Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dosyc juz mam tej Konfederacji, normalnie jak Veratti czy Neymar. o 2150 Bosak w Strefie STarcia - Tvp Info.
4
@kubix05 Mega kociol jest na tym stadionie, jeden z bardziej klimatycznych.
0
@PrinceDamon Ale pod kocem.
Zawsze to ciasto surowe wyjadalem.
1
Winter is coming, there will be blood.
https://img-www.tf-cdn.com/show/2/fargo.jpeg?_v=20170425231206&w=1024&h=512&dpr=1&auto=compress&fm=pjpg&fit=crop&crop=faces%2Ctop
1
Male miasteczka w filmach i serialach.
Zaczne od: Fargo
0
@Kompletny Jas Fasola lepszy od Ole?`
0
@kiper09 Ale jak? WC?
0
@cules100pro nie jestem fanem, ale uwielbiam gdy w filmach sa nawiazania do tych swiatow - Szczury z Supermarketu, w Pogoni za Amy, Big Bang Theory itd
1
@Danny Gaucho Fajne miny robi. Jeden film z nim widzialem, cos o dziewicy.
1
@VamosRakieta Hehe, ten gif dobry. jak sie nazwa ten aktor?
6
@Janiama Pamiętam bardzo dobrze, kiedy dostałem pierwszy cukierek od Jürgena. To był Werther's Original, a ja miałem wtedy 24 lata. Nigdy nie zapomnę tego smaku. Słodki, śmietankowy, po prostu pyszny. Poczułem się, jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Dziś saam jestem trenerem, więc cóż bym mógł dać swojemu wnuczkowi jeśli nie moje Werther's Original. On także jest kimś wyjątkowym...
1
@kerouac pan samurajski Mifune?
0
brutal van Dijk
0
@Kamilos84 No podobno, ale na 100 proc Ci nie powiem.
0
Ktos tu wspominal, ze Hazard urodzil, ale nie wiem, czy to nie fake, bo nie zabraknie go w skladzie na mecz z Galatsaray. Moze sie szybko regeneruje.
3
@dmcteam niekorzystny profil plus niewyspanie. Przytyl
0
chyba Cwiakala podpadnie la Ramblii.
1
@norbi77 To juz interpretacja lub zalozenie.
2
@Kompletny no i to jest dramat.
Ogolnie czasem jak sie oglada technicne przjecia w hiszapnskiej a tu, to dziwnei to wyglada.
0
Origi ma klej w stopie. Taki troche slaby.
0
gol .
0
@norbi77 napisalem, ze piekne zagranie?
0
Moze to bedzie troche zlosliwe, ale moze ulozyc 11 z zawodnikow, ktorzy czesto gesto maja kiksy?
No np. Rojo na prawej itd.
0
@norbi77 Tak, podziwiac. Albo salto zrobic, jesli potrafisz.
1
@sebasek99 To nie ona, ale prawie. Spoiler FARGO! mniej wiecje od 60 sek
3
Kotlina nowotarska i polski baobab w Piekielniku tuż przed wschodem słońca. Autor: Michał Sośnicki Fotografia
https://pbs.twimg.com/media/EHU32wMX4AEQtnf?format=jpg&name=medium
3
Niezle.
0
@sebasek99 brzmi zachecajaco , ale pewnie nie obejrze w najblizszym czasie, bo lista zamiast malec to sie powieksza.
1
Podanie Odegaarda. https://streamja.com/69d5
Ma ktos siateczke na Moronie (moronie?) prosze nie zglaszac
0
@Transu96 Av.atar.