2

Lepiej jak ich nie zapraszali, mozna zawsze bylo sie skarzyc, ze telewizje takie tendecyjne sa ;)
https://pbs.twimg.com/media/EHQR8O0WkAIc78w?format=png&name=900x900

1

Jesus jednak nie wszystko widzi. A moze ryzych nie lubi.
https://www.clippituser.tv/c/yedyem

0

@Kapitan hawk Cafe Bernabeu moze paść ?

1

Maszyna znowu trafila, ale trzeba przynac, ze zachowal sie jak rasowy, no chyba jest rasowy, prawda?
https://streamja.com/Aqbm

7

3

1

co za frajer .

5

5

szkoda, ze to nie weszlo

0

@daro22 fajny, fajny

4

" Jurek" na TvP Kultura - o Jerzym Kukuczce. Za moment siė zaczyna.

Opowieść o słynnym himalaiście Jerzym Kukuczce. Rozmowy z rodziną i przyjaciółmi, archiwalia, zdjęcia, nagrania, fragmenty wywiadów składają się także na portret środowiska himalaistów lat 80.
Sorry @player+

0



Nie wystraszy mnie żaden oprawca
Ani ostatni upadek ciała
Ani nawet strzelby śmierci
Ani cienie na ścianie
Ani noc, gdy do ziemi przywrze
Gasnąca iskierka bólu
Boję się ślepej obojętności
Okrutnego i nieczułego świata

Not the torturer will scare me
Nor the body's final fall
Nor the barrels of death's rifles
Nor the shadows on the wall
Nor the night when to the ground
The last dim star of pain, is hurled
But the blind indifference
Of a merciless, unfeeling world

0

@Hushovt Podziwiam - zaczalem to ogldac i nie mogelm sie przelamac.
Czuje, ze spodoba sie Tobie serial -nietety tylko jedne sezon - Earth 2 - pierwowzor dla Lost. Kiedys wstawialem fajne stronke o porownaiu tych seriali. Jest tam masa kiczu, ale oglada sie bardzo dobrze.

2

@Lamora przy tej okazji musze niestety przypomiec - Omar.
@kerouac wydaje mi sie, ze Star Trek seriale podchodza pod kicz, ja jestem wielkim fanem, bo jest tam wszystko od filozofii i problemy egzystencjonalne, przez konflikty na tle rasowym, miedzyplanetarnym po wartka akcje i humor.
aa i stara Godzilla.

1

1

@głardiola @Lenioq @olej3012 @Kapitan hawk Wlasnie widzialem, ze TVP od razu podchwycila temat i sie po Januszu niezle przejechali -
"odrazajacy teatr"
Szkoda tylko, ze wyrwali z kontekstu jego zdanie o inteligencji..
Standard

0

@Bykunn hehe, tak

4

Fala Zbrodni.
Kilku uzytkownikow rekomedowalo ten serial i w sumie sie nie zawiodlem.
Serial przedziwny, bo momentami sloma naprawde z butow wychodzi, Klan na sterydach - lampy, statywy pozostawione w kadrze, powroty aktorow, ktorzy zmarli kilka odcinkow wczesniej. Momentami tragiczna gra rol drugoplanowyc, naiwnosc jednostki specjalnej, glupie rozwiazania...
Widac, ze budzet byl okropnie maly i na wzsystkim oszczedzali - miejsca akcji np. , ktore notorycznie sie sie powtarzaja.
Ale mimo tych niedociagniec, naprawde fajnie sie to oglada - a moze stalem sie malo wymagajacy.
Swietna gra Baki, Jakusa i innych, dobra jak na tak mala kase charakteryzacja, ciekawy konflikt naszej policji i mafii z Rosji.
Ogolnie mozna polecic, jesli ktos lubi polskie klimaty i teskni np. za Pitbulem.

edit - gdyby za to sie wzial NeTFlix lub Hbo , moglby powstac serial wybitny, albo po prostu nie mialby juz tego naszego klimatu.

1

@SHIBA jak daja, to biore.

0

Jerzy Urban - naczelny smieszek naszego kraju. Tutaj nie wiadomo czy sie smiac, czy plakac.
A moze nie wiedzial...nie ma dowodow, ze wiedzial - cytat.
https://x.com/i/status/1185254465949126658

20

Dzisiejszy wschód słońca nad Beskidami... Spojrzenie z Zawoi. Autor: Michał Sośnicki
https://pbs.twimg.com/media/EHLz5kuXkAAU0PE?format=jpg&name=medium

2

@Kapitan hawk Ja tez lubie okulary, przyznam sie bez bicia.
Jednak wywiad naparwde mierny, zupelnie niepotrzebny - to wszystko juz bylo. Z Michalkiewiczem lepiej jej poszlo.

4

Zaluje, ze obejrzalem ten aktualny wywiad pani Elizy Michalik z Mikke Januszem.
Walkowanie ciagle tego samego o inteligencji - temat zupelnie bez sensu (lub w ramach niewinnej ciekawostki), mial ktos z nich byc madrzejszy i przerwac te strate czasu, ale niestety. Trafil swoj na swego.

2

Roast Janusza Korwina
20 października 2019, godz. 19:00
Warszawa - Hulakula, Jagiellońska 82B

2

@Janiama grubo .

3

@SeeleyBooth a ten seler czemu taki drogi?
Bo to jest bestseller.

0

@SeeleyBooth To juz wiemy, kto wygral konkurs...kto stoi za tym nickiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?