Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
W „Wiadomościach”, najbardziej zajmujących się wyborami, tak rozkładał się materiały:
PiS – 65 pozytywnych, 1 neutralny
KO – 43 negatywne
Lewica – 4 negatywne
PSL – 2 negatywne
Konfederacja – 3 negatywne
W Faktach prawie idealna przeciwwaga dla Wiadomości:
PiS – 4 pozytywne, 40 negatywnych
KO – 2 pozytywne, 1 neutralny
Lewica – 4 pozytywne
PSL – 0
Konfederacja – 0
PiS – 13 pozytywnych, 1 neutralny, 3 negatywne
KO – 1 pozytywny, 6 negatywnych
Lewica – 1 pozytywny
PSL – 1 neutralny
Konfederacja -1 pozytywny
Jarosław Kaczyński na prowadzeniu, ale ciekawe są drugie miejsca – w Faktach najwięcej wypowiedzi szefa PSL – Władysława Kosiniaka-Kamysza, a w Wiadomościach królował Sławomir Neumann i jego taśmy.
Towarzystwo Dziennikarskie w ramach monitoringu mierzyło czas, jaki „Wiadomości”, „Fakty”, „Wydarzenia” poświęcały kampanii wyborczej, poszczególnym komitetom wystawiającym kandydatów i kandydatom oraz oceniany był wydźwięk poszczególnych materiałów
https://briefz.pl/kto-bardziej-atakowal-komitety-wyborcze-mamy-raport-towarzystwa-dziennikarskiego-o-wiadomosciach-i-faktach/
0
@matijas nie ma za co :)
0
@student97r W sumie to wszystko nie dzialo sie tak dawno temu. Do czego czlowiek jest "zdolny", az ciarki przechodza.
Those who know history are doomed to repeat it...
0
@Avada Kedavra @andzi a macie stale miejscowki na nocleg?
0
@kerouac Sorry za ten SPOJLER, ale moim zdaniem najlepsza scena w histori kina
Szczeki , to przy tym dzieci we mgle.
0
@Avada Kedavra konkret
ile stopni?
nie pijesz na w gorach? To inaczej niz Jurek Kukuczka. tzn on tez nie pil, ale na "szlaku", bo w obozie juz pil i palil ;)
polecam film dokumentalny
0
@Avada Kedavra @Encore @andzi https://bi.im-g.pl/im/f0/27/18/z25327856V,Bieszczady--Gigantyczny-korek-do-wjazdu-na-parking.jpg
Bieszczady znowu zakorkowane. Gigantyczna kolejka do wjazdu na parking pod Połoniną Wetlińską
prawda???
1
@kerouac Danger Bay - niebezpieczna zatoka - serial familijny albo Seaquest.
1
@Avada Kedavra Fajna trasa. A Ursa Maior wchodzi?
6
Beton, ocali nas beton (przed powodzia).
https://pbs.twimg.com/media/EHbI-hCWsAAn7e1?format=jpg&name=900x900
Achin Bacon.
1
@kerouac Fajny i do tego na faktach, w dodatku autentycznych ;)
Druga czesc duzo gorsza, ale tez takie sytuacje sie zdarzaly - to te w filmie, a nie, ze duzo gorsza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Avada Kedavra ulubione trasy ?
1
Paul Schütze - kompozytor urodzony w Australii, troche malo znany. Mam tylko jedna jego plyte (Abysmal Evenings), ale zamierzam pszesluchac wiecej.
Muza z pogranicza ambientu, eksperymentu. W sumie pasujaca do wielu sytuacji. Na wieczor jak znalazl.
23
Bieszczady w jesiennych kolorach. Autor: Krzysztof Szaro Fotografia @Kapitan hawk ?
https://pbs.twimg.com/media/EHbjDZVWsAA3LEe?format=jpg&name=medium
0
Moze jeszcze ktos tego nie wie.
Emulator w przegladarce, czyli gierki retro MS DOS tuz na wyciagniecie reki. Naprawde sporo tego jest np. Jordan vs Bird - one on one. Niektore tytuly rowniez z Amigi - np. Centurion.
Na dzien dobry wieczor PacMan, https://archive.org/details/msdos_Pac-Man_1983
https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games
0
@Janiama niezle
1
Szkoda, że mu tego rekordu nie uznali.
3 sekundy na 100. G.L.
0
@MesQueUnClub_87 tak o te, Rashomon czy Straz Przyboczna.
0
@MesQueUnClub_87 A Kurosawa, to jaki w sumie gatunek?`
0
Ulubiony album muzyczny PiS-u?
0
@MesQueUnClub_87 Ścieżki Chwaly?
A Kurosawa, do czego byś podpiął ?
5
Francja elegancja
1
Polski Apple
https://1.allegroimg.com/original/0c4ebd/84b7977244009897d2b8d263dcb1
0
Kto jeszcze na zaległości, pytam o Barton Fink.
0
@MichalZZZ Bardem prawie indentico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@kerouac Sporo Zydow faszystow bylo u Mussoliniego.
0
@TheNekro94 O Pablo sa przeciez 2 sezony a trzeci jest o Cali. Mexico to juz inny "narcos"
@MichalZZZ
1
@MichalZZZ U mnie odwrotnie (nie do konca) - bo na Peaky utknalem w 3 sezonie przymuszam sie, by znouw dac mu szanse.
Pablo slabo zagral? Moim zdaniem swietnie, moze troche zbyt sympatycznego go dobrali. Najgorzej moim zdaniem zagral ciemniejszy brat z Los Pepes, a gdy go zobaczlem w roli Pabla w El Chapo , to ogolnie porazka.
Narcos dla mnie rewelacja (wybitny? nie) - nawet 3 sezon.