Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IAmBackCules jak to jest po anglicku?
1
@norbi77 od wczoraj za inspiracja @sebasek99 chodzi za mna to
Spojler Fargo!
a czasem to
0
@Socjopata A ja nabrelem ochoty na Guinnesska.
0
@voytoos1989 Nie moge na to patrzec - na to "podejżewam"
ale tak ten artykul powiniem sie byl znalezc to w tiki tace - moze niektorzy uzytkownicy , troche zmieniliby opinie na temat Konfy - wishful thinking ;)
0
@Odesseiron To co Adrian to syn @Janiama ?
0
@JohnA wlaczylem sobie pocztek - to w sumie jego roast malo sie rozni od jego normalnych wypowiedzi :)
zobaczym, co na jego temat wymysla inni.
4
@LloretDeMar @Socjopata rodzinne tu sie robi.
@Odesseiron to ojciec @AdrianGajewski2005
2
@LloretDeMar @Socjopata Twoim synem?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7850425#comment-7850425
0
@marcin000019 @JohnA
Skiba zapowiada, widze, ze na YT w kawalkach sie pojawia.
@marcin000019 Konfedracji nie lubisz, ale z Korwina posmiac to juz tak. Oj, oj. niedobry.
0
@JohnA Janusz sam siebie lubi czesto roastowac, ale ja chetnie obejrze.
0
Sniadanie.
Jecie, nie jecie, jakie najlepsze, najzdrowsze, najsmaczniejsze, ciagle to samo, czy raczej kazdego dnia cos innego?
2
@Odesseiron nie do końca prawda , najzabawniejszy kawał świata, został wymyślony trochę wcześniej
1
@Janiama ten o Klaudi S?
0
Proszę sprawdzić , czy info są rzetelne .
Co się dzieje w Barcelonie, relacja
https://briefz.pl/protesty-w-katalonii-live/amp/
1
@Socjopata hehe - zawsze się trochę obraża.
2
@skakun95 jakieś badania dla WP finanse - jak zawsze podchodzę do takich liczb z rezerwa , ale wiadomo , że podstswowa wiedzs o funkcjonowaniu państwa , jest niewielka
5
@skakun95 moje, więc spokojna głowa :)
57
: "6 mln Polaków jest przekonanych, że program "Rodzina 500+" finansują bogatsi rodacy. 750 tys. wierzy, że pieniądze na sztandarowy program PiS pochodzą z kasy partii Jarosława Kaczyńskiego".
0
@Kamilos84 mankament - duży wiatr i opady
0
@Kamilos84 Nowa Zelandia nie zachwyca pogoda.
@MesQueUnClub_87 no i Czeszki ;)
13
W tym roku zakonczyl kariere. Swietny tenisista, niesamowity walczak (musisz go zabic na korcie, by zdobyc punkt), ale trafil na generacje, ktorej troszke ogldal plecy, czesto odpadal w turniejach, gdy nadchodzila decydujaca faza.
Mimo to wielki szacun dla Davida Ferrera.
kompilacja jego bezplednych zagran
2
Mate pomelo. Na zdrowie.
Terere z sokiem.
a tu przygotowanie yerby, ktore najbardziej lubie. lepsze niz Wojciech C.
Avengers i mate.
1
@dmcteam dam glowe, ze sie oblokuje ;)
34
"Panie redaktorze, Polska jest duzo bardziej zlozona niz (anty)PiS i (anty) PO".
Bosak w TVP na pytanie, czy Konfederaci beda za PiS czy za PO.
0
@BigShaq W pyry, zdarza sie.
0
@CatalanVeBFCB intelektualista nie moze byc , tzn male prawdopodobienstwo , bo te dziedzine upodobali sobie lewicowcy.
2
@NGTRX gupi sie pisze
0
@Iberatista Bys mogl to skomentowac.
0
Rafal Ziemkiewicz nie jest na Ramblii lubiany - nie dlatego, ze chodzi na boki z PiS, ale dlatego, ze jest tzw. prawakiem.
Po tym zdaniu jednak moze znajdzie paru sympatykow:
"Mam nadzieję, że to tylko takie puszenie się. Ale jeśli Konfederaci naprawdę wierzą, że gdyby TVP bardziej ich pokazywała mieliby 45 mandatów, to znaczy - korwinizm zreprodukował się na kolejne pokolenie. Ze wszystkimi tego konsenwencjami - ☠️. "
0
@SeeleyBooth Kara dla nas, nieukow glosujacych, ze nikt sie bledu nie dopatrzyl.