji pt " wszyscy jesteśmy atencjuszami“- albo masz podobne przemyślenia - tym bardziej. Zrozumiesz
Nie chcialem napietnowac @Pilka_jest_okragla - Po Prostu sie napatoczyl
0
@kerouac ale wiesz o co mi chodzi?
Ps akurat to tylko najbliższy przykład
Kiedyś napisałem nawet do @barcainfo na priv w tej sprawie - nawet sensownie się wytłumaczyl
Korespondencji oczywiście nie zdradę :)
A apele tak czy siak nie są dobrze odbierane , bo mają coś z morału :)
2
W nawiązaniu do komentarza @Pilka_jest_okragla , który nawiązywal do komentarza @Cochise ...
Wczoraj miała miejsce dyskusja pod postem @shinthps , w której przejawiał się temat dyscypliny przy otwieraniu nowych wątków, które często spokojnie zmieściłyby się pod daną dyskusją.
Wiele osób poparło ten wpis . Zróbmy więc coś z tym (nomen omen popieraly również osoby , które notorycznie zakładają nowe wątki myśląc, że są @playe
Rozumiem gdy post jest z wczoraj za naprawdę daleko , ale takie sąsiadujące ?
0
@Cochise nieźle, nieźle. A pogrywasz od czasu do czasu?
0
@Cochise zawsze miałem pytać - dobrze grasz w piłę?
7
Najbardziej cwane zagrania w tenisie.
2
@4cesc4 fajnie, fajnie
4
@NGTRX Sebasek byl praktycznie niezauwazany przez rezimowe i niemiecko-polskie media. Nawet w programie "Mlodziez kontra, czyli pod ostrzalem." , "Studio Polska" czy "Warto Rozmawiac" go zabraklo.
Ludzie boja sie niewygodniej prawdy :)
4
@sebasek99 ja miałem nominować Ciebie, ale zdecydowałem się na @Korwin pogromca lewaków
0
@shinthps to zakończona za dyskusja czy nie ? ;)
0
@Rewolucja123 czy tam rejestrujesz konto i automatycznie masz jakiś okres próbny / abonament , z którego się od razu wycofujesz ?
0
Sa tu jacys ludzie, ktorzy plywaja dobrze technicznie lub interesuja sie poprawa swojego techniki? Polecacie jakis dobry kanal YT na ten temat?
Znalazlem cos takiego
0
@Danny Gaucho Nie :)
kerouac ironizowal , a na to kolega @ForcaMilosz zapodal na to sarkazm, ale moge sie mylic.
0
@Danny Gaucho Jest jeczcze inna mozliwosc - sarkazm na ironie. (bo raczej to @kerouac a to byla ironia)
2
@IronSanHybrid to wtedy @kerouac ma jakies premium premium first class.
1
Najbardziej rozpoznawalny uzytkownik bez avatara (czyli z avatarem "default")?
Nominuje @NGTRX
1
@Serek http://simpson00.com/staf/tekturafest.jpg
0
Mano Menezes zwolniony z posady w Palmeiras. Pamietacie tego trenera?
Gabriel Barbosa https://streamable.com/irzck
taniec https://streamable.com/4hzbv
7
@Janiama A jak w koncu jest z ta motywacja? Bo podobno jej nie ma. Dzis akurat byla. To tylko na wybrane mecze, a moze gdy deszcz pada, a moze Wanda?
0
@Mazeri Mega mocny jest krociutki film dok. pt. Szczurolap