Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubert98 no cos mi wlasnie ten trzeci smierdzi. A moge go ominac?
0
@matirix20 ja nie moge patrzec, jak sie niektorzy starzeja, smusi mnie to jakos.
2
Trenerzy, ktorzy obecnie sa bez klubu... uzupelnienie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7929010#comment-7929010
Diego Maradona nie jest już trenerem Gimnasii La Plata. Jeden z najsłynniejszych piłkarzy w historii prowadził ten zespół od 5 września. Obecnie zajmuje on 22. miejsce, trzecie od końca, w argentyńskiej ekstraklasie. (Polsat S.)
... a nie czekaj.. trenerzy.
To co Boski Diego do nas?
0
@Kubix93 @Fabik87 No to mi ladnie pomogliscie ;)
0
Musze sie znowu zabrac i wrocic do Piki Foki Blajnders , ale utknalem na 3 sezonie , to najgorszy ze wszystkich?
Ktory najlepszy (lista)
0
@Danny Gaucho to gitara gra.
0
@Transu96 No w sumie jak to teraz czytam, to tez bym sie tego spodziewal.
@Encore ta, szybkosc ma, techniczka tez calkiem.
0
Podobno Harry Kane jako pierwszy Angol w historii, strzelal bramki w kazdym z meczow eliminacji.
0
@mrboom Rola w Pilkarskim Pokerze 2.
0
Rashford z trickeim ala Ronaldo.
https://gfycat.com/anotherathletichorsechestnutleafminer-football
0
"Pewnego razu poszedłem na cmentarz na Śląsku, w okolicach rodziny mojego ojca. I tak przechodzę koło grobu, szukając dziadków, i patrzę, a tam jest napisane: „Zbigniew Wodecki 1950”. To ja – Zbigniew Wodecki 1950. Jakiś gość tam leży, nazywał się tak jak ja i urodził się tak jak ja i on już nie żyje, a ja jeszcze śpiewam „Pszczółkę Maję”. Refleksja ci przychodzi. Nie wiadomo, czy za chwilę, jutro czy za pięć lat…"
75
Bylo?
0
@kamyk_23 Zawsze, Jedyny problem, ze lista do przesluchania ciagle sie powiekasza, a czasu coraz mniej
0
@kamyk_23 Nie znam, ale wlasnie to zmieniam, dzieki.
1
@Kapitan hawk musisz zastapic
1
Holendrzy, a mianowicie zespol Focus i ich album Focus 3, to kawal swietnej muzy z organami Hammonda, fletami, swietna gitara i perkusja.
Ulubione utwory to dlugi, 27 minutowy "Anonymus 2", troche krotszy (14) "Answers? Questions! Questions? Answers!" ze znakomita partia na flecie oraz krociutki "Elspeth of Nottingham" - majacy sredniowieczny klimat.
###Anonymus 2 http://tiny.cc/snxigz
### Answers? Questions! Questions? Answers! http://tiny.cc/2mxigz
### Elspeth of Nottingham http://tiny.cc/gpxigz
3
@koksik2700 Nikt o Pelé nie zapomnial.
2
@Transu96 Koparce bitcoinow?
1
@Avada Kedavra gugluje
1
James Blunt czy James's Blunt czy James Rodriguez?
0
@TheNekro94 @MesQueUnClub_87 tak, tak.
0
@MesQueUnClub_87 A w jakiej grze byla Necromanca? czy cos takeigo?
3
@MesQueUnClub_87 Stara, ale jara.
5
Prawo i Sprawiedliwosc czy Real Madryt?
0
@TheNekro94 Minimalnie Gauczo ;)
1
Muhammad Ali czy Cassius Clay?
2
@tristan87 Ja bym sie nie ludzil, ze Nekro pyta o aktorstwo ;)
0
@TheNekro94 Alba ladniejszy (no gay), ale Scarlett bardziej seksowna.
0
Gral ktos w te gierke? Moze ktorys z ministrow?
Papers, Please
... to oryginalna gra logiczna, w której zajmujemy się analizą wniosków o pozwolenia na wjazd do kraju. Gra została opracowana przez niezależnego twórcę Lucasa Pope’a i trafiła m.in. na platformę PC, iOS i PSV.
Fabuła
Produkcja jest kolejną w dorobku Pope’a satyrą na ustrój komunistyczny i stawia gracza w roli urzędnika służby celnej w fikcyjnym kraju o nazwie Arstotzka. W wyniku trwającej kilka lat wojny z sąsiednim państwem (Kolechią), w kraju wprowadzono dosyć rygorystyczne zasady wjazdu do kraju, a jako że granica obu państw przechodzi przez sam środek miasta Grestin, naszym zadaniem jest kompleksowa kontrola wszystkich wjeżdżających do Arstotzki obywateli, celem wyłapania potencjalnych przemytników, szpiegów oraz terrorystów.
0
@Danny Gaucho dobrze znam bol edycji
A mi nie chodziło o to , że go nie ma , tylko - że ma pracę ;)